Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Catalysta wynosi 820 196 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
48 372 zł a 2 819 871 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
87 975 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 820 196 zł w
2025 roku. • 908 171 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Catalysta wynosi 7 tys. zł.
EBITDA Catalysta wynosi 43 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
57 599 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 6973 zł w
2025 roku. • 64 572 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
51 580 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 43 089 zł w
2025 roku. • 94 669 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Catalysta wynosi 5 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 5 os. w 2025 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia
dotyczące organizacji Catalysta.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 20 czerwca 2024 (MSiG nr 119/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3
obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczeniaZwiń obwieszczenia
Poz. 508151. CATALYSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001081187. SĄD
REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.01.2024.
[GD.VIII NS-REJ.KRS/9022/24/97]
Rzuć okiemMSiG 119/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 07.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji:
1. ASON 2. DMYTRO 3. [ukryto]) wykreślić:
5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000
ZŁ wpisać: 5. 91 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.550,00 ZŁ wykreślić: 6. TAK wpisać: 6. NIE
2 1. HART 2. JHANEL ALYSHA 3. [ukryto]
5. 9 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 450,00 ZŁ
6. NIE
Poz. 158296. CATALYSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001081187. SĄD
REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.01.2024.
[GD.VIII NS-REJ.KRS/3965/24/67]
Rzuć okiemMSiG 52/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 05.03.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
. nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 2. miejscowość GDYNIA ulica UL. ŻOŁNIERZY
I ARMII WOJSKA POLSKIEGO nr domu 8 nr lokalu
18 kod pocztowy 81-380 poczta GDYNIA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość GDYNIA ulica UL.
WŁADYSŁAWA IV nr domu 28 kod pocztowy 81-364
poczta GDYNIA kraj POLSKA
Poz. 46325. CATALYSTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001081187. SĄD
REJONOWY GDAŃSK - PÓŁNOC W GDAŃSKU,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.01.2024.
[GD.VIII NS-REJ.KRS/838/24/993]
MSiG 18/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 15.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. CATALYSTA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo POMORSKIE
powiat GDYNIA gmina GDYNIA miejscowość
GDYNIA 2. miejscowość GDYNIA ulica UL. ŻOŁNIERZY I ARMII WOJSKA POLSKIEGO nr domu
8 nr lokalu 18 kod pocztowy 81-380 poczta GDYNIA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 11.01.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ASON 2. DMYTRO 3. [ukryto] 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. TAK
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. ASON 2. DMYTRO 3. [ukryto] 5. CZŁONEK
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47
78 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁYCH
NOWYCH WYROBÓW PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 1 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE
INFORMATYKI 2 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Catalysta nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Catalysta wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,445% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2025 roku. • 1,53% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Catalysta charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Catalysta wynosi 14 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 47 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 47 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 13 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 47 tys. zł w 2025 roku. • 42 tys. zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
494 120 zł.
Koszty operacyjne Catalysta wyniosły
1 175 813 zł.
Wynagrodzenia stanowią
42%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
242 498 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 494 120 zł w 2025 roku • 251 622 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
16,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
42% w 2025 roku •
25,8% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Catalysta wyniosła 214 272 zł.
Aktywa trwałe to 114 366 zł.
Aktywa obrotowe to 99 907 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 214 272 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 67 640 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 146 632 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 508 047 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 5206 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 214 272 zł sumy bilansowej i 67 640 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 722 320 zł sumy bilansowej i 62 434 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2,43%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7,7%.
Marża operacyjna wyniosła 0,59%.
Marża netto wyniosła 0,44%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
84 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
5 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Catalysta wyniosły 146 632 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 214 272 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 68,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 513 254 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 146 632 zł w 2025 roku • 659 886 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
23 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 68% w 2025 roku • 91% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja Catalysta ma 146 632 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 81 004 zł (55%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
147 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
27%
14%
55%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
4 tys. zł
3%
Państwo
podatki, cła i ZUS
40 tys. zł
27%
Pracownicy
wynagrodzenia
21 tys. zł
14%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
81 tys. zł
55%
W roku 2025 55% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli (w 2024: 89%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2024 i w 2025.
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Catalysta wynosi 0,68 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 0,68.
Płynność gotówkowa wynosi 0,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 3% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,04 miesiąca.
Aktywa obrotowe (99 907 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (146 632 zł) o 46 726 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
100 tys. zł
147 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 4 tys. zł należności i inne: 96 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,68 zł, z czego 0,03 zł w gotówce.
0,68
płynność bieżąca
0,03
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,68 w 2025 roku • 0,87 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja Catalysta nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 4358 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 146 632 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł4 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka4 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2023-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 4 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 32 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Catalysta wynosi 0,8 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 1 dzień - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -0,5 dnia. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -0,6 dnia.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 2582 zł, z czego 2582 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-0,5 dnia
firma płaci dostawcom 0,5 dnia później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
0,8 dnia
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 0,8 dnia
1 dzień
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 1 dniu
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0,8 dnia w 2025 roku • 45 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Catalysta wynoszą 1 175 813 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 442 316 zł, czyli 38% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 421 558 zł, czyli 36% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 207 434 zł, czyli 18% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej1,2 mln zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)442 tys. zł · 38%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów422 tys. zł · 36%
Usługi obce207 tys. zł · 18%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia52 tys. zł · 4%
Amortyzacja36 tys. zł · 3%
Zużycie materiałów i energii13 tys. zł · 1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe1 tys. zł · <1%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 1,2 mln zł w 2025 roku • 974 tys. zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), wartość sprzedanych towarów i materiałów, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Catalysta wykazała przychody na poziomie 1 182 924 zł.
Organizacja zarobiła 5774 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 568 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 5206 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,8% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
5218 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 568 zł w 2025 roku • 5786 zł w 2024 roku
Organizacja Catalysta wykazała zysk netto większy niż 42% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 47% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 63% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 44% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 49% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 42% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 47% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 33% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 63% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 44% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 49% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,02%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:1 182 786,14
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów1 182 786,14
B. Koszty działalności operacyjnej1 175 812,68
I. Amortyzacja36 115,59
II. Zużycie materiałów i energii13 078,22
III. Usługi obce207 434,27
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 432,06
V. Wynagrodzenia442 316,49
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)51 803,70
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 074,04
VIII. Wartość sprzedanych towarów421 558,31
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)6 973,46
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)6 973,46
G. Przychody finansowe138,04
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe1 337,16
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)5 774,34
J. Podatek dochodowy568,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)5 206,34
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Catalysta składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 282 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 99 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+282
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+3 mies. 9 dni22-10-2026
2024
+15 mies. 14 dni22-10-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Ason Dmytro posiada 91 udziałów, które stanowią 91% firmy.
Hart Jhanel posiada 9 udziałów, które stanowią 9% firmy.
Największym udziałowcem od 07.06.2024 jest Ason Dmytro kontrolujący
91% udziałów.
W okresie od 15.01.2024 do 07.06.2024 najwięcej udziałów posiadał
Ason Dmytro (100%).