GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA "CHAMPION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
KRS 0000465483 NIP 7571480304 REGON 146718690

Podmiot wykreślony z KRS: 23.07.2021
icon cil:factory_____ffffff
aktywa
19 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-681
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
POMASKI WIELKIE
Adres
8
Kod pocztowy
06-200
Rejestracja
2013-06-12
Kapitał zakładowy
7000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONA JEST KAŻDA Z OSÓB WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Postępowanie likwidacyjne
Tak

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 21 239 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 7 126 304 zł w 2018 roku.
• 7 147 543 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 2725 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -681 zł w 2019 roku.
• 5079 zł w 2018 roku.
• 4768 zł w 2017 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Grupa Producentów Mleka Champion wynosi 2122 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 2 232 742 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2122 zł w 2019 roku.
• 4 565 127 zł w 2018 roku.
• 4 467 607 zł w 2017 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Grupa Producentów Mleka Champion wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Grupa Producentów Mleka Champion wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 2725 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -681 zł w 2019 roku.
• 5079 zł w 2018 roku.
• 4768 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 2725 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -681 zł w 2019 roku.
• 5079 zł w 2018 roku.
• 4768 zł w 2017 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o zatrudnieniu.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 17 obwieszczeń dotyczących organizacji Grupa Producentów Mleka Champion. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 17 sierpnia 2021.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 sierpnia 2021 (MSiG nr 158/2021).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
17 obwieszczeń w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 642160. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [BI.XII NS-REJ.KRS/7894/21/803]
    UWAGA MSiG 158/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: BI.XII NS-REJ.KRS/7894/21/803 Nr ogłoszenia: 642160
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.07.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 21 następującej treści: WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST PRAWOMOCNY.
  2. Poz. 31689. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI w Pomaskach Wielkich. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12 czerwca 2013 r. [BMSiG-31774/2020]
    UWAGA MSiG 127/2020 I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
    Sygn. sprawy: BMSiG-31774/2020 Nr ogłoszenia: 31689
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    i Dnia 14 października 2019 r. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki pod firmą Grupa Producentów Mleka 12 – „Champion” Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pomaski Wielkie, podjęło uchwałę o jej rozwiązaniu i otwarciu likwidacji Spółki. Wobec powyższego wzywa się wierzycieli Spółki do zgłaszania swoich wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty niniejszego ogłoszenia na adres siedziby Spółki: Pomaski Wielkie, gm. Szelków nr 8 (06-200).
  3. Poz. 73815. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/44862/19/876]
    UWAGA MSiG 33/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/44862/19/876 Nr ogłoszenia: 73815
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 17 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONA JEST KAŻDA Z OSÓB WCHODZĄCYCH W SKŁAD ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. SZCZEPAŃSKI 2. ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. PREZES 6. NIE 2 1. BONISŁAWSKI 2. TADEUSZ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE 3 1. KUTOŁOWSKI 2. ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. UCHWAŁA NAD ZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW GRUPY PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SP. Z O.O. NR 1 Z DNIA 14.10.2019R.,ZAWARTA W AKCIE NOTARIALNYM REP. A NR 4184/2019 SPORZĄDZONYM W DNIU 14.10.2019R. W KANCELARII NOTARIALNEJ ZBIGNIEW BUKOWSKI ANETA BUDNA NOTARIUSZE SPÓŁKA CYWILNA MAKOWIE MAZOWIECKIM PRZEZ NOTARIUSZA ZBIGNIEWA BUKOWSKIEGO., 14.10.2019 3. LIKWIDATOR SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów 1 1. SZCZEPAŃSKI 2. ANDRZEJ 3. [ukryto] Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. UCHWAŁA NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW GRUPY PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SP. Z O.O. NR 1 Z DNIA 14.10.2019R.,ZAWARTA W AKCIE NOTARIALNYM REP. A NR 4184/2019 SPORZĄDZONYM W DNIU 14.10.2019R. W KANCELARII NOTARIALNEJ ZBIGNIEW BUKOWSKI ANETA BUDNA NOTARIUSZE SPÓŁKA CYWILNA MAKOWIE MAZOWIECKIM PRZEZ NOTARIUSZA ZBIGNIEWA BUKOWSKIEGO., 14.10.2019 2. ROZWIĄZANIE K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Pozostałe obwieszczenia (14) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 430465. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/215426/20/919]
    MSiG 162/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/215426/20/919 Nr ogłoszenia: 430465
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 20 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 15.10.2019 DO 31.12.2019
  2. Poz. 430464. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/215425/20/207]
    MSiG 162/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/215425/20/207 Nr ogłoszenia: 430464
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 19 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 15.10.2019 DO 31.12.2019
  3. Poz. 430463. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/215425/20/806]
    MSiG 162/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/215425/20/806 Nr ogłoszenia: 430463
