Organizacja Adverbium osiągnęła 8 277 440 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 8 277 440 zł.
Całkowite koszty wyniosły -6 264 356 zł.
Zysk netto wyniósł 6 264 356 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8 277 440 zł w 2025 roku. • 185 543 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2 088 119 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6 264 356 zł w 2025 roku. • -445 687 zł w 2024 roku. • -1335 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Adverbium wynosi 34 942 467 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 366 750 zł a 87 700 981 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 11 647 489 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 34 942 467 zł w 2025 roku. • 123 695 zł w 2024 roku. • 4123 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Adverbium.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Adverbium wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,820% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 5,3% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Adverbium wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,59% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Adverbium charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Adverbium wynosi 777 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,04 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,04 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
259 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 777 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,04 mln zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Adverbium wyniosły
256 893
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Adverbium wyniosła 10 845 304 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 845 304 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 845 304 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 5 822 334 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 022 970 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3 615 101 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 845 304 zł w 2025 roku. • 6 706 011 zł w 2024 roku. • 5000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 58%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 108%.
Marża netto wyniosła 76%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 19.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 25.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Adverbium wyniosły 5 022 970 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 845 304 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 46%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 674 323 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 022 970 zł w 2025 roku • 7 148 033 zł w 2024 roku • 1335 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 46% w 2025 roku • 107% w 2024 roku • 27% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Adverbium wykazała przychody na poziomie 8 277 440 zł.
Organizacja zarobiła 7 650 138 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1 385 782 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6 264 356 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 18% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1 385 782 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Adverbium wykazała zysk netto większy niż 96% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 91% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 94% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 97% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 96% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 91% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 86% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 61% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 94% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 97% organizacji w branży.
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 115 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 133 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+115
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−4 mies. 13 dni04-03-2026
2024
+1 mies. 26 dni09-09-2025
2023
+14 mies. 1 dni09-09-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Aio Iii Gmbh posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Capital Park posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Capital Park (50% udziałów) • Aio Iii Gmbh (50% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 30.01.2024 do 15.05.2025
był Capital Park kontrolując 100% udziałów.
W okresie od 03.03.2023 do 30.01.2024 najwięcej udziałów posiadał Chajec Andrzej. Jego udziały w tym czasie wynosiły 50%.