Organizacja Egzergia East West Research osiągnęła 13 908 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 13 908 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 125 873 zł.
Strata netto wyniosła 111 965 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -4018 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 13 908 zł w 2024 roku. • 529 556 zł w 2023 roku. • 702 901 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -15 899 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -111 965 zł w 2024 roku. • 104 871 zł w 2023 roku. • 213 042 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Egzergia East West Research wynosi 225 189 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 151 557 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 28 164 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 225 189 zł w 2024 roku. • 1 072 412 zł w 2023 roku. • 1 542 005 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Egzergia East West Research wynosi -110 tys. zł.
EBITDA Egzergia East West Research wynosi -110 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
15 655 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -109 942 zł w
2024 roku. • 117 096 zł w
2023 roku. • 215 645 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
16 750 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -109 942 zł w
2024 roku. • 117 096 zł w
2023 roku. • 232 716 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Egzergia East West Research mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Egzergia East West Research wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Egzergia East West Research wynosi 0,26%. To oznacza, że firma ma szansę 0,26% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,031% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku. • 0,01% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Egzergia East West Research charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Egzergia East West Research wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 101 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 101 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
3 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2024 roku. • 49 tys. zł w 2023 roku. • 48 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 16 tys. zł w 2023 roku. • 21 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 101 tys. zł w 2024 roku. • 140 tys. zł w 2023 roku. • 103 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
92 459
zł.
Koszty operacyjne Egzergia East West Research wyniosły
123 850
zł.
Wynagrodzenia stanowią
75%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
12 196 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 92 459 zł w 2024 roku • 358 930 zł w 2023 roku • 386 357 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
75% w 2024 roku •
89% w 2023 roku •
85% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Egzergia East West Research wyniosła 314 085 zł.
a
ktywa obrotowe to 314 085 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 314 085 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 196 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 287 889 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 42 479 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 314 085 zł w 2024 roku. • 455 208 zł w 2023 roku. • 359 998 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -36%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -39%.
Marża operacyjna wyniosła -791%.
Marża netto wyniosła -805%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -4.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 346.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -112.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -114.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Egzergia East West Research wyniosły 26 196 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 314 085 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1356 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 26 196 zł w 2024 roku • 55 354 zł w 2023 roku • 65 014 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 13.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2024 roku • 12% w 2023 roku • 18% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Egzergia East West Research wykazała przychody na poziomie 13 908 zł.
Organizacja zarobiła -111 965 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -111 965 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 11 182 zł w 2023 roku • 21 878 zł w 2022 roku
Organizacja Egzergia East West Research wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki".
Organizacja wykazała przychód większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 19% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 54% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 41 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 12 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+41
dni względem terminu
5
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−12 dni03-07-2025
2023
+4 mies. 22 dni06-07-2024
2022
−11 dni04-07-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
+8 mies. 20 dni02-07-2021
2018
+5 mies. 1 dni13-12-2019
2017
w terminie15-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kowalik Adam posiada 95
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 27.04.2021 jest Kowalik Adam kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 31.12.2018 do 27.04.2021
był Kowalik Michał kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 23.11.2009 do 31.12.2018 najwięcej udziałów posiadał Kowalik Michał. Jego udziały w tym czasie wynosiły 90%.