Organizacja Skin Laser Lubelscy osiągnęła 7 730 034 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 7 722 913 zł. Pozostałe przychody to 7121 zł.
Całkowite koszty wyniosły 7 329 171 zł.
Zysk netto wyniósł 393 741 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 865 017 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 7 730 034 zł w 2024 roku. • 6 411 683 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 196 871 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 393 741 zł w 2024 roku. • 264 948 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Skin Laser Lubelscy wynosi 8 012 615 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 284 294 zł a 19 325 085 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 006 308 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 8 012 615 zł w 2024 roku. • 6 323 234 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Skin Laser Lubelscy wynosi 568 tys. zł.
EBITDA Skin Laser Lubelscy wynosi 1,07 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Skin Laser Lubelscy wynosi 12 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 12 os. w 2024 roku. • 15 os. w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Skin Laser Lubelscy wynosi 2,88%. To oznacza, że firma ma szansę 2,88% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,735% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,88% w 2024 roku. • 2,89% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Skin Laser Lubelscy wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Skin Laser Lubelscy charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Skin Laser Lubelscy wynosi 117 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 342 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 342 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
59 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 117 tys. zł w 2024 roku. • 80 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 342 tys. zł w 2024 roku. • 264 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 294 471
zł.
Koszty operacyjne Skin Laser Lubelscy wyniosły
7 155 344
zł.
Wynagrodzenia stanowią
18%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
647 236 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 294 471 zł w 2024 roku • 1 227 390 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
18% w 2024 roku •
20% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Skin Laser Lubelscy wyniosła 3 138 472 zł.
a
ktywa obrotowe to 445 229 zł.
a
ktywa trwałe to 2 693 243 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 3 138 472 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 426 080 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 712 392 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 569 236 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 3 138 472 zł w 2024 roku. • 2 870 053 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła 7%.
Marża netto wyniosła 5%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Skin Laser Lubelscy wyniosły 1 426 080 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 3 138 472 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 45%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 713 040 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 426 080 zł w 2024 roku • 1 551 402 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 45% w 2024 roku • 54% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Skin Laser Lubelscy wykazała przychody na poziomie 7 730 034 zł.
Organizacja zarobiła 562 381 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 168 640 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 393 741 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 30% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 84 320 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 168 640 zł w 2024 roku • 132 576 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku