SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ SKŁADANIA PODPISÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO - PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU DWU LUB TRZYOSOBOWEGO KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE - GDY ROZPORZĄDZENIE PRAWEM LUB ZACIĄGNIĘCIE ZOBOWIĄZANIA NIE PRZEKRACZA KWOTY DWUDZIESTU TYSIĘCY ZŁOTYCH, A POWYŻEJ TEJ KWOTY PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY RAZEM Z CZŁONKIEM ZARZĄDU LUB DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY RAZEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Huma wynosi 84 817 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
5562 zł a 206 730 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
23 550 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 84 817 zł w
2025 roku. • 37 451 zł w
2024 roku. • 37 716 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Huma wynosi 7 tys. zł.
EBITDA Huma wynosi 8 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
2936 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 6721 zł w
2025 roku. • -1216 zł w
2024 roku. • 849 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3354 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 7557 zł w
2025 roku. • -812 zł w
2024 roku. • 849 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Huma.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 11 obwieszczeń
dotyczących organizacji Huma.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 sierpnia 2025 (MSiG nr 156/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
11
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
11 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 911805. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/766069/25/874]
MSiG 156/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 14 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 911804. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/766068/25/162]
MSiG 156/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 13 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1008478. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/657996/24/889]
MSiG 157/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1008477. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/657996/24/488]
MSiG 157/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1008476. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/657996/24/87]
MSiG 157/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1266839. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[KR.XII NS-REJ.KRS/18348/23/381]
Rzuć okiemMSiG 200/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 202
03-23,REP. A NR 2143/2023, ZASTĘPCA NOTARIUSZA SOLAKA MARCINA ANDRZEJA - RAUCH
ANNA, KANCELARIA NOTARIALNA W KRAKOWIE
- UCHWALONO NOWĄ TREŚĆ UMOWY
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić:
2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU
SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. wpisać: 2. DO
SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW
I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH SPÓŁKI ORAZ
SKŁADANIA PODPISÓW W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY
SAMODZIELNIE, W PRZYPADKU ZARZĄDU DWU
LUB TRZYOSOBOWEGO PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE LUB DWAJ CZŁONKOWIE
ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY RAZEM ALBO CZŁONEK
ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Poz. 878343. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/534588/23/480]
MSiG 158/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 02.12.2021 DO 31.12.2022
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 878342. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/534587/23/768]
MSiG 158/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 02.12.2021 DO 31.12.2022
Poz. 878341. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SYSTEM, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[RDF/534587/23/367]
MSiG 158/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 12.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2023 okres OD
02.12.2021 DO 31.12.2022
Poz. 337909. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[KR.XII NS-REJ.KRS/9953/22/364]
Rzuć okiemMSiG 110/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.05.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. KALIŃSKI 2. SŁAWOMIR 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 1173198. D PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000937403. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA
ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 07.12.2021.
[KR.XII NS-REJ.KRS/19378/21/409]
MSiG 242/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 07.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. D PROJECTS
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat KRAKOWSKI gmina ZIELONKI miejscowość
BIBICE 2. miejscowość BIBICE ulica UL. WICHROWE
WZGÓRZA nr domu 27D kod pocztowy 32-087
poczta ZIELONKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje
o umowie 1 1. 02.12.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KALIŃSKI 2. MATEUSZ
KACPER 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.750,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. KALIŃSKI 2. MATEUSZ KACPER 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. KALIŃSKI 2. SŁAWOMIR 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 74 20
Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Huma nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Huma wynosi 0,76%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,76% w 2025 roku. • 0,75% w 2024 roku. • 0,75% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Huma charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Huma wynosi 2 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 1 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 1 tys. zł a 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
593 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 716 zł w 2024 roku. • 889 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2025 roku. • 127 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 2 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
64 900 zł.
Koszty operacyjne Huma wyniosły
78 671 zł.
Wynagrodzenia stanowią
82,5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
30 150 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 64 900 zł w 2025 roku • 25 300 zł w 2024 roku • 4600 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
36,7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
82,5% w 2025 roku •
43,9% w 2024 roku •
9,2% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Huma wyniosła 13 297 zł.
Aktywa obrotowe to 13 297 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 297 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 7659 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5638 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2995 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 2474 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 13 297 zł sumy bilansowej i 7659 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 5294 zł sumy bilansowej i 1430 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 7307 zł sumy bilansowej i 2711 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Pozostali, 77 zł (1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
6 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
14%
35%
49%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
787 zł
14%
Pracownicy
wynagrodzenia
2 tys. zł
35%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
3 tys. zł
49%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
77 zł
1%
W roku 2025 największa część zobowiązań przypada klientom spoza grupy kapitałowej (zaliczki): 49% (w 2022 największa część przypadała państwu (podatki, ZUS): 89%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2022 i w 2025.
W roku 2021 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Huma wynosi 2,36 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 2,36.
Płynność gotówkowa wynosi 1,99 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,71 miesiąca.
Aktywa obrotowe (13 297 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (5638 zł) o 7659 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
13 tys. zł
6 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 11 tys. zł należności i inne: 2 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,36 zł, z czego 1,99 zł w gotówce.
2,36
płynność bieżąca
1,99
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,36 w 2025 roku • 1,37 w 2024 roku • 1,59 w 2023 roku
Obsługa długu
Organizacja Huma nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 11 204 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 5638 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł11 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka11 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W latach 2021-2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2025: bez długu, gotówka 11 tys. zł • 2024: bez długu, gotówka 2 tys. zł • 2023: bez długu, gotówka 7 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: bez kosztów odsetek • 2024: bez kosztów odsetek • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Huma wynosi 8 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 4 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 5 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1928 zł, z czego 1928 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza5 dni
firma płaci dostawcom 5 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
8 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 8 dni
4 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 4 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 8 dni w 2025 roku • 8 dni w 2024 roku • 0,1 dnia w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Huma wynoszą 78 669 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 64 900 zł, czyli 82% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 12 720 zł, czyli 16% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 837 zł, czyli 1% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej79 tys. zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)65 tys. zł · 82%
Usługi obce13 tys. zł · 16%
Amortyzacja837 zł · 1%
Zużycie materiałów i energii212 zł · <1%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 79 tys. zł w 2025 roku • 58 tys. zł w 2024 roku • 50 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Huma wykazała przychody na poziomie 85 391 zł.
Organizacja zarobiła 6649 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 421 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6228 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 6,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
173 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 421 zł w 2025 roku • 76 zł w 2023 roku
W tym okresie organizacja miała w KRS inne PKD główne niż dziś (dziś: 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania). Porównanie dotyczy branży z końca okresu sprawozdawczego.
Organizacja Huma wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Działalność fotograficzna".
Organizacja wykazała przychód większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 61% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 42% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 61% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:85 390,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów85 390,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej78 668,57
I. Amortyzacja836,72
II. Zużycie materiałów i energii211,82
III. Usługi obce12 720,03
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia64 900,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)6 721,43
D. Pozostałe przychody operacyjne1,46
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1,46
E. Pozostałe koszty operacyjne2,33
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2,33
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)6 720,56
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe71,13
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne71,13
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)6 649,43
J. Podatek dochodowy421,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)6 228,43
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Huma składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−15 dni30-06-2026
2024
−7 dni08-07-2025
2023
−2 dni13-07-2024
2022
−3 dni12-07-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Połczyński Hugo posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.