SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
RADA REPREZENTUJE SPÓŁKĘ NA ZEWNĄTRZ I ZAŁATWIA WSZYSTKIE JEJ SPRAWY, KTÓRE ZGODNIE Z USTAWĄ, STATUTAMI I REGULAMINAMI NIE SĄ PRZEKAZYWANE INNEMU ORGANOWI SPÓŁKI
Produkcja stacji transformatorowych i rozdzielnic elektrycznych.|Oferowanie stacji ładowania dla samochodów elektrycznych.|Rozwój systemów automatyki przemysłowej.|Wsparcie dla odnawialnych źródeł energii (OZE).|Zaangażowanie w edukację i lokalną społeczność.
R+M RATIO UND MANAGEMENT, znana jako uesa Polska sp. z o.o., to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań związanych z elektrycznością, których celem jest zapewnienie niezawodnych i bezpieczeń energii. W oparciu o niemiecką jakość, organizacja projektuje i produkuje szereg zaawansowanych urządzeń, w tym stacje transformatorowe oraz rozdzielnice niskiego i średniego napięcia. Istotnym aspektem działalności firmy jest wsparcie dla zrównoważonego rozwoju, co przejawia się m.in. w ofercie stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz zaawansowanych technologii dedykowanych dla odnawialnych źródeł energii (OZE). Uesa Polska stawia na innowacje oraz rozwój w obszarze automatyki przemysłowej, wprowadzając kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku. Wartości, takie jak bezpieczeństwo, niezawodność oraz uczciwość, są wdrażane w codziennej pracy i relacjach z klientami. Organizacja przyczynia się również do wsparcia lokalnych społeczności oraz edykacji, co czyni ją odpowiedzialnym graczem na rynku energetycznym.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce osiągnęła 0 zł przychodów.
Całkowite koszty wyniosły 269 zł.
Strata netto wyniosła 269 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
1 624 413 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2019 roku. • 236 310 zł w 2018 roku. • 3 248 827 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
40 053 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -269 zł w 2019 roku. • -35 939 zł w 2018 roku. • 79 836 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynosi 129 836 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
1 629 006 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 129 836 zł w
2019 roku. • 283 059 zł w
2018 roku. • 3 387 849 zł w
2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynosi -269 zł.
EBITDA R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynosi -269 zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
47 098 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -269 zł w
2019 roku. • -29 665 zł w
2018 roku. • 93 926 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
47 098 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -269 zł w
2019 roku. • -29 665 zł w
2018 roku. • 93 926 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2017 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń
dotyczących organizacji R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce. W tym 3 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 6 sierpnia 2019.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 6 sierpnia 2019 (MSiG nr 151/2019).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10
obwieszczeń w MSiG, w tym 3 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 951590. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI
ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” . KRS
0000235119. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/6536/19/328]
UWAGAMSiG 151/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 15296. R+M RATIO UND MANAGEMENT SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” w Lubsku. KRS 0000235119 SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27 maja 2005 r.
[BMSiG-14387/2018]
Likwidator Oddziału R+M Ratio und Management Spółka Akcyjna z siedzibą w Bazylei Oddział w Polsce w likwidacji, wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000235119, informuje, iż Rada Zarządzająca R+M Ratio und Management
AG z siedzibą w Bazylei podjęła w dniu 21 grudnia 2017 r. uchwałę o zamknięciu Oddziału po przeprowadzeniu jego likwidacji.
Wzywa się wierzycieli Oddziału do zgłoszenia ich wierzytelności w terminie trzech miesięcy od dnia ukazania się tego ogłoszenia na adres siedziby Oddziału: 68-300 Lubsko, ul. Traugutta 2.
11 KWIETNIA 2018 R.
Poz. 45131. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ
W POLSCE „W LIKWIDACJI”. KRS 0000235119. SĄD
REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/844/18/721]
UWAGAMSiG 33/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 15 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. R+M
RATIO UND MANAGEMENT SPÓŁKA AKCYJNA
Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ W POLSCE wpiS sać: 3. R+M RATIO UND MANAGEMENT SPÓŁKA
AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI”
Dz. 2. Rub. 4. Osoby reprezentujące zagranicznego
przedsiębiorcę w oddziale wykreślić: 1 1. CHROMIK
2. MAREK ANTONI 3. [ukryto] 2 1. HOFFMANN
2. HELMUT
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. ODDZIAŁU
PRZEDSIĘBIORCY ZAGRANICZNEGO 2. 21.12.2017 R.
