XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000940865 NIP 8961609290 REGON 520772711

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
84 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
251 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-1 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
156 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
SULISTROWICZKI
Adres
UL. KSIĘŻYCOWA, 12
Kod pocztowy
55-050
Rejestracja
2021-12-22
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Strona www
Email
kontakt@xtremes.pl
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Organizacja rajdów motoryzacyjnych|Wysoka jakość obsługi wydarzeń sportowych|Promocja sportów ekstremalnych w Polsce|Współpraca z sponsorami z pasją do motorów|Rywalizacja w różnych kategoriach

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Xtreme Sports osiągnęła 251 115 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 251 089 zł. Pozostałe przychody to 26 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 252 402 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1287 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 171 665 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 251 115 zł w 2023 roku.
• 79 450 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 2108 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1287 zł w 2023 roku.
• -3395 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Xtreme Sports wynosi 156 146 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 103 168 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 156 146 zł w 2023 roku.
• 52 978 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Xtreme Sports mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Xtreme Sports.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 23 czerwca 2025 (MSiG nr 119/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 548250. XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000940865. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.12.2021. [WR.VI NS-REJ.KRS/12214/25/293]
    MSiG 119/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/12214/25/293 Nr ogłoszenia: 548250
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 22.04.2025 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1054302. XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000940865. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.12.2021. [RDF/550320/23/880]
    MSiG 169/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/550320/23/880 Nr ogłoszenia: 1054302
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 22.12.2021 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1054301. XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000940865. SYSTEM, wpis do rejestru: 22.12.2021. [RDF/550320/23/479]
    MSiG 169/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/550320/23/479 Nr ogłoszenia: 1054301
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 19.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 19.07.2023 okres OD 22.12.2021 DO 31.12.2022
  4. Poz. 2365. XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000940865. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.12.2021. [WR.VI NS-REJ.KRS/34265/21/443]
    MSiG 2/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.VI NS-REJ.KRS/34265/21/443 Nr ogłoszenia: 2365
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 22.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. XTREME SPORTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAWSKI gmina SOBÓTKA miejscowość SULISTROWICZKI 2. miejscowość SULISTROWICZKI ulica UL. KSIĘŻYCOWA nr domu 12 kod pocztowy 55-050 poczta SOBÓTKA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej KONTAKT@XTREMES.PL 4. Adres strony internetowej WWW.XTREMES.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.12.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KOŹLIŃSKI 2. WOJCIECH MIROSŁAW 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE 2 1. KOŹLIŃSKA 2. SYLWIA ANNA 3. [ukryto] 5. 5 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ otu Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KOŹLIŃSKI 2. WOJCIECH MIROSŁAW N- 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KOŹLIŃSKA 2. SYLWIA ANNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 93 19 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM 1 2. 47 2 SPRZEDAŻ DETALICZNA ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 2 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA i POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 3 2. 79 9 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE REZERWACJI I DZIAŁALNOŚCI Z NIĄ ZWIĄZANE 4 2. 47 1 SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH 5 2. 85 51 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI SPORTOWEJ ORAZ ZAJĘĆ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH 6 2. 93 1 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Xtreme Sports nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Xtreme Sports wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2023 roku.
• 0,52% w 2022 roku.
• 0,23% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Xtreme Sports charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
icon custom:bullet-chevron
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Xtreme Sports wynosi 498 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 10 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 10 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2022 a 2023 rokiem. Zmiana wynosi 378 zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 498 zł w 2023 roku.
• 876 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 10 tys. zł w 2023 roku.
• 3 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Xtreme Sports wyniosły 252 138 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Xtreme Sports wyniosła 83 563 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 41 000 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 42 563 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 83 563 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 319 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 83 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 72 207 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 1287 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 83 563 zł sumy bilansowej i 319 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 11 356 zł sumy bilansowej i 1605 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1,54%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -403,86%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -0,42%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -0,51%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 28 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 192 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Xtreme Sports wyniosły 83 244 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 83 563 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 73 494 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 83 244 zł w 2023 roku
• 9751 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 14 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 100% w 2023 roku
• 86% w 2022 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Xtreme Sports wynoszą 42 563 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Xtreme Sports za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Xtreme Sports wynoszą 252 138 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 125 442 zł, czyli 50% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 122 696 zł, czyli 49% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 4000 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 252 tys. zł w 2023 roku
• 83 tys. zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Xtreme Sports wykazała przychody na poziomie 251 115 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Xtreme Sports wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Pozostała działalność związana ze sportem".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 65% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 83% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 34% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 32% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 3% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 65% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 83% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 34% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2023 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 8 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 251 089,49
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 252 138,34
I. Amortyzacja 4 000,00
II. Zużycie materiałów i energii 122 696,17
IV. Pozostałe koszty 125 442,17
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 25,96
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 263,68
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) -1 286,57

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Xtreme Sports składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 168 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 331 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
+11 mies. 1 dzień
2022
+4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Koźliński Wojciech posiada 5 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Koźlińska Sylwia posiada 5 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 22.12.2021) są:
• Koźliński Wojciech (50% udziałów)
• Koźlińska Sylwia (50% udziałów)

Reprezentacja