SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU DZIAŁAJĄCEGO ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU
Przychody operacyjne wyniosły 176 419 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 177 296 zł.
Strata netto wyniosła 877 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 58 806 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 176 419 zł w 2020 roku. • 229 911 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -292 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -877 zł w 2020 roku. • 53 509 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji R+ wynosi 188 495 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 441 048 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 60 332 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 188 495 zł w 2020 roku. • 444 943 zł w 2019 roku. • 7500 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT R+ wynosi 1 tys. zł.
EBITDA R+ wynosi 1 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie R+ mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2020 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2019 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2018 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji R+ wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji R+ wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2020 roku. • 0,02% w 2019 roku. • 0,02% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
R+ charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla R+ wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 19 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 19 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2020 roku. • 13 tys. zł w 2019 roku. • 1 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 7 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 19 tys. zł w 2020 roku. • 21 tys. zł w 2019 roku. • 4 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
21 052
zł.
Koszty operacyjne R+ wyniosły
175 902
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
7017 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 21 052 zł w 2020 roku • 7341 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2020 roku •
4% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów R+ wyniosła 111 041 zł.
a
ktywa obrotowe to 61 508 zł.
a
ktywa trwałe to 49 533 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 111 041 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 16 531 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 94 509 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 33 680 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 111 041 zł w 2020 roku. • 202 892 zł w 2019 roku. • 10 000 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1%.
Marża operacyjna wyniosła 0%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania R+ wyniosły 16 531 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 111 041 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 15%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5510 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 16 531 zł w 2020 roku • 99 383 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 15% w 2020 roku • 49% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja R+ wykazała przychody na poziomie 176 419 zł.
Organizacja zarobiła 517 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1394 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -877 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 269% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 465 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1394 zł w 2020 roku • 5292 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja R+ wykazała zysk netto większy niż 31% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 73% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 31% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 25% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 36% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 73% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 175 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 2 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+175
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−2 dni13-10-2021
2019
−12 dni03-10-2020
2018
+21 mies. 10 dni15-04-2021
2017
+2 mies. 15 dni28-09-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Haleczko Rafał posiada 455
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 08.05.2019 jest Haleczko Rafał kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 12.09.2018 do 08.05.2019
był Miodek Paweł kontrolując 91% udziałów.
W okresie od 04.12.2014 do 12.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Posłuszny Janusz. Jego udziały w tym czasie wynosiły 91%.