PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001109623 NIP 8943237530 REGON 528870130

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
350 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,4 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
95 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
1,4 mln
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
WROCŁAW
Adres
UL. STANISŁAWA KUNICKIEGO, 37A
Kod pocztowy
52-331
Rejestracja
2024-06-07
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pulmedic osiągnęła 1 351 083 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 351 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 1 255 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 95 198 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 899 549 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 351 083 zł w 2025 roku.
• 451 534 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 34 486 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 95 198 zł w 2025 roku.
• 60 711 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Pulmedic wynosi 1 358 369 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 116 910 zł a 3 272 138 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 783 756 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 1 358 369 zł w 2025 roku.
• 574 613 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Pulmedic wynosi 106 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Pulmedic wynosi 106 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 38 710 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 105 829 zł w 2025 roku.
• 67 119 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 38 710 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 105 829 zł w 2025 roku.
• 67 119 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Pulmedic.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Pulmedic.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 18 sierpnia 2025 (MSiG nr 158/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 935970. PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001109623. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.06.2024. [RDF/770374/25/215]
    MSiG 158/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/770374/25/215 Nr ogłoszenia: 935970
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 07.06.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 935969. PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001109623. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.06.2024. [RDF/770374/25/814]
    MSiG 158/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/770374/25/814 Nr ogłoszenia: 935969
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 07.06.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 935968. PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001109623. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.06.2024. [RDF/770374/25/413]
    MSiG 158/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/770374/25/413 Nr ogłoszenia: 935968
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.07.2025 okres OD 07.06.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 506075. PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001109623. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejeł stru: 07.06.2024. [WR.VI NS-REJ.KRS/18271/24/439]
    MSiG 119/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/18271/24/439 Nr ogłoszenia: 506075
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PULMEDIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość WROCŁAW ulica UL. STANISŁAWA KUNICKIEGO nr domu 37A kod pocztowy 52-331 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 06.06.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. WASIELEWSKA 2. KATARZYNA MAGDA 3. [ukryto] 5. 40 (CZTERDZIEŚCI) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.000 (CZTERY TYSIĄCE) ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. PAŃCZAK 2. KONRAD SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. 10 (DZIESIĘĆ) UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.000 (JEDEN TYSIĄC) ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. WASIELEWSKA 2. KATARZYNA MAGDA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 1 2. 46 46 Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH I MEDYCZNYCH 2 2. 47 74 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW MEDYCZNYCH, WŁĄCZAJĄC ORTOPEDYCZNE, PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH X V. W P I S Y D

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Pulmedic nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pulmedic wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,300% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,75% w 2025 roku.
• 0,75% w 2024 roku.
• 0,15% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Pulmedic charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Pulmedic wynosi 36 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 56 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 16 tys. zł a 56 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 21 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 36 tys. zł w 2025 roku.
• 15 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 16 tys. zł w 2025 roku.
• 10 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 56 tys. zł w 2025 roku.
• 23 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 127 690 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Pulmedic wyniosły 1 245 254 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 10,3% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 122 630 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 127 690 zł w 2025 roku
• 5060 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 8,9 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 10,3% w 2025 roku
• 1,3% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Pulmedic wyniosła 349 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 349 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 349 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 160 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 189 079 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 140 387 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 95 198 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 349 988 zł sumy bilansowej i 160 909 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 209 601 zł sumy bilansowej i 65 711 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 27,2%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 59,16%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 7,83%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 7,05%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 33 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 7 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 6 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Pulmedic wyniosły 189 079 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 349 988 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 54%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 45 189 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 189 079 zł w 2025 roku
• 143 890 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 15 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 54% w 2025 roku
• 69% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Pulmedic wynosi 1,85 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 1,18 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,77, czyli same środki pieniężne pokrywają 77% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (349 988 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (189 079 zł) o 160 909 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 0,39 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,85 w 2025 roku
• 1,46 w 2024 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Pulmedic wynosi 16 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 52 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -36 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 34 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 58 732 zł, z czego 58 732 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 16 dni w 2025 roku
• 10 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pulmedic wynoszą 1 242 246 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 912 367 zł, czyli 73% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 183 579 zł, czyli 15% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 127 433 zł, czyli 10% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 1,2 mln zł w 2025 roku
• 383 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pulmedic wykazała przychody na poziomie 1 351 083 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 105 694 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 10 496 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 95 198 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,9% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4129 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 10 496 zł w 2025 roku
• 6367 zł w 2024 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Pulmedic wykazała zysk netto większy niż 78% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 49% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 67% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 78% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 49% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 1 350 888,68
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 1 350 888,68
B. Koszty działalności operacyjnej 1 242 245,64
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 15 047,98
III. Usługi obce 183 579,45
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 1 108,94
V. Wynagrodzenia 127 432,90
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 256,69
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 2 452,78
VIII. Wartość sprzedanych towarów 912 366,90
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 108 643,04
D. Pozostałe przychody operacyjne 194,35
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 194,35
E. Pozostałe koszty operacyjne 3 008,43
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 3 008,43
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 105 828,96
G. Przychody finansowe 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 135,39
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 135,39
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 105 693,57
J. Podatek dochodowy 10 496,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 95 197,57

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pulmedic składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 2 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 3 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 dni
2024
−1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Wasielewska Katarzyna posiada 40 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pańczak Konrad posiada 10 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 07.06.2024 jest Wasielewska Katarzyna kontrolująca 80% udziałów.

Reprezentacja