SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji MTR Farm PV2 wynosi 6744 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
2065 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6744 zł w
2023 roku. • 2237 zł w
2022 roku. • 2614 zł w
2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT MTR Farm PV2 wynosi -49 zł.
EBITDA MTR Farm PV2 wynosi -49 zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
714 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -49 zł w
2023 roku. • -509 zł w
2022 roku. • -1476 zł w
2021 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
714 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -49 zł w
2023 roku. • -509 zł w
2022 roku. • -1476 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie MTR Farm PV2 mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń
dotyczących organizacji MTR Farm PV2.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 maja 2025 (MSiG nr 90/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
6 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 368973. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0 0 0 0871248. SĄD REJONOWY KATOWICE
- WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 26.11.2020.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/13153/25/146]
Rzuć okiemMSiG 90/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. LASEK 2. ZBISŁAW PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 425214. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000871248. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2020.
[RDF/603708/24/706]
MSiG 102/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.05.2024 okres OD
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 425213. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000871248. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2020.
[RDF/603707/24/979]
MSiG 102/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.05.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 425212. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000871248. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.11.2020.
[RDF/603703/24/898]
MSiG 102/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 17.05.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.05.2024 okres OD
28.11.2020 DO 31.12.2021
Poz. 289206. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0 0 0 0871248. SĄD REJONOWY KATOWICE
- WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 26.11.2020.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/10326/23/369]
Rzuć okiemMSiG 83/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 14.04.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. AKT
NOTARIALNY Z DNIA 13.10.2022 R. REP. A NR
6345/2022 PRZED NORARIUSZEM EWELINĄ STYGAR-JAROSIŃSKĄ NOTARIUSZEM W WARSZAWIE PROWADZĄCĄ KANCELARIĘ NOTARIALNĄ
W WARSZAWIE, PRZY ULICY MARII KONOPNICKIEJ 5 LOK. 10, ZMIANA § 5 UMOWY SPÓŁKI,
ZMIANA § 9 UMOWY SPÓŁKI
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. MINUTOR
ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 386408934 4. 0000848217 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 PLN
6. TAK wpisać: 2 1. „LEVEL ECO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 146412614
4. 0000441530 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 2.450,00 ZŁ 6. NIE 3 1. MINUTOR ENERGIA SPÓŁKA AKCYJNA 3. 300585764
4. 0000659423 5. 151 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 7.550,00 ZŁ 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 1. 5000,00 ZŁ wpi
sać: 1. 10000,00 ZŁ
Poz. 1109100. MTR FARM PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000871248. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 26.11.2020.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/29002/20/457]
MSiG 234/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 26.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MTR FARM
PV2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres
podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŚLĄSKIE
powiat MYSŁOWICE gmina MYSŁOWICE miejscowość MYSŁOWICE 2. miejscowość MYSŁOWICE
ulica UL. MIKOŁOWSKA nr domu 26 nr lokalu 1A
kod pocztowy 41-400 poczta MYSŁOWICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 25.11.2020
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ
UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MINUTOR
ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. 386408934 4. 0000848217 5. 100
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000,00 PLN
6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU
JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU
SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH
LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW
ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU
ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób
wchodzących w skład organu 1 1. LASEK 2. ZBISŁAW PIOTR 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 35 11
Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ 1 2. 35
12 Z PRZESYŁANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2 2. 35
13 Z DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
3 2. 35 14 Z HANDEL ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ
Krajowy Rejestr Zadłużonych
MTR Farm PV2 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MTR Farm PV2 wynosi 0,23%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,23% w 2023 roku. • 0,26% w 2022 roku. • 0,26% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
MTR Farm PV2 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MTR Farm PV2 wynosi 754 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
259 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 754 zł w 2023 roku. • 247 zł w 2022 roku. • 237 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku. • 1 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne MTR Farm PV2 wyniosły
49 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów MTR Farm PV2 wyniosła 10 000 zł.
