SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ ORAZ PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNE Z PROKURENTEM.
Organizacja Inspire Pharma osiągnęła 191 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 191 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 45 345 zł.
Strata netto wyniosła 45 153 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 24 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 191 zł w 2024 roku. • 51 600 zł w 2023 roku. • 129 765 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5622 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -45 153 zł w 2024 roku. • -104 508 zł w 2023 roku. • -54 797 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inspire Pharma wynosi 128 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 478 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 277 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 128 zł w 2024 roku. • 34 400 zł w 2023 roku. • 86 510 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inspire Pharma wynosi -13 tys. zł.
EBITDA Inspire Pharma wynosi -13 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1628 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -13 208 zł w
2024 roku. • -63 680 zł w
2023 roku. • -22 393 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1628 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -13 208 zł w
2024 roku. • -63 680 zł w
2023 roku. • -22 393 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Inspire Pharma mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inspire Pharma wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,364% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inspire Pharma wynosi 4,83%. To oznacza, że firma ma szansę 4,83% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,604% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,83% w 2024 roku. • 2,09% w 2023 roku. • 2,51% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Inspire Pharma charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inspire Pharma wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Inspire Pharma wyniosły
13 399
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inspire Pharma wyniosła 33 651 zł.
a
ktywa obrotowe to 33 651 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 33 651 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 874 197 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -840 546 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3816 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 33 651 zł w 2024 roku. • 30 792 zł w 2023 roku. • 87 593 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -134%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 5%.
Marża operacyjna wyniosła -6,903%.
Marża netto wyniosła -23,600%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -16 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -862.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2950 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inspire Pharma wyniosły 874 197 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 33 651 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 2,598%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 109 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 874 197 zł w 2024 roku • 826 185 zł w 2023 roku • 778 478 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 324.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 2598% w 2024 roku • 2683% w 2023 roku • 889% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inspire Pharma wykazała przychody na poziomie 191 zł.
Organizacja zarobiła -45 153 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -45 153 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 127 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku