Tworzenie stron internetowych w ciągu 24h|Pozycjonowanie i optymalizacja dla Google|Zarządzanie wizytówkami Google dla firm|Dostosowanie projektów do indywidualnych potrzeb klientów|Bogate portfolio zrealizowanych projektów
M&M GROUP, operujący pod marką Expressite, to dynamiczna firma specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych oraz usługach związanych z pozycjonowaniem SEO i zarządzaniem wizytówkami Google. Dzięki szybkiemu i efektywnemu procesowi produkcji, M&M GROUP jest w stanie dostarczyć gotowe projekty w ciągu zaledwie 24 godzin. Firma kładzie duży nacisk na zapewnienie estetyki oraz funkcjonalności, oferując stronom przejrzysty i nowoczesny design, który przyciąga uwagę użytkowników. Co wyróżnia M&M GROUP na rynku, to ich zespół składający się z ekspertów, którzy nie tylko tworzą strony, ale także dostosowują je do potrzeb klientów, współpracując z nimi na każdym etapie realizacji projektu. M&M GROUP oferuje różnorodne pakiety cenowe dostosowane do różnych potrzeb, od prostych stron po bardziej zaawansowane rozwiązania. Dodatkowo, firma inwestuje w rozwój lokalnych przedsiębiorstw, poprzez profesjonalne zarządzanie wizytówkami Google, co przyczynia się do zwiększenia ich widoczności w Internecie.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja M&m Group osiągnęła 171 576 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 171 576 zł.
Całkowite koszty wyniosły 155 101 zł.
Zysk netto wyniósł 16 475 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
119 993 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 171 576 zł w 2025 roku. • 51 583 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
14 620 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 16 475 zł w 2025 roku. • 1855 zł w 2024 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji M&m Group wynosi 205 593 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
26 004 zł a 427 288 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
160 826 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 205 593 zł w
2025 roku. • 44 767 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT M&m Group wynosi 18 tys. zł.
EBITDA M&m Group wynosi 18 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
16 208 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 18 246 zł w
2025 roku. • 2038 zł w
2024 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
16 208 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 18 246 zł w
2025 roku. • 2038 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie M&m Group mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia
dotyczące organizacji M&m Group.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 sierpnia 2025 (MSiG nr 164/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 1016085. M&M GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001108172. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.05.2024.
[RDF/778511/25/443]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 29.05.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1016084. M&M GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001108172. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.05.2024.
[RDF/778511/25/42]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 29.05.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1016083. M&M GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001108172. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.05.2024.
[RDF/778511/25/641]
MSiG 164/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 14.07.2025 okres OD
29.05.2024 DO 31.12.2024
Poz. 470964. M&M GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001108172. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII
WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.05.2024.
[RZ.XII NS-REJ.KRS/10900/24/930]
MSiG 114/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 29.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. M&M
GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODKARPACKIE powiat RZESZÓW gmina RZESZÓW
miejscowość RZESZÓW 2. miejscowość RZESZÓW
ulica UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO nr domu 24
ZIA- nr lokalu 105 kod pocztowy 35-060 poczta RZESZÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 28.05.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MAZUR 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. 26
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2600 ZŁ 6. NIE
2 1. WOJDYŁO 2. MIŁOSZ MICHAŁ 3. [ukryto]
5. 24 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2400 ZŁ
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. MAZUR 2. ŁUKASZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WOJDYŁO 2. MIŁOSZ MICHAŁ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 62 02 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
2 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE
INFORMACJI 3 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 4 2. 73
REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji M&m Group w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji M&m Group wynosi 0,09%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 1,12% w 2024 roku. • 0,15% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
M&m Group charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla M&m Group wynosi 6 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 5 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 306 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
103 400 zł.
Koszty operacyjne M&m Group wyniosły
153 330 zł.
Wynagrodzenia stanowią
67,4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
62 600 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 103 400 zł w 2025 roku • 40 800 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
14,9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
67,4% w 2025 roku •
82,3% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów M&m Group wyniosła 36 882 zł.
Aktywa obrotowe to 36 882 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 36 882 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 34 806 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2076 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 14 699 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 27 952 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 36 882 zł sumy bilansowej i 34 806 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 51 581 zł sumy bilansowej i 6855 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 47,33%.
Marża operacyjna wyniosła 10,63%.
Marża netto wyniosła 9,6%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
41 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
20 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania M&m Group wyniosły 2076 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 36 882 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 5,6%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 42 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2076 zł w 2025 roku • 44 726 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
81 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 6% w 2025 roku • 87% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja M&m Group ma 2076 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna państwu: 1341 zł (65%).
Poza tym: dostawcom 735 zł (35%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
2 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
35%
65%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
735 zł
35%
Państwo
podatki, cła i ZUS
1 tys. zł
65%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada państwu (podatki, ZUS): 65% (w 2024: poniżej 1%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji M&m Group wynosi 17,77 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 17,77.
Płynność gotówkowa wynosi 9,39 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,53 miesiąca.
Aktywa obrotowe (36 882 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (2076 zł) o 34 806 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
37 tys. zł
2 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 19 tys. zł należności i inne: 17 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 17,77 zł, z czego 9,39 zł w gotówce.
17,77
płynność bieżąca
9,39
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 17,77 w 2025 roku • 1,15 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja M&m Group nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 19 490 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 2076 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł19 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka19 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 19 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 0 zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji M&m Group wynosi 32 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 2 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 31 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 15 225 zł, z czego 15 225 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza31 dni
firma płaci dostawcom 31 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
32 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 32 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 2 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 32 dni w 2025 roku • 217 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji M&m Group wynoszą 153 330 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 103 400 zł, czyli 67% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 34 361 zł, czyli 22% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 11 402 zł, czyli 7% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej153 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)103 tys. zł · 67%
Usługi obce34 tys. zł · 22%
Pozostałe koszty rodzajowe11 tys. zł · 7%
Podatki i opłaty4 tys. zł · 2%
Zużycie materiałów i energii467 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 153 tys. zł w 2025 roku • 50 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja M&m Group wykazała przychody na poziomie 171 576 zł.
Organizacja zarobiła 18 134 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1659 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 16 475 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
1476 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1659 zł w 2025 roku • 183 zł w 2024 roku
Organizacja M&m Group wykazała zysk netto większy niż 57% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 37% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 58% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł poniżej 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 37% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 26% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 19% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2025 wynosił poniżej 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:171 576,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów171 576,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej153 329,95
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii467,43
III. Usługi obce34 361,41
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)3 698,64
V. Wynagrodzenia103 400,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe11 402,47
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)18 246,05
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)18 246,05
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe112,21
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne112,21
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)18 133,84
J. Podatek dochodowy1 659,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)16 474,84
Pełne sprawozdania finansowe organizacji M&m Group składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 10 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 21 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+10
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+21 dni05-08-2026
2024
−1 dzień14-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Mazur Łukasz posiada 26 udziałów, które stanowią 52% firmy.
Wojdyło Miłosz posiada 24 udziały, które stanowią 48% firmy.
Największym udziałowcem od 29.05.2024 jest Mazur Łukasz kontrolujący
52% udziałów.