Aktywa obrotowe to 10 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 000 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 8183 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1817 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2500 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 2330 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 10 000 zł sumy bilansowej i 8183 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 4815 zł sumy bilansowej i 3015 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 5000 zł sumy bilansowej i 3524 zł kapitału własnego w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1,68%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 2,05%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
16 punktów procentowych rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
22 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MTR Farm PV2 wyniosły 1817 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 18,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 171 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1817 zł w 2023 roku • 1800 zł w 2022 roku • 1476 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
6 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 18% w 2023 roku • 37% w 2022 roku • 30% w 2021 roku
Wierzyciele
Organizacja MTR Farm PV2 ma 1817 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 1800 zł (99%).
Poza tym: państwu 17 zł (poniżej 1%).
Sprawozdanie dzieli całość na wierzycieli.
Nie jest winna nic (0 zł): dostawcom, pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
2 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
99%
Państwo
podatki, cła i ZUS
17 zł
<1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
2 tys. zł
99%
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 99% (w 2021 największa część przypadała dostawcom: 100%).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji MTR Farm PV2 wynosi 5,5 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 5,5.
Płynność gotówkowa wynosi 5,5 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ponad 100 lat.
Aktywa obrotowe (10 000 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1817 zł) o 8183 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
10 tys. zł
2 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 10 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 5,50 zł, z czego 5,50 zł w gotówce.
5,5
płynność bieżąca
5,5
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 5,5 w 2023 roku • 2,68 w 2022 roku • 3,39 w 2021 roku
Obsługa długu
Organizacja MTR Farm PV2: dług wobec banków i pożyczkodawców 1800 zł, gotówka 10 000 zł. Do tego 1817 zł zobowiązań wobec spółek, w których organizacja ma udziały (np. stowarzyszonych lub współzależnych) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 0 zł.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 1817 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec spółek, w których organizacja ma udziały (np. stowarzyszonych lub współzależnych): 2 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł10 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców2 tys. zł
gotówka10 tys. zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
W roku 2023 organizacja miała też 2 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: nadwyżka gotówki 3 tys. zł • 2021: bez długu, gotówka 5 tys. zł • 2020: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2023: bez kosztów odsetek • 2022: bez kosztów odsetek • 2021: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni, bo sprawozdanie wykazuje 0 zł zobowiązań wobec dostawców albo kwotę znikomą wobec kosztów - to nie jest termin płatności.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
rotacja zobowiązań (DPO): 0 dni - brak zobowiązań wobec dostawców albo kwota znikoma wobec kosztów
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 0 dni w 2023 roku • 0 dni w 2022 roku • 399 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji MTR Farm PV2 wynoszą 49 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to podatki i opłaty: 49 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej49 zł
Podatki i opłaty49 zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Usługi obce0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 49 zł w 2023 roku • 509 zł w 2022 roku • 1 tys. zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2023 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: podatki i opłaty. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja zarobiła 185 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 17 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 168 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9,2% zysku brutto.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 17 zł w 2023 roku
Organizacja MTR Farm PV2 wykazała zysk netto większy niż 83% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 1% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 84% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 83% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 1% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 43% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 84% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej49,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)49,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-49,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-49,00
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne234,00
H. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)185,00
J. Podatek dochodowy17,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)168,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji MTR Farm PV2 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 276 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 59 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+276
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
−1 mies. 29 dni17-05-2024
2022
+10 mies. 7 dni17-05-2024
2021
+19 mies. 10 dni17-05-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Minutor Energia posiada 151 udziałów, które stanowią 75,5% firmy.
Level Eco posiada 49 udziałów, które stanowią 24,5% firmy.
Największym udziałowcem od 14.04.2023 jest Minutor Energia kontrolująca
76% udziałów.
W okresie od 26.11.2020 do 14.04.2023 najwięcej udziałów posiadała
Minutor Energia (100%).