RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000973683 NIP 6972387308 REGON 522105901

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
1,4 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3,3 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
361 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
4,4 mln
zł
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
LESZNO
Adres
UL. 55. PUŁKU PIECHOTY, 34
Kod pocztowy
64-100
Rejestracja
2022-05-25
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
maxbud365@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Reno-Vac LTD osiągnęła 3 324 589 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3 315 605 zł. Pozostałe przychody to 8984 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 2 963 496 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 361 093 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 375 281 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3 324 589 zł w 2025 roku.
• 4 452 741 zł w 2024 roku.
• 2 574 027 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 7033 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 361 093 zł w 2025 roku.
• 115 711 zł w 2024 roku.
• 375 159 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Reno-Vac LTD wynosi 4 379 045 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 781 596 zł a 8 167 718 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 387 783 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 4 379 045 zł w 2025 roku.
• 3 918 159 zł w 2024 roku.
• 3 603 478 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Reno-Vac LTD wynosi 409 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Reno-Vac LTD wynosi 443 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 7763 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 408 732 zł w 2025 roku.
• 173 001 zł w 2024 roku.
• 424 259 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi 7915 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 443 023 zł w 2025 roku.
• 189 002 zł w 2024 roku.
• 427 193 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Reno-Vac LTD wynosi 13 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie rośnie w czasie. Przeciętna zmiana wynosi 2 os. rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 13 os. w 2025 roku.
• 10 os. w 2024 roku.
• 9 os. w 2023 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji Reno-Vac LTD.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 stycznia 2025 (MSiG nr 4/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 13154. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.05.2022. [RDF/691394/24/257]
    MSiG 4/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/691394/24/257 Nr ogłoszenia: 13154
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 13153. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.05.2022. [RDF/691393/24/545]
    MSiG 4/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/691393/24/545 Nr ogłoszenia: 13153
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.12.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 604537. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.05.2022. [RDF/619744/24/339]
    MSiG 128/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/619744/24/339 Nr ogłoszenia: 604537
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 20.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 23.05.2022 DO 31.12.2022
  4. Poz. 604536. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SYSTEM, wpis do rejestru: 25.05.2022. [RDF/619744/24/938]
    MSiG 128/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/619744/24/938 Nr ogłoszenia: 604536
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 20.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 20.06.2024 okres OD 23.05.2022 DO 31.12.2022
  5. Poz. 371042. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.05.2022. [PO.IX NS-REJ.KRS/12215/22/685]
    Rzuć okiem MSiG 117/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/12215/22/685 Nr ogłoszenia: 371042
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić 2. miejscowość LESZNO ulica UL. 55. PUŁKU PIECHOTY nr domu 131A kod pocztowy 64-100 poczta LESZNO kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość LESZNO ulica UL. 55. PUŁKU PIECHOTY nr domu 34 kod pocztowy 64-100 poczta LESZNO kraj POLSKA
  6. Poz. 317102. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000973683. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 25.05.2022. [PO.IX NS-REJ.KRS/11998/22/92]
    MSiG 106/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/11998/22/92 Nr ogłoszenia: 317102
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. RENO-VAC LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. k POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat LESZNO gmina LESZNO miejscowość LESZNO 2. miejscowość LESZNO ulica UL. 55. PUŁKU PIECHOTY nr domu 131A kod pocztowy 64-100 poczta LESZNO kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej MAXBUD365@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 23.05.2022 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. VASYLYNIUK 2. IVAN 3. [ukryto] 5. 1 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE 2 1. VASYLYNIUK 2. LILIIA 3. [ukryto] 5. 1 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. VASYLYNIUK 2. IVAN 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. VASYLYNIUK 2. LILIIA O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 20 Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Reno-Vac LTD nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Reno-Vac LTD wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2025 roku.
• 0,23% w 2024 roku.
• 0,33% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Reno-Vac LTD charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Reno-Vac LTD wynosi 156 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 61 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 360 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 61 tys. zł a 360 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 25 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 156 tys. zł w 2025 roku.
• 121 tys. zł w 2024 roku.
• 106 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 61 tys. zł w 2025 roku.
• 23 tys. zł w 2024 roku.
• 64 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 360 tys. zł w 2025 roku.
• 227 tys. zł w 2024 roku.
• 200 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 771 407 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Reno-Vac LTD wyniosły 2 906 874 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 26,5% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 142 185 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 771 407 zł w 2025 roku
• 625 883 zł w 2024 roku
• 487 037 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1,9 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 26,5% w 2025 roku
• 14,7% w 2024 roku
• 22,8% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Reno-Vac LTD wyniosła 1 389 970 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 32 620 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 1 357 350 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 389 970 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 1 060 470 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 329 500 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 340 240 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 238 402 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 1 389 970 zł sumy bilansowej i 1 060 470 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 894 730 zł sumy bilansowej i 699 377 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 709 491 zł sumy bilansowej i 583 667 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25,98%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 34,05%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 12,33%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 10,86%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 13,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 15 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 2 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Reno-Vac LTD wyniosły 329 500 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 389 970 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 23,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 101 838 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 329 500 zł w 2025 roku
• 195 353 zł w 2024 roku
• 125 824 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 3 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 24% w 2025 roku
• 22% w 2024 roku
• 18% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Reno-Vac LTD ma 329 500 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Najwięcej jest winna dostawcom: 161 647 zł (49%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: państwu 53 047 zł (16%), pracownikom 46 060 zł (14%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 68 746 zł (21%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 49% (w 2022: 51%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2025.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Reno-Vac LTD wynosi 4,12 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 4,12.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,64 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 2,23 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (1 357 350 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (329 500 zł) o 1 027 850 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 4,12 w 2025 roku
• 4,32 w 2024 roku
• 5,55 w 2023 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Reno-Vac LTD nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 539 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 329 500 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2021-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2025: bez długu, gotówka 539 tys. zł
• 2024: bez długu, gotówka 513 tys. zł
• 2023: bez długu, gotówka 499 tys. zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: bez kosztów odsetek
• 2024: bez kosztów odsetek
• 2023: bez kosztów odsetek