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 18 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 30.06.2020 okres OD 15.10.2019 DO 31.12.2019
  4. Poz. 540998. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/132911/19/18]
    MSiG 128/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/132911/19/18 Nr ogłoszenia: 540998
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 16 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  5. Poz. 540997. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/132911/19/617]
    MSiG 128/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/132911/19/617 Nr ogłoszenia: 540997
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 15 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  6. Poz. 540996. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/132911/19/216]
    MSiG 128/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/132911/19/216 Nr ogłoszenia: 540996
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 14 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2019 okres OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
  7. Poz. 221490. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XII NS-REJ.KRS/9789/19/551]
    Rzuć okiem MSiG 77/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/9789/19/551 Nr ogłoszenia: 221490
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.04.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 13 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  8. Poz. 357281. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/207310/18/286]
    MSiG 173/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/207310/18/286 Nr ogłoszenia: 357281
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 12 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  9. Poz. 357280. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/207309/18/574]
    MSiG 173/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/207309/18/574 Nr ogłoszenia: 357280
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 11 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  10. Poz. 357279. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SYSTEM, wpis do rejestru: 12.06.2013. [RDF/207308/18/173]
    MSiG 173/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/207308/18/173 Nr ogłoszenia: 357279
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2018 okres OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
  11. Poz. 42423. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/1435/18/468]
    Rzuć okiem MSiG 32/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/1435/18/468 Nr ogłoszenia: 42423
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. RUSZ CZYŃSKI 2. WOJCIECH JERZY 3. [ukryto] 5. 20 /DWADZIEŚCIA/ UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000 ZŁ /JEDEN TYSIĄC ZŁOTYCH/. 6. NIE
  12. Poz. 352131. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/37853/17/156]
    Rzuć okiem MSiG 194/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/37853/17/156 Nr ogłoszenia: 352131
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 08.06.2017 R., REP. A NR 2174/2017, NOTARIUS ZBIGNIEW BUKOWSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W MAKOWIE MAZOWIECKIM. ZMIANA § 1 UST. 2, § 11 UST. 2 PKT 1, § 11 UST. 3. DODANO § 1 UST. 4 § 10 UST. 7. Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1 33 Z SPRZEDAŻ HURTOWA MLEKA, WYROBÓW MLECZARSKICH, JAJ, OLEJÓW I TŁUSZCZÓW JADALNYCH 1 2. 01 41 Z CHÓW I HODOWLA BYDŁA MLECZNEGO 2 2. 01 50 Z UPRAWY ROLNE POŁĄCZONE Z CHOWEM I HODOWLĄ ZWIERZĄT (DZIAŁALNOŚĆ MIESZANA) 3 2. 01 61 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ 4 2. 01 62 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA CHÓW I HODOWLĘ ZWIERZĄT GOSPODARSKICH 5 2. 46 23 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ŻYWYCH ZWIERZĄT 6 2. 46 75 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH 7 2. 47 29 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 8 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 9 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW wykreślić: 10 2. 01 41 Z CHÓW I HODOWLA BYDŁA MLECZNEGO 11 2. 01 50 Z UPRAWY ROLNE POŁĄCZONE Z CHOWEM I HODOWLĄ ZWIERZĄT (DZIAŁALNOŚĆ MIESZANA) 12 2. 01 62 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA CHÓW I HODOWLĘ ZWIERZĄT GOSPODARSKICH 13 2. 46 23 Z SPRZEDAŻ HURTOWA ŻYWYCH ZWIERZĄT 14 2. 46 33 Z SPRZEDAŻ HURTOWA MLEKA, WYROBÓW MLECZARSKICH, JAJ, OLEJÓW I TŁUSZCZÓW JADALNYCH 15 2. 46 61 Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH ORAZ DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA 16 2. 77 31 Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH 17 2. 47 29 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 18 2. 47 99 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI 19 2. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW 20 2. 01 61 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA PRODUKCJĘ ROŚLINNĄ 21 2. 46 75 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
  13. Poz. 221090. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/24496/17/19]
    MSiG 145/2017 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/24496/17/19 Nr ogłoszenia: 221090
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 20.06.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
  14. Poz. 181171. GRUPA PRODUCENTÓW MLEKA „CHAMPION” SPOŁKA Z OGRANICZONĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000465483. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 12.06.2013. [WA.XIV NS-REJ.KRS/22088/16/951]
    MSiG 130/2016 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/22088/16/951 Nr ogłoszenia: 181171
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.06.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.06.2016 okres OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Grupa Producentów Mleka Champion nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Grupa Producentów Mleka Champion wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 41,67% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 85,0% w 2019 roku.
