WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z BRAKIEM PRZEWAGI KTÓREGOKOLWIEK RODZAJU WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY BĘDZIE PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU DWUOSOBOWEGO KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEST UPRAWNIONY DO SAMODZIELNEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI DO KWOTY 20.000,00 ZŁ (DWADZIEŚCIA TYSIĘCY ZŁOTYCH). W PRZYPADKU REPREZENTOWANIA SPÓŁKI PRZY CZYNNOŚCIACH PRZEKRACZAJĄCYCH KWOTĘ 20.000,00 ZŁ, WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE OBU CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM.
Organizacja Dumont Invest Group osiągnęła 501 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 500 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 10 715 zł.
Strata netto wyniosła 10 215 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 40 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 501 zł w 2024 roku. • 765 zł w 2023 roku. • 1 374 847 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3278 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -10 215 zł w 2024 roku. • -16 197 zł w 2023 roku. • 1 203 394 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Dumont Invest Group wynosi 603 769 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 218 319 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 86 232 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 603 769 zł w 2024 roku. • 611 606 zł w 2023 roku. • 6 508 262 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Dumont Invest Group wynosi -10 tys. zł.
EBITDA Dumont Invest Group wynosi -10 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3014 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -10 208 zł w
2024 roku. • -13 758 zł w
2023 roku. • 1 322 823 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
2687 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -10 208 zł w
2024 roku. • -13 758 zł w
2023 roku. • 1 322 823 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Dumont Invest Group mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Dumont Invest Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 3,63% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Dumont Invest Group wynosi 0,90%. To oznacza, że firma ma szansę 0,90% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,087% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,90% w 2024 roku. • 1,05% w 2023 roku. • 0,48% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Dumont Invest Group charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Dumont Invest Group wynosi 73 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 282 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 282 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
10 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 73 tys. zł w 2024 roku. • 74 tys. zł w 2023 roku. • 184 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 41 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 282 tys. zł w 2024 roku. • 285 tys. zł w 2023 roku. • 363 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Dumont Invest Group wyniosły
10 708
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-157 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Dumont Invest Group wyniosła 1 892 612 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 892 612 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 892 612 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 088 032 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 804 580 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 135 337 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 892 612 zł w 2024 roku. • 2 756 080 zł w 2023 roku. • 3 102 916 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła -2,042%.
Marża netto wyniosła -2,041%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7454179.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1851.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Dumont Invest Group wyniosły 1 088 032 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 892 612 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 57%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 13 123 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 088 032 zł w 2024 roku • 1 941 285 zł w 2023 roku • 2 065 418 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 57% w 2024 roku • 70% w 2023 roku • 67% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Dumont Invest Group wykazała przychody na poziomie 501 zł.
Organizacja zarobiła -10 215 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -10 215 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 119 061 zł w 2022 roku
Organizacja Dumont Invest Group wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 25% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 52% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 75 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 5 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+75
dni względem terminu
2
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−5 dni10-07-2025
2023
+1 dni16-07-2024
2022
+2 dni17-07-2023
2021
+3 dni18-10-2022
2020
+12 mies. 8 dni18-10-2022
2019
+6 mies. 22 dni05-05-2021
2018
+1 mies. 5 dni19-08-2019
2017
−10 dni05-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie