Organizacja LEO Beauty II osiągnęła 1 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 220 793 zł.
Strata netto wyniosła 220 792 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 zł w 2024 roku. • 2 014 007 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -110 396 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -220 792 zł w 2024 roku. • 669 102 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji LEO Beauty II wynosi 339 984 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 813 242 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 169 992 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 339 984 zł w 2024 roku. • 4 524 656 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT LEO Beauty II wynosi -219 tys. zł.
EBITDA LEO Beauty II wynosi -219 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w LEO Beauty II.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji LEO Beauty II wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji LEO Beauty II wynosi 0,14%. To oznacza, że firma ma szansę 0,14% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,14% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
LEO Beauty II charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla LEO Beauty II wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 143 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 143 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
13 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2024 roku. • 126 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 60 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 143 tys. zł w 2024 roku. • 236 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
64 019
zł.
Koszty operacyjne LEO Beauty II wyniosły
218 951
zł.
Wynagrodzenia stanowią
29%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
32 009 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 64 019 zł w 2024 roku • 120 324 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
14.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
29% w 2024 roku •
9% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów LEO Beauty II wyniosła 498 433 zł.
a
ktywa obrotowe to 454 155 zł.
a
ktywa trwałe to 44 279 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 498 433 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 45 123 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 453 310 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 249 217 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 498 433 zł w 2024 roku. • 899 729 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -44%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -49%.
Marża operacyjna wyniosła -16,339,521%.
Marża netto wyniosła -16,476,978%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -22 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -24.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8169760.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -8238489 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania LEO Beauty II wyniosły 45 123 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 498 433 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 22 561 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 45 123 zł w 2024 roku • 225 627 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2024 roku • 25% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja LEO Beauty II wykazała przychody na poziomie 1 zł.
Organizacja zarobiła -220 792 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -220 792 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 68 361 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku