WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z BRAKIEM PRZEWAGI KTÓREGOKOLWIEK RODZAJU WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA W IMIENIU SPÓŁKI OŚWIADCZEŃ NIEMAJĄTKOWYCH LUB OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji VV Finance wynosi 275 474 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7935 zł a 930 242 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
225 656 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 275 474 zł w
2018 roku. • 49 818 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT VV Finance wynosi 5 tys. zł.
EBITDA VV Finance wynosi 5 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
7536 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 5195 zł w
2018 roku. • -2341 zł w
2017 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
7536 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 5195 zł w
2018 roku. • -2341 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie VV Finance mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń
dotyczących organizacji VV Finance.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 30 września 2019 (MSiG nr 189/2019).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1047019. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 23.09.2015.
[WA.XII NS-REJ.KRS/66106/19/3]
Rzuć okiemMSiG 189/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. BĄCZEWSKA 2. LIDIA BARBARA 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 (dla pozycji: 1. MAŽEIKA 2. ANTANAS GINTAUTAS) 5. WICEPREZES
ZARZĄDU wpisać: 5. PREZES ZARZĄDU
Poz. 689303. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/147526/19/347]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 689302. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/147526/19/946]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 689301. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/147526/19/545]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1031424. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/832987/18/32]
MSiG 221/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1031423. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/832986/18/631]
MSiG 221/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1031422. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2015.
[RDF/832985/18/230]
MSiG 221/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 21.09.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 872091. VV FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000576511. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 23.09.2015.
[WA.XII NS-REJ.KRS/32597/18/389]
Rzuć okiemMSiG 212/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 19.02.2018R., REP.A NR 370/2018, NOTARIUSZ
JAROSŁAW CZARNECKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIENIONO §4 UST.1.
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. ZAGORUIKO 2. VIACHESLAV 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.500,00 ZŁ 6. NIE
2 1. PIDLUBNYI 2. VLADYSLAV 5. 30 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.500,00 ZŁ 6. NIE wpisać:
3 1. BĄCZEWSKA 2. LIDIA BARBARA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ 6. NIE 4 1. MAŽEIKA 2. ANTANAS GINTAUTAS
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00
ZŁ 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. PIDLUBNYI 2. VLADYSLAV 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE wpisać: 2 1. BĄCZEWSKA 2. LIDIA BARBARA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
3 1. MAŽEIKA 2. ANTANAS GINTAUTAS 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 66 19 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM
UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
wpisać: 2 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH wykreślić: 1 2. 64
99 Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKO-
11. WANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH 2 2. 82 91 Z DZIAŁALNOŚĆ ŚWIADCZONA PRZEZ AGENCJE INKASA
RS I BIURA KREDYTOWE 3 2. 82 11 Z DZIAŁALNOŚĆ
USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ
h OBSŁUGĄ BIURA wpisać: 4 2. 78 30 Z POZOSTAŁA
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM
PRACOWNIKÓW 5 2. 81 1 DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU
W BUDYNKACH 6 2. 81 2 SPRZĄTANIE OBIEKTÓW
7 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE
PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
11. I ZARZĄDZANIA
Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać:
1 1. data złożenia 21.02.2018 okres OD 23.09.2015 D
RS 31.12.2016 1 3. OD 23.09.2015 DO 31.12.2016 1 4. OD
23.09.2015 DO 31.12.2016
h
Krajowy Rejestr Zadłużonych
VV Finance nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji VV Finance wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,400% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,53% w 2018 roku. • 0,13% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
VV Finance charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla VV Finance wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 779 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 779 zł a 16 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 779 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16 tys. zł w 2018 roku. • 3 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
75 738 zł.
Koszty operacyjne VV Finance wyniosły
391 870 zł.
Wynagrodzenia stanowią
19,3%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 75 738 zł w 2018 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
19,3% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów VV Finance wyniosła 99 287 zł.
Aktywa obrotowe to 99 287 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 99 287 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 11 290 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 87 997 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 93 192 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5195 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 99 287 zł sumy bilansowej i 11 290 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 6094 zł sumy bilansowej i 6094 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5,23%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 46,02%.
Marża operacyjna wyniosła 1,31%.
Marża netto wyniosła 1,31%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
43 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
84 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania VV Finance wyniosły 87 997 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 99 287 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 88,6%.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 87 997 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
89 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 89% w 2018 roku • 0% w 2017 roku
Wierzyciele
Organizacja VV Finance ma 87 997 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 49 345 zł (56%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Dalej: państwu 19 267 zł (22%), bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej 16 099 zł (18%); 2 mniejsze pozycje razem 3286 zł (4%).
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
88 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
22%
18%
56%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
2 tys. zł
2%
Państwo
podatki, cła i ZUS
19 tys. zł
22%
Pracownicy
wynagrodzenia
1 tys. zł
2%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
16 tys. zł
18%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
49 tys. zł
56%
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji VV Finance wynosi 1,13 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,13.
Płynność gotówkowa wynosi 0,42, czyli same środki pieniężne pokrywają 42% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,13 miesiąca.
gotówka od ręki: 37 tys. zł należności i inne: 62 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,13 zł, z czego 0,42 zł w gotówce.
1,13
płynność bieżąca
0,42
płynność gotówkowa
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,13 w 2018 roku
Obsługa długu
Dług organizacji VV Finance wobec banków i pożyczkodawców: 16 099 zł, gotówka: 36 813 zł. Gotówka przewyższa dług o 20 714 zł - ujemny dług netto, sytuacja korzystna.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 87 997 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkagotówka większa niż dług
nadwyżka gotówki 21 tys. zł
0 zł37 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców16 tys. zł
gotówka37 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2018: nadwyżka gotówki 21 tys. zł • 2017: bez długu, gotówka 6 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2018: bez kosztów odsetek • 2017: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji VV Finance wynosi 34 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 2 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 32 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 36 779 zł, z czego 36 779 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza32 dni
firma płaci dostawcom 32 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
34 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 34 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 2 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 34 dni w 2018 roku • 0 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji VV Finance wynoszą 391 699 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 290 020 zł, czyli 74% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 66 054 zł, czyli 17% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 24 203 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej392 tys. zł
Pozostałe koszty rodzajowe290 tys. zł · 74%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)66 tys. zł · 17%
Usługi obce24 tys. zł · 6%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia10 tys. zł · 2%
Zużycie materiałów i energii1 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty270 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 392 tys. zł w 2018 roku • 71 tys. zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2018 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty rodzajowe, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja VV Finance wykazała przychody na poziomie 397 066 zł.
Organizacja VV Finance wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
W roku 2017 porównanie dotyczy innej branży niż w nagłówku sekcji: 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych (PKD główne w KRS na koniec okresu sprawozdawczego).
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 33% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był wyższy niż 67% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:397 065,78
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów397 065,78
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej391 699,30
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii1 468,07
III. Usługi obce24 203,30
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)270,00
V. Wynagrodzenia66 054,27
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)9 683,34
VII. Pozostałe koszty rodzajowe290 020,32
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)5 366,48
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne171,11
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne171,11
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)5 195,37
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)5 195,37
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)5 195,37
Pełne sprawozdania finansowe organizacji VV Finance składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 31 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 7 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+31
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−7 dni08-07-2019
2017
+2 mies. 8 dni21-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Mažeika Antanas Gintautas posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Bączewska Lidia posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 24.07.2018) są: • Mažeika Antanas Gintautas (50% udziałów) • Bączewska Lidia (50% udziałów)
W okresie od 23.09.2015 do 24.07.2018 najwięcej udziałów posiadał
Zagoruiko Viacheslav (70%).