- NOTARIUSZ MIROSŁAW MATYJA, KANCELARIA NOTARIALNA W ŻARACH, REPERYTORIUM
A NR 12396/17., 4. LIKWIDATOR REPREZENTUJE
ODDZIAŁ SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów
1 1. CHROMIK 2. MAREK ANTONI 3. [ukryto]
Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnieniu spółki wpisać: 1. 21.12.2017 R. - NOTARIUSZ
MIROSŁAW MATYJA, KANCELARIA NOTARIALNA
W ŻARACH, REPERYTORIUM A NR 12396/17.,
2. ROZWIĄZANIE
Pozostałe obwieszczenia (7) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 514347. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI
ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” . KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/129501/19/815]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 01.04.2019
Poz. 514346. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI
ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” . KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/129501/19/414]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
X V. W P I S Y D O
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.06.2019 okres OD
01.01.2019 DO 01.04.2019
Poz. 514345. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI
ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” . KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/129485/19/831]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 514344. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI
ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI” . KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/129485/19/430]
MSiG 126/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.06.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 25.06.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 1073850. R+M RATIO UND MANAGEMENT SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI”. KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/860352/18/337]
MSiG 223/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 1073849. R+M RATIO UND MANAGEMENT SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ W POLSCE „W LIKWIDACJI”. KRS
0000235119. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[RDF/860351/18/936]
MSiG 223/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.10.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 16 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 04.10.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 27759. R+M RATIO UND MANAGEMENT
SPÓŁKA AKCYJNA Z SIEDZIBĄ W BAZYLEI ODDZIAŁ
W POLSCE. KRS 0000235119. SĄD REJONOWY
W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.05.2005.
[ZG.VIII NS-REJ.KRS/19931/17/941]
Rzuć okiemMSiG 21/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.01.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 4. Osoby reprezentujące zagranicznego
X V. W P I S Y D
przedsiębiorcę w oddziale wykreślić: 1 1. PFULLER
2. MIKE wpisać: 2 1. HOFFMANN 2. HELMUT
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać:
1 1. 46 69 Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ wykreślić: 1 2. 46 69
Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN
I URZĄDZEŃ
Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać:
1 1. data złożenia 11.07.2017 okres OD 01.01.2014 D
31.12.2014 1 1. data złożenia 11.07.2017 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 1. data złożenia 11.07.2
okres OD 01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.201
DO 31.12.2014 1 3. OD 01.01.2015 DO 31.12.2015
1 3. OD 01.01.2016 DO 31.12.2016
Krajowy Rejestr Zadłużonych
R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,105% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2019 roku. • 0,41% w 2018 roku. • 0,29% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynosi 16 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 61 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 61 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
71 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 16 tys. zł w 2019 roku. • 17 tys. zł w 2018 roku. • 158 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 14 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 61 tys. zł w 2019 roku. • 61 tys. zł w 2018 roku. • 441 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wyniosły
269
zł.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 47 400 zł w 2017 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
1,5% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wyniosła 173 733 zł.
a
ktywa obrotowe to 173 733 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 173 733 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 173 733 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 965 480 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 542 754 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 173 733 zł sumy bilansowej i 173 733 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 174 002 zł sumy bilansowej i 174 002 zł kapitału własnego w 2018 roku. • 2 104 693 zł sumy bilansowej i 1 259 241 zł kapitału własnego w 2017 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0,15%.
Marża netto wyniosła -72 683,78%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
36 343 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 173 733 zł.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 845 452 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2019 roku • 0% w 2018 roku • 40% w 2017 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (173 733 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 173 733 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
174 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 174 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,49 w 2017 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza
o ile dni wcześniej firma płaci dostawcom, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja zobowiązań (DPO) - po ilu dniach firma płaci dostawcom: 0 dni
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2018 roku • 222 dni w 2017 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wynoszą 223 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 223 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem223 zł
Usługi obce223 zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 223 zł w 2019 roku • 266 tys. zł w 2018 roku • 3,2 mln zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wykazała przychody na poziomie 0 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 14 090 zł w 2017 roku
Organizacja R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń".
Organizacja wykazała przychód większy niż 17% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 17% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 31% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2018 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 52 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) (+1)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej222,51
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce222,51
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-222,51
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne46,79
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne46,79
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-269,30
G. Przychody finansowe0,37
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,37
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-268,93
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-268,93
Pełne sprawozdania finansowe organizacji R+m Ratio UND Management Z Siedzibą W Bazylei Oddział W Polsce składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 57 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 113 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-57
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−3 mies. 23 dni25-06-2019
2018
−20 dni25-06-2019
2017
−1 mies. 8 dni07-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie