SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO A W PRZYPADKU ODWOŁANIA PROKURENTA RÓWNIEŻ PROKURENT JEDNOOSOBOWO
Organizacja Farol osiągnęła 1 766 407 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 766 407 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 574 462 zł.
Zysk netto wyniósł 191 945 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 92 424 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 766 407 zł w 2025 roku. • 1 853 832 zł w 2024 roku. • 1 728 076 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 15 494 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 191 945 zł w 2025 roku. • 298 368 zł w 2024 roku. • 58 100 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Farol wynosi 3 399 918 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 454 533 zł a 7 757 510 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 188 442 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 3 399 918 zł w 2025 roku. • 3 739 936 zł w 2024 roku. • 2 471 247 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Farol wynosi 232 tys. zł.
EBITDA Farol wynosi 309 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
14 612 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 232 136 zł w
2025 roku. • 375 248 zł w
2024 roku. • 143 950 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
8785 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 308 618 zł w
2025 roku. • 465 550 zł w
2024 roku. • 242 996 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Farol wynosi 4 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Farol wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Farol wynosi 0,06%. To oznacza, że firma ma szansę 0,06% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,06% w 2025 roku. • 0,08% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Farol charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Farol wynosi 120 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 35 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 388 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 35 tys. zł a 388 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 120 tys. zł w 2025 roku. • 110 tys. zł w 2024 roku. • 69 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 35 tys. zł w 2025 roku. • 56 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 388 tys. zł w 2025 roku. • 349 tys. zł w 2024 roku. • 290 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
155 726
zł.
Koszty operacyjne Farol wyniosły
1 534 271
zł.
Wynagrodzenia stanowią
10%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-32 950 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 155 726 zł w 2025 roku • 571 820 zł w 2024 roku • 520 679 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
4.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
10% w 2025 roku •
39% w 2024 roku •
33% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Farol wyniosła 2 575 052 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 021 605 zł.
a
ktywa trwałe to 1 553 447 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 575 052 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 635 674 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 939 378 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 102 214 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 575 052 zł w 2025 roku. • 2 350 803 zł w 2024 roku. • 2 126 490 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Farol wyniosły 635 674 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 575 052 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 25%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 15 748 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 635 674 zł w 2025 roku • 603 370 zł w 2024 roku • 677 426 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 25% w 2025 roku • 26% w 2024 roku • 32% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Farol wykazała przychody na poziomie 1 766 407 zł.
Organizacja zarobiła 219 159 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 27 214 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 191 945 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 12% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 527 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 27 214 zł w 2025 roku • 42 293 zł w 2024 roku • 32 594 zł w 2023 roku
Organizacja Farol wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu".
Organizacja wykazała przychód większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 45% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 54% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 58% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 45% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 54% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 8 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 33 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 86 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-33
dni względem terminu
8
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 26 dni20-04-2026
2024
−27 dni18-06-2025
2023
−6 dni09-07-2024
2022
−23 dni22-06-2023
2021
−6 mies. 11 dni07-04-2022
2020
+4 mies. 18 dni02-03-2022
2019
−3 mies. 9 dni08-07-2020
2018
−3 dni12-07-2019
2017
−1 dni14-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie