Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Gentle Solutions wynosi 181 697 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
87 460 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 181 697 zł w
2025 roku. • 303 378 zł w
2024 roku. • 356 617 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Gentle Solutions wynosi -9 tys. zł.
EBITDA Gentle Solutions wynosi -9 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1449 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -9358 zł w
2025 roku. • -7910 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1449 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -9358 zł w
2025 roku. • -7910 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Gentle Solutions.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 - 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Gentle Solutions.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 21 lipca 2025 (MSiG nr 139/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 743064. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/748516/25/442]
MSiG 139/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
X V. W P I S Y D O
Poz. 743063. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/748516/25/41]
MSiG 139/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 49757. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/693411/25/376]
MSiG 18/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 49756. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/693411/25/975]
MSiG 18/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.01.2025 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 880099. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/535620/23/993]
MSiG 158/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 12.05.2022 DO 31.12.2022
Poz. 880098. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[RDF/535620/23/592]
MSiG 158/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2023 okres OD
12.05.2022 DO 31.12.2022
Poz. 304011. GENTLE SOLUTIONS SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000971555. SĄD REJONOWY LUBLIN WSCHÓD
W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20.05.2022.
[LU.VI NS-REJ.KRS/11874/22/745]
MSiG 103/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 20.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. GENTLE
SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
9 LUBELSKIE powiat CHEŁM gmina CHEŁM miejscowość CHEŁM 2. miejscowość CHEŁM ulica UL.
ROLNICZA nr domu 3 kod pocztowy 22-100 poczta
CHEŁM kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 12.05.2022 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane
wspólników 1 1. ORZECHOWSKI 2. MARCIN
3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 4000 PLN 6. NIE 2 1. ORZECHOWSKI
2. JACEK JAROSŁAW 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. ORZECHOWSKI 2. MARCIN 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 62 01
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM 1 2. 62 02 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA
Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
2 2. 90 01 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Gentle Solutions nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gentle Solutions wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2025 roku. • 0,29% w 2024 roku. • 0,26% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Gentle Solutions charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gentle Solutions wynosi 3 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 11 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 11 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 18 tys. zł w 2024 roku. • 18 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
249 000 zł.
Koszty operacyjne Gentle Solutions wyniosły
277 406 zł.
Wynagrodzenia stanowią
89,8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
80 745 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 249 000 zł w 2025 roku • 358 500 zł w 2024 roku • 410 489 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1,2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
89,8% w 2025 roku •
79,9% w 2024 roku •
92,1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gentle Solutions wyniosła 19 415 zł.
Aktywa obrotowe to 19 415 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 19 415 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 8262 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 11 153 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 11 079 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 8779 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 19 415 zł sumy bilansowej i 8262 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 28 048 zł sumy bilansowej i 17 620 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 41 573 zł sumy bilansowej i 25 821 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -113,27%.
Marża operacyjna wyniosła -3,49%.
Marża netto wyniosła -3,49%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
35 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
74,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gentle Solutions wyniosły 11 153 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 19 415 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 57,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2300 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 11 153 zł w 2025 roku • 10 428 zł w 2024 roku • 15 752 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
9,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 57% w 2025 roku • 37% w 2024 roku • 38% w 2023 roku
Wierzyciele
Organizacja Gentle Solutions ma 11 153 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom: 10 000 zł (90%).
Pozostali, 1153 zł (10%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Zobowiązania razem
11 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
90%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty i pożyczki · wszyscy pożyczkodawcy
10 tys. zł
90%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
1 tys. zł
10%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 90% (w 2022: 65%).
W roku 2024 sprawozdanie liczy kredyty i pożyczki tylko spoza grupy kapitałowej, w latach 2022, 2023, 2025 od wszystkich pożyczkodawców - to zmiana zakresu sprawozdania, nie spłata, dlatego wykres rysuje je osobno.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe organizacji Gentle Solutions wynoszą 19 415 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
19 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, dlatego wykres pokazuje same środki firmy - bez poziomu zobowiązań do porównania.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,69 w 2024 roku
Obsługa długu
Kredyty i pożyczki organizacji Gentle Solutions od wszystkich pożyczkodawców (także z grupy kapitałowej): 10 000 zł. Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy, więc długu netto nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Dług a gotówka
kredyty i pożyczki (wszyscy pożyczkodawcy)10 tys. zł
Druk uproszczony nie wydziela długu wobec banków spoza grupy - długu netto nie podajemy.
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2024 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2024: bez długu, gotówka 4 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Rotacja zapasów0 dni
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 20 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Gentle Solutions wynoszą 277 406 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 249 000 zł, czyli 90% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 24 555 zł, czyli 9% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 2421 zł, czyli poniżej 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej277 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)249 tys. zł · 90%
Usługi obce25 tys. zł · 9%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Zużycie materiałów i energii1 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 277 tys. zł w 2025 roku • 449 tys. zł w 2024 roku • 445 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
W latach
2021, 2022, 2023 suma kosztów to łączne koszty wykazane w druku mikro, a w pozostałych latach pozycja B rachunku zysków i strat. Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.
Podatek dochodowy
Organizacja Gentle Solutions wykazała przychody na poziomie 268 048 zł.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację obniża się w czasie. Średni spadek podatku dochodowego wynosi
351 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 861 zł w 2023 roku • 1212 zł w 2022 roku
Organizacja Gentle Solutions wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 44% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 64% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 44% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 64% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:268 048,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej277 406,31
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii1 430,66
III. Usługi obce24 554,78
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia249 000,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe2 420,87
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-9 358,31
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-9 358,31
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-9 358,31
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-9 358,31
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Gentle Solutions składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 38 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+38
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−15 dni30-06-2026
2024
−16 dni29-06-2025
2023
+6 mies. 6 dni17-01-2025
2022
−3 dni12-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie