SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO PODPISYWANIA I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Vera Artis osiągnęła 82 223 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 76 886 zł. Pozostałe przychody to 5336 zł.
Całkowite koszty wyniosły 43 835 zł.
Zysk netto wyniósł 33 051 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -584 888 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 82 223 zł w 2025 roku. • 101 799 zł w 2024 roku. • 12 113 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -116 692 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 33 051 zł w 2025 roku. • 9915 zł w 2024 roku. • -59 986 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vera Artis wynosi 187 019 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 462 715 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 951 998 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 187 019 zł w 2025 roku. • 107 526 zł w 2024 roku. • 8076 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Vera Artis wynosi 28 tys. zł.
EBITDA Vera Artis wynosi 28 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
117 755 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 27 715 zł w
2025 roku. • 9917 zł w
2024 roku. • -60 272 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Vera Artis.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vera Artis wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 0,62% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vera Artis wynosi 11,7%. To oznacza, że firma ma szansę 11,7% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,453% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 11,7% w 2025 roku. • 10,7% w 2024 roku. • 79,2% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Vera Artis charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 4 poziomy w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vera Artis wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 7 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
19 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Vera Artis wyniosły
49 172
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vera Artis wyniosła 1 197 912 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 134 100 zł.
a
ktywa trwałe to 63 812 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 197 912 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 338 170 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2 140 258 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -38 872 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 197 912 zł w 2025 roku. • 1 198 062 zł w 2024 roku. • 1 167 636 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -2%.
Marża operacyjna wyniosła 36%.
Marża netto wyniosła 40%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vera Artis wyniosły 3 338 170 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 197 912 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 279%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 355 733 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 338 170 zł w 2025 roku • 3 171 371 zł w 2024 roku • 3 150 861 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 30.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 279% w 2025 roku • 265% w 2024 roku • 270% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vera Artis wykazała przychody na poziomie 82 223 zł.
Organizacja zarobiła 33 051 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 33 051 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -190 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Vera Artis wykazała zysk netto większy niż 63% organizacji z branży "Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 32% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 94% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.3%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 32% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 63% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 94% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.3%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 39 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-39
dni względem terminu
7
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 19 dni28-03-2025
2023
−3 mies. 13 dni03-04-2024
2023
−3 mies. 10 dni12-09-2023
2022
+6 dni21-07-2023
2021
−3 dni12-10-2022
2020
+11 dni26-10-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
−13 dni02-07-2019
2017
+26 dni10-08-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie