Specjalizacja w projektach budowlanych na rynku pierwotnym.|Realizacja mieszkań i obiektów komercyjnych.|Osiedle Fantazja w Radziejowie jako kluczowa inwestycja.|Szeroka oferta mieszkań z myślą o rodzinach i firmach.|Kadra z doświadczeniem zapewniająca wysoką jakość usług.
JL Comfort to prężnie rozwijająca się firma deweloperska, która specjalizuje się w realizacji różnorodnych projektów budowlanych skoncentrowanych głównie na rynku pierwotnym. Organizacja wyróżnia się na tle konkurencji poprzez tworzenie funkcjonalnych i bezpiecznych nieruchomości, z myślą zarówno o rodzinach, jak i o klientach biznesowych. Firma stawia na jakość i nowoczesność, co przekłada się na atrakcyjność swoich inwestycji. W ramach swoich działań, JL Comfort realizuje zarówno mieszkania, jak i obiekty komercyjne, które są dostosowane do potrzeb współczesnych użytkowników. Ich flagowy projekt, Osiedle Fantazja w Radziejowie, jest doskonałym przykładem, jak firma kładzie nacisk na harmonijną integrację budynków z terenami zielonymi, stwarzając przyjazne otoczenie do życia oraz pracy. Dodatkowo, JL Comfort regularnie planuje nowe inwestycje, co świadczy o ich zaangażowaniu w ciągły rozwój i adaptację do zmieniających się potrzeb rynku. Wysoko wykwalifikowana kadra z doświadczeniem w branży budowlanej zapewnia, że każda realizacja kończy się sukcesem, dostarczając klientom atrakcyjne i dobrze wykonane nieruchomości. Organizacja stawia na wartości rodzinne i komfort mieszkańców, co jest widoczne w każdym aspekcie jej działalności.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja JL Comfort osiągnęła 22 591 111 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 22 392 277 zł. Pozostałe przychody to 198 834 zł.
Całkowite koszty wyniosły 21 843 981 zł.
Zysk netto wyniósł 548 296 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4 518 222 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 22 591 111 zł w 2025 roku. • 18 209 544 zł w 2024 roku. • 26 620 129 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 109 659 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 548 296 zł w 2025 roku. • 1 446 895 zł w 2024 roku. • 1 966 118 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji JL Comfort wynosi 21 754 898 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
4 500 972 zł a 56 477 777 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 4 350 980 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 21 754 898 zł w 2025 roku. • 23 102 195 zł w 2024 roku. • 29 700 972 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT JL Comfort wynosi 510 tys. zł.
EBITDA JL Comfort wynosi 683 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie JL Comfort wynosi 8 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 8 os. w 2025 roku. • 9 os. w 2024 roku. • 9 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji JL Comfort wynosi 2,83%. To oznacza, że firma ma szansę 2,83% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,304% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,83% w 2025 roku. • 2,85% w 2024 roku. • 2,82% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji JL Comfort wynosi 0,05%. To oznacza, że firma ma szansę 0,05% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,05% w 2025 roku. • 0,03% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
JL Comfort charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 5 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla JL Comfort wynosi 774 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 77 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1,69 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 77 tys. zł a 1,69 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
155 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 774 tys. zł w 2025 roku. • 820 tys. zł w 2024 roku. • 816 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 77 tys. zł w 2025 roku. • 273 tys. zł w 2024 roku. • 333 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1,69 mln zł w 2025 roku. • 1,7 mln zł w 2024 roku. • 1,3 mln zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 350 204
zł.
Koszty operacyjne JL Comfort wyniosły
21 881 824
zł.
Wynagrodzenia stanowią
11%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
470 041 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 350 204 zł w 2025 roku • 1 967 495 zł w 2024 roku • 2 002 732 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
11% w 2025 roku •
12% w 2024 roku •
9% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów JL Comfort wyniosła 8 913 201 zł.
a
ktywa obrotowe to 7 732 143 zł.
a
ktywa trwałe to 1 181 059 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 8 913 201 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 2 911 906 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 6 001 296 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 782 640 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 8 913 201 zł w 2025 roku. • 10 524 569 zł w 2024 roku. • 7 405 836 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 6%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 9%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania JL Comfort wyniosły 2 911 906 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 8 913 201 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 33%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 582 381 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 2 911 906 zł w 2025 roku • 3 624 676 zł w 2024 roku • 1 952 837 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 33% w 2025 roku • 34% w 2024 roku • 26% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja JL Comfort wykazała przychody na poziomie 22 591 111 zł.
Organizacja zarobiła 709 286 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 160 990 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 548 296 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 23% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 32 198 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 160 990 zł w 2025 roku • 375 290 zł w 2024 roku • 484 260 zł w 2023 roku