Organizacja Vedamed Group osiągnęła 1 704 156 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 704 156 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 667 890 zł.
Zysk netto wyniósł 36 266 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 426 039 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 704 156 zł w 2025 roku. • 1 472 167 zł w 2024 roku. • 582 796 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9067 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 36 266 zł w 2025 roku. • 82 438 zł w 2024 roku. • -3739 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vedamed Group wynosi 1 371 531 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
90 362 zł a 4 260 390 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 342 883 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 371 531 zł w 2025 roku. • 1 374 360 zł w 2024 roku. • 388 530 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Vedamed Group.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vedamed Group wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vedamed Group wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Vedamed Group charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vedamed Group wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 6 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 68 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 6 tys. zł a 68 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 30 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 6 tys. zł w 2025 roku. • 14 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 68 tys. zł w 2025 roku. • 59 tys. zł w 2024 roku. • 23 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
37 436
zł.
Koszty operacyjne Vedamed Group wyniosły
1 663 239
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
9359 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 37 436 zł w 2025 roku • 288 366 zł w 2024 roku • 242 803 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2025 roku •
21% w 2024 roku •
41% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vedamed Group wyniosła 274 986 zł.
a
ktywa obrotowe to 274 986 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 274 986 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 120 482 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 154 504 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 68 746 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 274 986 zł w 2025 roku. • 156 350 zł w 2024 roku. • 58 840 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 30%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vedamed Group wyniosły 154 504 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 274 986 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 56%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 38 626 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 154 504 zł w 2025 roku • 72 134 zł w 2024 roku • 60 720 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 56% w 2025 roku • 46% w 2024 roku • 103% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vedamed Group wykazała przychody na poziomie 1 704 156 zł.
Organizacja zarobiła 39 582 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3316 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 36 266 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 8% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 829 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3316 zł w 2025 roku • 6952 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku