SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI ORAZ DO JEJ REPREZENTOWANIA UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 320 zł.
Strata netto wyniosła 320 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 354 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -320 zł w 2019 roku. • -930 zł w 2018 roku. • -23 029 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Sępia wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 2 603 783 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2019 roku. • 5 206 869 zł w 2018 roku. • 5 207 566 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Sępia wynosi -0 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
11 365 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -300 zł w
2019 roku. • -925 zł w
2018 roku. • -23 029 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Sępia mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Sępia wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku. • 4,35% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Sępia wynosi 4,27%. To oznacza, że firma ma szansę 4,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,700% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 4,27% w 2019 roku. • 0,69% w 2018 roku. • 0,87% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Sępia charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Sępia wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
107 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 215 tys. zł w 2018 roku. • 214 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku. • 0 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 1,39 mln zł w 2018 roku. • 1,39 mln zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Sępia wyniosły
300
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Sępia wyniosła 645 559 zł.
a
ktywa obrotowe to 612 659 zł.
a
ktywa trwałe to 32 900 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 645 559 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 222 564 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -577 004 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -4 577 651 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 645 559 zł w 2019 roku. • 9 807 857 zł w 2018 roku. • 9 800 861 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Sępia wyniosły 1 222 564 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 645 559 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 189%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -817 438 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 222 564 zł w 2019 roku • 2 865 366 zł w 2018 roku • 2 857 440 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 80 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 189% w 2019 roku • 29% w 2018 roku • 29% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Sępia wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja Sępia wykazała zysk netto większy niż 47% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 53% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 47% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 53% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 90% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 203 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 153 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+203
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+5 mies. 3 dni17-03-2021
2018
−22 dni23-06-2019
2017
+15 mies. 29 dni06-11-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Ciołek Grzegorz posiada 145070
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 21.06.2013 jest Ciołek Grzegorz kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 26.11.2007 do 21.06.2013
była Willa Nova kontrolująca 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 13.12.2006 do 26.11.2007: • "pantar" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Organizacji (50% udziałów) • "pentim" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Organizacji (50% udziałów)