WŁASNOŚĆ MIESZANA W SEKTORZE PRYWATNYM Z BRAKIEM PRZEWAGI KTÓREGOKOLWIEK RODZAJU WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST: A) W PRZYPADKU USTANOWIENIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE, B) W PRZYPADKU USTANOWIENIA ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO I SAMODZIELNIE DO KWOTY 50.000 ZŁ. (PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH) ZAŚ W PRZYPADKU ZOBOWIĄZAŃ ORAZ ROZPORZĄDZEŃ POWYŻEJ TEJ KWOTY DO REPREZENTACJI SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Centrum Sportowe KS Podgórze osiągnęła 6000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 6000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 988 zł.
Strata netto wyniosła 988 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 400 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 6000 zł w 2023 roku. • 263 546 zł w 2022 roku. • 1 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 082 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -988 zł w 2023 roku. • -259 124 zł w 2022 roku. • -56 418 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Sportowe KS Podgórze wynosi 361 921 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 908 914 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 45 195 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 361 921 zł w 2023 roku. • 538 860 zł w 2022 roku. • 422 506 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Centrum Sportowe KS Podgórze mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2021 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Centrum Sportowe KS Podgórze wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 3,09% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Sportowe KS Podgórze wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,052% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2023 roku. • 0,14% w 2022 roku. • 0,17% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Centrum Sportowe KS Podgórze charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Sportowe KS Podgórze wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 95 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 95 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2023 roku. • 4 tys. zł w 2022 roku. • 2 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku. • 0 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 95 tys. zł w 2023 roku. • 97 tys. zł w 2022 roku. • 113 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Centrum Sportowe KS Podgórze wyniosły
5226
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-4353 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
4.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Centrum Sportowe KS Podgórze wyniosła 704 984 zł.
a
ktywa obrotowe to 143 616 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 561 367 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 704 984 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 477 228 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 227 755 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -60 074 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 704 984 zł w 2023 roku. • 709 180 zł w 2022 roku. • 855 036 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża netto wyniosła -16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 393 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Centrum Sportowe KS Podgórze wyniosły 227 755 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 704 984 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 32%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 542 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 227 755 zł w 2023 roku • 224 964 zł w 2022 roku • 291 696 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 32% w 2023 roku • 32% w 2022 roku • 34% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Centrum Sportowe KS Podgórze wykazała przychody na poziomie 6000 zł.
Organizacja zarobiła -988 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -988 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku