Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji XU Shun wynosi 1 691 175 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
808 610 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 691 175 zł w
2022 roku. • 742 204 zł w
2021 roku. • 73 955 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT XU Shun wynosi -61 tys. zł.
EBITDA XU Shun wynosi -61 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
70 427 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -60 756 zł w
2022 roku. • 9672 zł w
2021 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
70 427 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -60 756 zł w
2022 roku. • 9672 zł w
2021 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie XU Shun wynosi 5 osób.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji XU Shun.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 17 lipca 2023 (MSiG nr 136/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 636490. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/510966/23/752]
MSiG 136/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 636489. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/510965/23/40]
MSiG 136/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 636488. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/510965/23/639]
MSiG 136/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.06.2023 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 964663. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/437247/22/464]
MSiG 204/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 03.11.2020 DO 31.12.2021
Poz. 964662. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/437247/22/63]
MSiG 204/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 06.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 03.11.2020 DO 31.12.2021
Poz. 964661. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.11.2020.
[RDF/437247/22/662]
MSiG 204/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 06.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 06.10.2022 okres OD
03.11.2020 DO 31.12.2021
Poz. 1070641. XU SHUN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000868237. SĄD
REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJO-
- WEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.11.2020.
9 [WA.XIV NS-REJ.KRS/42113/20/797]
MSiG 219/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 04.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. XU SHUN
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE
powiat GRODZISKI gmina GRODZISK MAZOWIECKI
miejscowość KOZERY 2. miejscowość KOZERY
ulica UL. UROCZA nr domu 54 kod pocztowy
05-825 poczta GRODZISK MAZOWIECKI kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 03.11.2020
R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. XU
2. QIANG 3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 95.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 100000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład
organu 1 1. XU 2. QIANG 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 71
Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Krajowy Rejestr Zadłużonych
XU Shun nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji XU Shun wynosi 1,02%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,345% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,02% w 2022 roku. • 0,75% w 2021 roku. • 0,33% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
XU Shun charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla XU Shun wynosi 31 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 104 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 104 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
11 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 31 tys. zł w 2022 roku. • 22 tys. zł w 2021 roku. • 9 tys. zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 1 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 104 tys. zł w 2022 roku. • 40 tys. zł w 2021 roku. • 35 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
188 389 zł.
Koszty operacyjne XU Shun wyniosły
2 657 844 zł.
Wynagrodzenia stanowią
7,1%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
138 150 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 188 389 zł w 2022 roku • 50 239 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
7,1% w 2022 roku •
5,1% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów XU Shun wyniosła 280 744 zł.
Aktywa obrotowe to 280 744 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 280 744 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 46 041 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 234 703 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 90 372 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 26 980 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 280 744 zł sumy bilansowej i 46 041 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 309 560 zł sumy bilansowej i 106 893 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 100 000 zł sumy bilansowej i 100 000 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom, klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
235 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
15%
83%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
36 tys. zł
15%
Państwo
podatki, cła i ZUS
4 tys. zł
2%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
194 tys. zł
83%
W roku 2022 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 83% (w 2021: 95%).
W roku 2020 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji XU Shun wynosi 1,2 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,14 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,1, czyli same środki pieniężne pokrywają 10% zobowiązań krótkoterminowych - w typowym przedziale referencyjnym (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,11 miesiąca.
gotówka od ręki: 23 tys. zł należności i inne: 9 tys. zł zapasy (materiały, produkty, towary): 248 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,20 zł, z czego 0,10 zł w gotówce.
1,2
płynność bieżąca
0,14
płynność szybka
0,1
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,2 w 2022 roku • 1,53 w 2021 roku
Obsługa długu
Dług organizacji XU Shun wobec banków i pożyczkodawców: 194 204 zł, gotówka: 23 453 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 170 751 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 97 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
EBITDA (zysk operacyjny przed amortyzacją) jest ujemna - nie ma z czego spłacać długu netto.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 234 703 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 171 tys. zł
0 zł194 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców194 tys. zł
gotówka23 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 97 zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
Strata EBITDA - nie ma z czego spłacać długu netto.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2022: 171 tys. zł • 2021: nadwyżka gotówki 5 tys. zł • 2020: bez długu, gotówka 100 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2022: strata operacyjna • 2021: ponad 1000 razy • 2020: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji XU Shun wynosi 0,2 dnia - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 5 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -5 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Rotacja zapasów wynosi 35 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 1125 zł, z czego 1125 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-5 dni
firma płaci dostawcom 5 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 0,2 dnia
5 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 5 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0,2 dnia w 2022 roku • 5 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji XU Shun wynoszą 2 657 843 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to wartość sprzedanych towarów i materiałów: 2 285 293 zł, czyli 86% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 156 295 zł, czyli 6% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to usługi obce: 137 556 zł, czyli 5% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej2,7 mln zł
Wartość sprzedanych towarów i materiałów2,3 mln zł · 86%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)156 tys. zł · 6%
Usługi obce138 tys. zł · 5%
Zużycie materiałów i energii45 tys. zł · 2%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia32 tys. zł · 1%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty15 zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 2,7 mln zł w 2022 roku • 978 tys. zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wartość sprzedanych towarów i materiałów, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja XU Shun wykazała przychody na poziomie 2 597 088 zł.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 2777 zł w 2021 roku
Organizacja XU Shun wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 81% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 81% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 52% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
Udział w rynku w 2022 wynosił 0,01%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:2 597 085,41
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów2 597 085,41
B. Koszty działalności operacyjnej2 657 842,91
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii44 813,95
III. Usługi obce137 555,88
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)14,88
V. Wynagrodzenia156 295,38
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)32 093,15
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 776,97
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów2 285 292,70
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-60 757,50
D. Pozostałe przychody operacyjne2,22
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne2,22
E. Pozostałe koszty operacyjne0,63
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,63
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-60 755,91
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe96,51
I. Odsetki, w tym: (+1)96,51
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-60 852,42
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-60 852,42
Pełne sprawozdania finansowe organizacji XU Shun składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 13 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 17 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-13
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
−17 dni28-06-2023
2021
−9 dni06-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Xu Qiang posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 04.11.2020 jest Xu Qiang kontrolujący
95% udziałów.