WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z PRZEWAGĄ WŁASNOŚCI PRYWATNEJ KRAJOWEJ POZOSTAŁEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU LUB DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY Z PROKURENTEM.
Organizacja FLC Pharma osiągnęła 39 138 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 39 138 zł.
Całkowite koszty wyniosły 149 627 zł.
Strata netto wyniosła 110 489 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
457 441 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 39 138 zł w 2020 roku. • 550 055 zł w 2019 roku. • 954 019 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
134 474 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -110 489 zł w 2020 roku. • -834 143 zł w 2019 roku. • -379 436 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji FLC Pharma wynosi 4607 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
280 277 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4607 zł w
2020 roku. • 200 407 zł w
2019 roku. • 565 161 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT FLC Pharma wynosi -110 tys. zł.
EBITDA FLC Pharma wynosi -70 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
120 970 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -110 477 zł w
2020 roku. • -830 583 zł w
2019 roku. • -352 418 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
88 545 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -70 041 zł w
2020 roku. • -776 768 zł w
2019 roku. • -247 130 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w FLC Pharma.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2019 roku. • 10 os. w 2018 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 12 obwieszczeń
dotyczących organizacji FLC Pharma. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lutego 2023.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 lutego 2023 (MSiG nr 37/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
12
obwieszczeń w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 101325. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[WR.VI NS-REJ.KRS/35686/22/964]
UWAGAMSiG 37/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 5. Rub. 1. Kurator wpisać: 1 1. KALINOWSKA
MAKSIM 2. IGA SYLWIA 3. [ukryto] 5. POSTANOWIENIE SĄDU OKRĘGOWEGO W BIAŁYMSTOKU (SYGN. AKT I C 2236/21) O USTANOWIENIU
KURATORA NA ZASADZIE ART. 69 § 1 K.P.C. DLA
POZWANEJ FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 6. 08.12.2022
Poz. 26561. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ we Wrocławiu. KRS 0000401900. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
o- SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15 listopada 2011 r., sygn. akt
VIII GU 386/19.
[BMSiG-25497/2021]
UWAGAMSiG 78/2021III. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE/9. Inne
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VIII Wydział
Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, obwieszcza, że w sprawie z wniosku wierzyciela o ogłoszenie upadłości dłużnika FLC PHARMA Sp. z o.o. we Wrocławiu (nr KRS 401900), postanowieniem z 2 lutego 2021 r.,
sygn. akt VIII GU 386/19, oddalono wniosek o ogłoszenie
upadłości dłużnika na podstawie art. 13 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Poz. 57564. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ we Wrocławiu. KRS 0000401900. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15 listopada 2011 r., sygn. akt
VIII GU 386/19.
[BMSiG-57438/2019]
UWAGAMSiG 216/2019III. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE/9. Inne
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych,
obwieszcza, że w sprawie z wniosku wierzyciela o ogłoszenie
upadłości FLC PHARMA Sp. z o.o. we Wrocławiu (nr KRS:
401900) postanowieniem z 10 października 2019 r., sygn. akt
VIII GU 386/19, zabezpieczono majątek dłużnika przez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Marka
Rybaka (licencja doradcy restrukturyzacyjnego nr 81).
Pozostałe obwieszczenia (9) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 3427. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/364835/21/232]
MSiG 2/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 3426. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/364833/21/793]
MSiG 2/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 21.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 742680. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/327292/21/596]
MSiG 177/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 742679. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/327169/21/261]
MSiG 177/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.09.2021 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 742678. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/327165/21/180]
MSiG 177/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.09.2021 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 742677. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/327161/21/896]
MSiG 177/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.09.2021 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 969703. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/799343/18/7]
MSiG 218/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 28.08.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 969702. FLC PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[RDF/799342/18/606]
MSiG 218/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 28.08.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.08.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 358485. F L C P H A R M A S P Ó Ł K A
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000401900. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.11.2011.
[WR.VI NS-REJ.KRS/33901/17/566]
MSiG 196/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.09.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 24.07.2017 okres
OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 1. data złożenia
24.07.2017 okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
1 2. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015 1 2. OD 01.01.2016
DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 4. OD 01.01.2015
DO 31.12.2015 1 4. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Krajowy Rejestr Zadłużonych
FLC Pharma nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji FLC Pharma wynosi 50,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 23,62% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 50,0% w 2020 roku. • 14,1% w 2019 roku. • 2,77% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
FLC Pharma charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla FLC Pharma wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku. • 22 tys. zł w 2019 roku. • 38 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
37 806
zł.
