KAMER PROPERTIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001088855 NIP 5423481268 REGON 527834639

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
379 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,1 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
47 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
941 tys.
zł
Info
Województwo
PODLASKIE
Miejscowość
BIAŁYSTOK
Adres
UL. NAREWSKA, 2
Kod pocztowy
15-840
Rejestracja
2024-02-19
Kapitał zakładowy
7000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kamer Properties osiągnęła 1 141 500 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 141 500 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 1 094 295 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 47 205 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 141 500 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 72 181 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 47 205 zł w 2025 roku.
• -24 976 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Kamer Properties wynosi 941 372 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 21 237 zł a 2 764 557 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 941 372 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Kamer Properties wynosi 51 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 76 136 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 51 160 zł w 2025 roku.
• -24 976 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Kamer Properties.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji Kamer Properties.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 28 lutego 2024 (MSiG nr 42/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 119904. KAMER PROPERTIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001088855. SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 19.02.2024. [BI.XII NS-REJ.KRS/1548/24/82]
    MSiG 42/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: BI.XII NS-REJ.KRS/1548/24/82 Nr ogłoszenia: 119904
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.02.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. KAMER PROPERTIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo PODLASKIE powiat BIAŁYSTOK gmina BIAŁYSTOK miejscowość BIAŁYSTOK 2. miejscowość BIAŁYSTOK ulica UL. NAREWSKA nr domu 2 nr lokalu 56 kod pocztowy 15-840 poczta BIAŁYSTOK kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 15.02.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. DĘBKOWSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 PLN 6. NIE 2 1. JODŁOWSKA 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 7000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. JODŁOWSKA 2. KAMILA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. DĘBKOWSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 68 10 Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK 1 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 2 2. 74 1 DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA 3 2. 85 6 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ 4 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Kamer Properties nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kamer Properties wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,275% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,75% w 2025 roku.
• 0,23% w 2024 roku.
• 0,20% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Kamer Properties charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Kamer Properties wynosi 19 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 46 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 46 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 19 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 6 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 46 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Kamer Properties wyniosła 379 283 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 379 283 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 379 283 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 29 229 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 350 053 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 67 756 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 47 205 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 379 283 zł sumy bilansowej i 29 229 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 311 527 zł sumy bilansowej i -17 976 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 12,45%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 161,5%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 4,48%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 4,14%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Kamer Properties wyniosły 350 053 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 379 283 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 92,3%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 20 550 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 350 053 zł w 2025 roku
• 329 503 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 92% w 2025 roku
• 106% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kamer Properties ma 350 053 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 308 000 zł (88%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: rezerwy i rozliczenia 5000 zł (1%), dostawcom 734 zł (poniżej 1%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 36 320 zł (10%), to część, której sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota dla banków może być zaniżona (brakująca część jest w „pozostałych”).
icon custom:bullet-chevron
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 88% (w 2024: 93%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2024, 2025 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Kamer Properties wynosi 1,1 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,04 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,04, czyli same środki pieniężne pokrywają 4% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,15 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (379 283 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (345 053 zł) o 34 229 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,1 w 2025 roku
• 0,96 w 2024 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Kredyty i pożyczki organizacji Kamer Properties: 308 000 zł, gotówka: 13 342 zł. Pełnej kwoty długu sprawozdanie nie podaje, więc dług netto jest nieznany.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdanie podaje tylko kredyty krótkoterminowe, więc kwota długu może być niepełna.
icon custom:bullet-chevron
Kwota kredytów i pożyczek nie obejmuje grupy kapitałowej ani spółek, w których organizacja ma udziały. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 350 053 zł - sekcja Zadłużenie.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0,3 dnia - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 117 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 0,3 dnia w 2025 roku
• 6 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Kamer Properties wynoszą 1 090 340 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 1 051 599 zł, czyli 96% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 29 339 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to podatki i opłaty: 8997 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 1,1 mln zł w 2025 roku
• 25 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce, podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kamer Properties wykazała przychody na poziomie 1 141 500 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 51 160 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 3955 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 47 205 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 7,7% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 3955 zł w 2025 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Kamer Properties wykazała zysk netto większy niż 71% organizacji z branży "Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 50% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2025 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku w 2025 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 14 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 1 141 500,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 1 141 500,00
B. Koszty działalności operacyjnej 1 090 339,65
II. Zużycie materiałów i energii 404,29
III. Usługi obce 29 338,99
IV. Podatki i opłaty, w tym: 8 997,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów 1 051 599,37
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 51 160,35
E. Pozostałe koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 51 160,35
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 51 160,35
J. Podatek dochodowy 3 955,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 47 205,35

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Kamer Properties składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 290 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+3 mies. 17 dni
2024
+15 mies. 22 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Jodłowska Kamila posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Dębkowski Rafał posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 19.02.2024) są:
• Jodłowska Kamila (50% udziałów)
• Dębkowski Rafał (50% udziałów)

Reprezentacja