E-STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001129786 NIP 6562353741 REGON 529775875

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,9 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,5 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
72 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2,5 mln
zł
Info
Województwo
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Miejscowość
SĘDZISZÓW
Adres
UL. PRZEMYSŁOWA, 3B
Kod pocztowy
28-340
Rejestracja
2024-09-30
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja e-Steel osiągnęła 3 451 699 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 451 699 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 3 379 936 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 71 763 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 451 699 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 71 763 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji e-Steel wynosi 2 544 735 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 55 374 zł a 8 299 752 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2 544 735 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT e-Steel wynosi 95 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 94 536 zł w 2025 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji e-Steel.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 października 2024 (MSiG nr 201/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1320562. E-STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001129786. SĄD REJONOWY W KIELCACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 30.09.2024. [KI.X NS-REJ.KRS/9299/24/353]
    MSiG 201/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KI.X NS-REJ.KRS/9299/24/353 Nr ogłoszenia: 1320562
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. E-STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE powiat JĘDRZEJOWSKI gmina SĘDZISZÓW miejscowość SĘDZISZÓW 2. miejscowość SĘDZISZÓW ulica UL. PRZEMYSŁOWA nr domu 3B kod pocztowy 28-340 poczta SĘDZISZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.09.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KACZMARCZYK 2. KONRAD KAZIMIERZ 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4 750,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU tu ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KACZMARCZYK 2. KONRAD KAZIMIERZ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 46 74 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
e-Steel nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji e-Steel wynosi 0,92%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,630% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,92% w 2025 roku.
• 0,29% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
e-Steel charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla e-Steel wynosi 52 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 138 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 14 tys. zł a 138 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 52 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 14 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 138 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 129 405 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne e-Steel wyniosły 3 357 163 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 3,9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 129 405 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 3,9% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów e-Steel wyniosła 1 935 354 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 1 935 354 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 935 354 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 76 763 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 858 591 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 935 354 zł sumy bilansowej i 76 763 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3,71%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93,49%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 2,74%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 2,08%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania e-Steel wyniosły 1 858 591 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 935 354 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 96%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1 858 591 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 96% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja e-Steel ma 1 858 591 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 1 026 417 zł (55%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 410 525 zł (22%), klientom spoza grupy kapitałowej 265 100 zł (14%); 3 mniejsze pozycje razem 156 224 zł (8%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 325 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona (brakująca część jest w „pozostałych”).
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji e-Steel wynosi 1,08 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,69 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,4, czyli same środki pieniężne pokrywają 40% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 3,26 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 935 354 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1 796 041 zł) o 139 313 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,08 w 2025 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji e-Steel: 1 026 417 zł, gotówka: 726 341 zł. Pełnej kwoty długu sprawozdanie nie podaje, więc dług netto jest nieznany.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota kredytów i pożyczek nie obejmuje grupy kapitałowej ani spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1 858 591 zł - sekcja Zadłużenie.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji e-Steel wynosi 37 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 56 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -19 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 93 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 275 136 zł, z czego 275 136 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 37 dni w 2025 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji e-Steel wynoszą 3 353 533 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 2 944 770 zł, czyli 88% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 245 018 zł, czyli 7% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 107 408 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 3,4 mln zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja e-Steel wykazała przychody na poziomie 3 451 699 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 79 592 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 7829 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 71 763 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,8% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 7829 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja e-Steel wykazała zysk netto większy niż 44% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 37% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 41% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2025 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2025 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 24 z 25 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 3 451 696,89
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 72 788,21
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 3 378 908,68
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 3 353 532,59
II. Zużycie materiałów i energii 26 743,21
III. Usługi obce 245 018,20
IV. Podatki i opłaty, w tym: 3 829,51
V. Wynagrodzenia 107 408,20
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 21 997,20
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 3 765,87
VIII. Wartość sprzedanych towarów 2 944 770,40
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 98 164,30
D. Pozostałe przychody operacyjne 2,38
IV. Inne przychody operacyjne 2,38
E. Pozostałe koszty operacyjne 3 630,24
III. Inne koszty operacyjne 3 630,24
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 94 536,44
H. Koszty finansowe 14 943,95
I. Odsetki, w tym: 0,00
IV. inne 14 943,95
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 79 592,49
J. Podatek dochodowy 7 829,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 71 763,49

Pełne sprawozdania finansowe organizacji e-Steel składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 51 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 51 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+1 mies. 21 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Kaczmarczyk Konrad posiada 100 udziałów, które stanowią 100% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 05.08.2026 jest Kaczmarczyk Konrad kontrolujący 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 30.09.2024 do 05.08.2026 najwięcej udziałów posiadał Kaczmarczyk Konrad (95%).

Reprezentacja