Organizacja 4 Dealer Seller osiągnęła 267 410 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 267 410 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 476 186 zł.
Strata netto wyniosła 208 775 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 267 410 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 267 410 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -208 775 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -208 775 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji 4 Dealer Seller wynosi 178 274 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 668 526 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 178 274 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 178 274 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT 4 Dealer Seller wynosi -209 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji 4 Dealer Seller wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji 4 Dealer Seller wynosi 0,38%. To oznacza, że firma ma szansę 0,38% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,320% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,38% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
4 Dealer Seller charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla 4 Dealer Seller wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2023 a 2024 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne 4 Dealer Seller wyniosły
476 186
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów 4 Dealer Seller wyniosła 21 225 zł.
a
ktywa obrotowe to 21 225 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 21 225 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 210 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -188 775 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 21 225 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 21 225 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -984%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 111%.
Marża operacyjna wyniosła -78%.
Marża netto wyniosła -78%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -984 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 111 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -78 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -78 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania 4 Dealer Seller wyniosły 210 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 21 225 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 989%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 210 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 210 000 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 989% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja 4 Dealer Seller wykazała przychody na poziomie 267 410 zł.
Organizacja 4 Dealer Seller wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 97% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 124 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 124 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-124
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−4 mies. 4 dni13-03-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Zabela Andrii posiada 95
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 01.08.2025 jest Zabela Andrii kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 13.11.2023 do 01.08.2025
był Zabela Andrii kontrolując 100% udziałów.