Koszty operacyjne FLC Pharma wyniosły
149 615
zł.
Wynagrodzenia stanowią
25,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
311 741 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 37 806 zł w 2020 roku • 558 728 zł w 2019 roku • 661 288 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
12,7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
25,3% w 2020 roku •
40,5% w 2019 roku •
50,6% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów FLC Pharma wyniosła 615 721 zł.
a
ktywa trwałe to 101 615 zł.
a
ktywa obrotowe to 514 106 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 615 721 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -5 167 073 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 782 794 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 871 234 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 472 316 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 615 721 zł sumy bilansowej i -5 167 073 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 617 053 zł sumy bilansowej i -5 056 584 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 2 358 189 zł sumy bilansowej i -4 222 441 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 punkt procentowy rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
122,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
121 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania FLC Pharma wyniosły 5 782 794 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 615 721 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 939,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 398 918 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 782 794 zł w 2020 roku • 5 673 637 zł w 2019 roku • 6 580 630 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
330 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 939% w 2020 roku • 919% w 2019 roku • 279% w 2018 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji FLC Pharma wynosi 0,09 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,08 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 3% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (514 106 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (5 782 794 zł) o 5 268 688 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
514 tys. zł
5,8 mln zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 191 tys. zł należności i inne: 264 tys. zł zapasy do sprzedania: 59 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,09 zł, z czego 0,03 zł w gotówce.
0,09
płynność bieżąca
0,08
płynność szybka
0,03
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,12 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,09 w 2020 roku • 0,08 w 2019 roku • 0,33 w 2018 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji FLC Pharma wynosi 4249 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1608 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 2203 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 2641 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 2046 dni.
Rotacja zapasów wynosi 2148 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych.
Należności handlowe organizacji wynoszą 116 084 zł, z czego 116 084 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza2641 dni
firma płaci dostawcom 2641 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
4249 dni≫
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 4249 dni
1608 dni≫
bez amortyzacji2203 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1608 dniach
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Rotacja zapasów2148 dni
towar leży w magazynie 2148 dni, zanim firma go sprzeda
2148 dni≫
pasek ucięty przy 730 dniach - pełną wartość podaje tekst obok
Należności handlowe116 tys. zł
klienci są winni firmie 116 tys. zł
do 12 miesięcy116 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 4249 dni w 2020 roku • 213 dni w 2019 roku • 672 dni w 2018 roku
Oś wykresu jest przycięta do 750 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja należności (DSO): 4249 dni w 2020 roku • rotacja zobowiązań (DPO): 1608 dni w 2020 roku • rotacja zapasów: 2148 dni w 2020 roku Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji FLC Pharma wynoszą 149 613 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 54 200 zł, czyli 36% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 40 436 zł, czyli 27% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 31 431 zł, czyli 21% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem150 tys. zł
Usługi obce54 tys. zł · 36%
Amortyzacja40 tys. zł · 27%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)31 tys. zł · 21%
Zużycie materiałów i energii17 tys. zł · 11%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia6 tys. zł · 4%
Pozostałe koszty rodzajowe203 zł · <1%
Podatki i opłaty50 zł · <1%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 150 tys. zł w 2020 roku • 1 mln zł w 2019 roku • 1,3 mln zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, amortyzacja, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja FLC Pharma wykazała przychody na poziomie 39 138 zł.
Organizacja FLC Pharma wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 18% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 3% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 56% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był wyższy niż 98% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 3% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:10 000,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów10 000,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej149 612,62
I. Amortyzacja40 435,83
II. Zużycie materiałów i energii16 918,32
III. Usługi obce54 199,67
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)50,35
V. Wynagrodzenia31 431,48
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)6 374,31
VII. Pozostałe koszty rodzajowe202,66
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-139 612,62
D. Pozostałe przychody operacyjne29 138,16
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne29 138,16
E. Pozostałe koszty operacyjne2,43
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2,43
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-110 476,89
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe11,70
I. Odsetki, w tym: (+1)11,70
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-110 488,59
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-110 488,59
Pełne sprawozdania finansowe organizacji FLC Pharma składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 277 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 42 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+277
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−1 mies. 12 dni03-09-2021
2019
+10 mies. 23 dni03-09-2021
2018
+26 mies. 1 dzień03-09-2021
2017
+1 mies. 14 dni28-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Memes.pl posiada 42 udziały, które stanowią 42% firmy.