Organizacja Rene Foto Energy osiągnęła 509 567 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 499 640 zł. Pozostałe przychody to 9928 zł.
Całkowite koszty wyniosły 627 149 zł.
Strata netto wyniosła 127 509 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 63 696 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 509 567 zł w 2025 roku. • 525 759 zł w 2024 roku. • 621 596 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -14 851 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -127 509 zł w 2025 roku. • -123 227 zł w 2024 roku. • -77 904 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rene Foto Energy wynosi 339 712 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 273 919 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 42 464 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 339 712 zł w 2025 roku. • 350 506 zł w 2024 roku. • 414 398 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Rene Foto Energy.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rene Foto Energy wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rene Foto Energy wynosi 0,56%. To oznacza, że firma ma szansę 0,56% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,039% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,56% w 2025 roku. • 0,45% w 2024 roku. • 0,37% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Rene Foto Energy charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rene Foto Energy wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 20 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 20 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 20 tys. zł w 2024 roku. • 30 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Rene Foto Energy wyniosły
430 283
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rene Foto Energy wyniosła 2 175 276 zł.
a
ktywa obrotowe to 169 998 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 2 005 279 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 175 276 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -550 798 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 726 074 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 26 632 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 175 276 zł w 2025 roku. • 2 617 780 zł w 2024 roku. • 3 316 215 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 14%.
Marża netto wyniosła -25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 83281.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 122154.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rene Foto Energy wyniosły 2 726 074 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 175 276 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 125%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 94 604 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 726 074 zł w 2025 roku • 3 041 070 zł w 2024 roku • 3 616 277 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 125% w 2025 roku • 116% w 2024 roku • 109% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rene Foto Energy wykazała przychody na poziomie 509 567 zł.
Organizacja zarobiła -127 509 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -127 509 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Rene Foto Energy wykazała zysk netto większy niż 22% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 80% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 61% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 22% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 80% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 40% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 61% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 21 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-21
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2024
−2 mies. 2 dni14-05-2025
2023
−12 dni03-07-2024
2022
−3 dni12-07-2023
2021
−2 mies. 23 dni24-07-2022
2020
−2 mies. 21 dni26-07-2021
2019
+2 mies. 3 dni17-12-2020
2018
+2 mies. 4 dni17-09-2019
2017
−3 dni12-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rs Holdco1 posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 11.04.2018 jest Rs Holdco1 kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 11.09.2017 do 11.04.2018
był Renesola New Energy S.a.r.l. (spółka Prawa Luksemburskiego) kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 07.10.2016 do 11.09.2017 najwięcej udziałów posiadał Messner&partner Gmbh(spółka Prawa Niemieckiego). Jego udziały w tym czasie wynosiły 40%.