Organizacja SV Work Partners osiągnęła 358 007 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 358 005 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 340 642 zł.
Zysk netto wyniósł 17 362 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 358 007 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 358 007 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 17 362 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 17 362 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji SV Work Partners wynosi 324 891 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
16 772 zł a 895 017 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 324 891 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 324 891 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji SV Work Partners wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji SV Work Partners wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
SV Work Partners charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla SV Work Partners wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 14 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2023 a 2024 rokiem. Zmiana wynosi 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 7 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 14 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
190 959
zł.
Koszty operacyjne SV Work Partners wyniosły
333 887
zł.
Wynagrodzenia stanowią
57%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
190 959 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 190 959 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
57.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
57% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów SV Work Partners wyniosła 81 008 zł.
a
ktywa obrotowe to 81 008 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 81 008 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 22 362 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 58 646 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 81 008 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 81 008 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 21%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 21 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 78 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania SV Work Partners wyniosły 58 646 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 81 008 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 72%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 58 646 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 58 646 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 72% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja SV Work Partners wykazała przychody na poziomie 358 007 zł.
Organizacja zarobiła 24 116 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6754 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 17 362 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 28% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6754 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6754 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja SV Work Partners wykazała zysk netto większy niż 58% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 55% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 58% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 48% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 23% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 55% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 77 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 77 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-77
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−2 mies. 17 dni29-04-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Semylit Oleh posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.