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Reno-Vac LTD wynosi 84 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 20 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 21 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 64 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 63 dni.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 761 997 zł, z czego 761 997 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 84 dni w 2025 roku
• 23 dni w 2024 roku
• 25 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Reno-Vac LTD wynoszą 2 902 403 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 407 900 zł, czyli 49% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 643 600 zł, czyli 22% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 620 848 zł, czyli 21% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 2,9 mln zł w 2025 roku
• 4,3 mln zł w 2024 roku
• 2,1 mln zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Reno-Vac LTD wykazała przychody na poziomie 3 324 589 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 397 647 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 36 554 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 361 093 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,2% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi 2255 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 36 554 zł w 2025 roku
• 17 533 zł w 2024 roku
• 41 063 zł w 2023 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Reno-Vac LTD wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 55% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 31% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 68% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 84% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 55% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 31% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 84% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 41 z 51 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 3 315 602,82
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 3 315 602,82
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 2 902 402,86
I. Amortyzacja 34 291,17
II. Zużycie materiałów i energii 62 285,47
III. Usługi obce 1 407 900,40
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1) 5 670,67
V. Wynagrodzenia 643 600,39
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 127 806,89
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 620 847,87
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 413 199,96
D. Pozostałe przychody operacyjne 2,45
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 2,45
E. Pozostałe koszty operacyjne 4 470,74
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) 408 731,67
G. Przychody finansowe 8 983,89
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 20 068,60
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) 397 646,96
J. Podatek dochodowy 36 554,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) 361 092,96

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Reno-Vac LTD składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 192 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 75 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+2 mies. 15 dni
2024
+6 mies. 12 dni
2023
+5 mies. 10 dni
2022
+11 mies. 11 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Vasylyniuk Liliia posiada 1 udział, który stanowi 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Vasylyniuk Ivan posiada 1 udział, który stanowi 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 25.05.2022) są:
• Vasylyniuk Liliia (50% udziałów)
• Vasylyniuk Ivan (50% udziałów)

Reprezentacja