Organizacja Inari Masaż osiągnęła 643 560 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 640 108 zł. Pozostałe przychody to 3453 zł.
Całkowite koszty wyniosły 645 492 zł.
Strata netto wyniosła 5384 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 643 560 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 643 560 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -5384 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -5384 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inari Masaż wynosi 429 040 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 608 901 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 429 040 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 429 040 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inari Masaż wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inari Masaż wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Inari Masaż charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inari Masaż wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 26 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 7 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
276 033
zł.
Koszty operacyjne Inari Masaż wyniosły
633 722
zł.
Wynagrodzenia stanowią
44%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
276 033 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 276 033 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
43.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
44% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inari Masaż wyniosła 53 652 zł.
a
ktywa obrotowe to 53 652 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 53 652 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -384 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 54 036 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 53 652 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 53 652 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1,401%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła -1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1401 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inari Masaż wyniosły 54 036 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 53 652 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 54 036 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 54 036 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 101% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inari Masaż wykazała przychody na poziomie 643 560 zł.
Organizacja zarobiła -1450 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3934 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -5384 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -271% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3934 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3934 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku