Organizacja BE Caus Firm osiągnęła 2 057 052 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 057 052 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 995 945 zł.
Zysk netto wyniósł 61 107 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
438 074 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 057 052 zł w 2022 roku. • 1 180 904 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
71 642 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 61 107 zł w 2022 roku. • -82 176 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji BE Caus Firm wynosi 1 540 704 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
401 471 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 540 704 zł w
2022 roku. • 737 763 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT BE Caus Firm wynosi 61 tys. zł.
EBITDA BE Caus Firm wynosi 61 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
71 642 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 61 107 zł w
2022 roku. • -82 176 zł w
2020 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
71 642 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 61 107 zł w
2022 roku. • -82 176 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji BE Caus Firm. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 3 listopada 2023.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 3 listopada 2023 (MSiG nr 213/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1307950. BE CAUS FIRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000878794. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 18.01.2021.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/47749/23/136]
UWAGAMSiG 213/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1227764. BE CAUS FIRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000878794. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.01.2021.
[RDF/562704/23/934]
MSiG 188/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1227763. BE CAUS FIRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000878794. SYSTEM, wpis do rejestru: 18.01.2021.
[RDF/562704/23/533]
MSiG 188/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.09.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.09.2023 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2022
Poz. 33760. BE CAUS FIRM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000878794. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 18.01.2021.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/2364/21/980]
MSiG 15/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 18.01.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
u nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. BE CAUS FIRM
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio
1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat
WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość
WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica
UL. RUBINOWA nr domu 28 kod pocztowy 05-077
poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 12.01.2021 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. HOLENKOV 2. DENYS
3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. PRYS 2. EDUARD 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. HOLENKOV 2. DENYS 3. [ukryto]
5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. PRYS 2. EDUARD
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 10
A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI
GASTRONOMICZNE 1 2. 13 PRODUKCJA WYROBÓW TEKSTYLNYCH 2 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE
SPECJALISTYCZNE 3 2. 46 HANDEL HURTOWY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 53 DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA
I KURIERSKA 5 2. 55 ZAKWATEROWANIE 6 2. 56
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 7 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
W ZAKRESIE INFORMACJI 8 2. 85 EDUKACJA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
BE Caus Firm nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji BE Caus Firm wynosi 1,12%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,205% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,12% w 2022 roku. • 1,53% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
BE Caus Firm charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla BE Caus Firm wynosi 26 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 82 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 82 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
12 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 26 tys. zł w 2022 roku. • 2 tys. zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 82 tys. zł w 2022 roku. • 47 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
149 404 zł.
Koszty operacyjne BE Caus Firm wyniosły
1 995 945 zł.
Wynagrodzenia stanowią
7,5%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 064 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 149 404 zł w 2022 roku • 109 277 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0,6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7,5% w 2022 roku •
8,7% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów BE Caus Firm wyniosła 535 616 zł.
Aktywa obrotowe to 535 616 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 535 616 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -16 068 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 551 684 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 37 308 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 30 554 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 535 616 zł sumy bilansowej i -16 068 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 461 000 zł sumy bilansowej i -77 176 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Zobowiązania razem
552 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
96%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
531 tys. zł
96%
Państwo
podatki, cła i ZUS
13 tys. zł
2%
Pracownicy
wynagrodzenia
8 tys. zł
1%
W roku 2022 największa część zobowiązań przypada dostawcom: 96% (w 2020: 97%).
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2020 i w 2022.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji BE Caus Firm wynosi 0,97 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,97 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,93, czyli same środki pieniężne pokrywają 93% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 6,15 miesiąca.
Aktywa obrotowe (535 616 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (551 684 zł) o 16 068 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
536 tys. zł
552 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 512 tys. zł należności i inne: 24 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 59 zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,97 zł, z czego 0,93 zł w gotówce.
0,97
płynność bieżąca
0,97
płynność szybka
0,93
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,97 w 2022 roku • 0,86 w 2020 roku
Obsługa długu
Organizacja BE Caus Firm nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 511 805 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0,13 zł. Zysk operacyjny (EBIT) pokrywa je ponad 1000 razy - odsetki pokryte z zapasem (bezpieczny poziom: od 3 razy).
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 551 684 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkabez długu
cała gotówka wolna od długu
0 zł512 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka512 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkiodsetki pokryte z zapasem
nie starczamały zapasz zapasem
≫
0136+
Koszty odsetek: 0,13 zł. Zysk operacyjny pokrywa je ponad 1000 razy.
W latach 2020, 2022 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: bez długu, gotówka 512 tys. zł • 2020: bez długu, gotówka 449 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2022: ponad 1000 razy • 2020: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji BE Caus Firm wynosi 7 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 194 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -188 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi <0,1 dnia - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 18 681 zł, z czego 18 681 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-188 dni
firma płaci dostawcom 188 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 7 dni
194 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 194 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 7 dni w 2022 roku • 7 dni w 2020 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji BE Caus Firm wynoszą 1 995 941 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 1 746 354 zł, czyli 87% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 146 893 zł, czyli 7% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 58 912 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów1,7 mln zł · 87%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)147 tys. zł · 7%
Zużycie materiałów i energii59 tys. zł · 3%
Usługi obce35 tys. zł · 2%
Podatki i opłaty4 tys. zł · <1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia3 tys. zł · <1%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2 mln zł w 2022 roku • 1,3 mln zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja BE Caus Firm wykazała przychody na poziomie 2 057 052 zł.
Organizacja BE Caus Firm wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne".
Organizacja wykazała przychód większy niż 78% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 78% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był wyższy niż 65% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 47% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2022 wynosił 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 057 049,12
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów11 939,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów2 045 110,12
B. Koszty działalności operacyjnej1 995 940,76
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii58 911,59
III. Usługi obce34 506,19
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)4 279,17
V. Wynagrodzenia146 893,05
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)2 511,16
VII. Pozostałe koszty rodzajowe2 485,77
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów1 746 353,83
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)61 108,36
D. Pozostałe przychody operacyjne2,90
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,90
E. Pozostałe koszty operacyjne3,81
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne3,81
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)61 107,45
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe0,13
I. Odsetki, w tym: (+1)0,13
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)61 107,32
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)61 107,32
Pełne sprawozdania finansowe organizacji BE Caus Firm składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 66 dni po terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 66 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+66
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+2 mies. 6 dni19-09-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Holenkov Denys posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Prys Eduard posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 18.01.2021) są: • Prys Eduard (50% udziałów) • Holenkov Denys (50% udziałów)