STORMMOUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001180233 NIP 5223338833 REGON 542060790

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
4 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
MIESZKA STAREGO, 9
Kod pocztowy
02-496
Rejestracja
2025-06-25
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biuro@primecolors.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1312 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1312 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stormmount wynosi 2749 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2749 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Stormmount wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Stormmount wynosi -1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -1312 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -1312 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Stormmount.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Stormmount.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 lipca 2025 (MSiG nr 136/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 717139. STORMMOUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001180233. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.06.2025. [WA.XIV NS-REJ.KRS/34724/25/275]
    Rzuć okiem MSiG 136/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/34724/25/275 Nr ogłoszenia: 717139
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. STORMMOUNT wpisać: 3. STORMMOUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rub. 4. Informacje o umowie wykreślić: 1 1. 18.03.2025, SĄDEL-BENDKOWSKA ILONA, X V. W P I S Y D O NUMER REPERTORIUM, A NR 3210/2025. wpisać: 2 1. 18.03.2025, NOTARIUSZ ILONA SĄDEL- -BENDKOWSKA, NUMER REPERTORIUM, A NR 3210/2025 KANCELARIA NOTARIALNA ILONA SĄDEL-BENDKOWSKA AGATA PERCZYŃSKA, PATRYCJA KONOŃCZUK SPÓŁKA PARTNERSKA W WARSZAWIE
  2. Poz. 654396. STORMMOUNT. KRS 0001180233. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.06.2025. [WA.XIV NS-REJ.KRS/28109/25/309]
    MSiG 131/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIV NS-REJ.KRS/28109/25/309 Nr ogłoszenia: 654396
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STORMMOUNT 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica MIESZKA STAREGO nr domu 9 kod pocztowy 02-496 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej BIURO@PRIMECOLORS.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 18.03.2025, SĄDE -BENDKOWSKA ILONA, NUMER REPERTORIUM, A NR 3210/2025. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ORLECKI 2. FILIP 3. [ukryto] 5. 34 - 1700 ZŁ 6. NIE 2 1. DROŻDŻYŃSKI 2. JAN 3. [ukryto] 5. 33 - 1650 ZŁ 6. NIE 3 1. ŚMIETANKA 2. WOJCIECH 3. [ukryto] 5. 33 - 1650 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ORLECKI 2. FILIP 3. [ukryto] 5. PR ZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. DROŻDŻYŃSKI 2. JAN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. ŚMIETANKA 2. WOJCIECH 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 11 Z RESTAURACJE 1 2. 56 12 Z RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE 2 2. 47 27 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI 3 2. 47 12 Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA 4 2. 47 11 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NIEWYSPECJALIZOWANA Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW LUB WYROBÓW TYTONIOWYCH 5 2. 62 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIETECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH 6 2. 63 10 D POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFRASTRUKTURY OBLICZENIOWEJ, PRZETWARZANIA DANYCH, ZARZĄDZANIA STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I DZIAŁALNOŚCI POWIĄZANE 7 2. 64 99 Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZY EMERYTALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 8 2. 74 13 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ 9 2. 85 69 Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stormmount nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stormmount wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stormmount charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stormmount wynosi 261 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 261 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Stormmount wyniosły 1312 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stormmount wyniosła 4238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 4238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 4238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 3688 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 550 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 4238 zł sumy bilansowej i 3688 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -30,97%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -35,59%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stormmount wyniosły 550 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 4238 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 13%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 550 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 13% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stormmount ma 550 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 550 zł (100%).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stormmount wynosi 7,7 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 7,7.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 7,17 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 36,06 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (4238 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (550 zł) o 3688 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 7,7 w 2025 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Stormmount od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 550 zł. Gotówka (tylko kasa i rachunki): 3944 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 0 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Stormmount wynoszą 1312 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1312 zł, czyli 100% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 1 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stormmount wykazała zysk netto większy niż 35% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 1 312,49
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Usługi obce 1 312,49
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -1 312,49
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -1 312,49
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) -1 312,49

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stormmount składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 2 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Orlecki Filip posiada 34 udziały, które stanowią 34% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Śmietanka Wojciech posiada 33 udziały, które stanowią 33% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Drożdżyński Jan posiada 33 udziały, które stanowią 33% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 25.06.2025 jest Orlecki Filip kontrolujący 34% udziałów.

Reprezentacja


Podobne organizacje do STORMMOUNT