• 1,12% w 2018 roku.
• 1,67% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Grupa Producentów Mleka Champion charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Grupa Producentów Mleka Champion wynosi 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 42 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 2 tys. zł w 2019 roku.
• 85 tys. zł w 2018 roku.
• 85 tys. zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 762 zł w 2018 roku.
• 715 zł w 2017 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 7 tys. zł w 2019 roku.
• 285 tys. zł w 2018 roku.
• 286 tys. zł w 2017 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Grupa Producentów Mleka Champion wyniosły 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Grupa Producentów Mleka Champion wyniosła 18 980 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 18 980 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 18 980 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 18 858 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 122 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 331 815 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 1004 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 18 980 zł sumy bilansowej i 18 858 zł kapitału własnego w 2019 roku.
• 676 208 zł sumy bilansowej i 21 928 zł kapitału własnego w 2018 roku.
• 682 610 zł sumy bilansowej i 16 849 zł kapitału własnego w 2017 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -3,59%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -3,61%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 16 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Grupa Producentów Mleka Champion wyniosły 122 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 18 980 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 332 819 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 122 zł w 2019 roku
• 654 280 zł w 2018 roku
• 665 760 zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 48,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 1% w 2019 roku
• 97% w 2018 roku
• 98% w 2017 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Grupa Producentów Mleka Champion wynosi 155,57 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 155,57 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 83,67, czyli same środki pieniężne pokrywają 8367% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (18 980 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (122 zł) o 18 858 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 77,27 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 155,57 w 2019 roku
• 1,03 w 2018 roku
• 1,03 w 2017 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 14 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 35 dni w 2018 roku
• 35 dni w 2017 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Grupa Producentów Mleka Champion wynoszą 681 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 681 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 681 zł w 2019 roku
• 6,8 mln zł w 2018 roku
• 7 mln zł w 2017 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Grupa Producentów Mleka Champion wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 11% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 11% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 25 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 0,00
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 681,00
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Usługi obce 681,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: 0,00
V. Wynagrodzenia 0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -681,00
D. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -681,00
H. Koszty finansowe 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -681,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -681,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Grupa Producentów Mleka Champion składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 47 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 107 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2019
−3 mies. 17 dni
2018
−17 dni
2017
−18 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Szczepański Andrzej posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Grabowski Cezary posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Czyżewski Jarosław posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Kutołowski Andrzej posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Mosakowski Marek posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Bonisławski Tadeusz posiada 20 udziałów, które stanowią 14,3% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 14,2% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 07.02.2018) są:
• Szczepański Andrzej (14% udziałów)
• Mosakowski Marek (14% udziałów)
• Bonisławski Tadeusz (14% udziałów)
• Czyżewski Jarosław (14% udziałów)
• Kutołowski Andrzej (14% udziałów)
• Grabowski Cezary (14% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 12.06.2013 do 07.02.2018:
• Ruszczyński Wojciech (14% udziałów)
• Szczepański Andrzej (14% udziałów)
• Mosakowski Marek (14% udziałów)
• Bonisławski Tadeusz (14% udziałów)
• Czyżewski Jarosław (14% udziałów)
• Kutołowski Andrzej (14% udziałów)
• Grabowski Cezary (14% udziałów)

Reprezentacja