Organizacja Carparts 24 osiągnęła 106 485 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 106 246 zł. Pozostałe przychody to 239 zł.
Całkowite koszty wyniosły 163 615 zł.
Strata netto wyniosła 57 130 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
106 253 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 106 485 zł w 2022 roku. • 232 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
28 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -57 130 zł w 2022 roku. • -5898 zł w 2021 roku. • -405 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Carparts 24 wynosi 65 464 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
31 020 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 65 464 zł w
2022 roku. • 153 zł w
2021 roku. • 3424 zł w
2020 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Carparts 24 wynosi -57 tys. zł.
EBITDA Carparts 24 wynosi -54 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
28 096 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -56 596 zł w
2022 roku. • -5897 zł w
2021 roku. • -405 zł w
2020 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
26 807 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -54 019 zł w
2022 roku. • -5897 zł w
2021 roku. • -405 zł w
2020 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Carparts 24 wynosi 1 osobę.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji Carparts 24.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 7 lutego 2024 (MSiG nr 27/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 78494. CARPARTS 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000861399. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2020.
[RDF/578869/24/529]
MSiG 27/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 30.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 30.01.2024 okres OD
01.10.2020 DO 31.12.2021
Poz. 41347. CARPARTS 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000861399. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2020.
[RDF/576971/24/916]
MSiG 16/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 11.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 41346. CARPARTS 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000861399. SYSTEM, wpis do rejestru: 23.09.2020.
[RDF/576971/24/515]
MSiG 16/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 11.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 11.01.2024 okres OD
OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 655805. CARPARTS 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000861399. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.09.2020.
[WR.IX NS-REJ.KRS/11818/22/423]
Rzuć okiemMSiG 162/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 01.08.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. HANSA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. CARPARTS 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kra
POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat
POLKOWICKI gmina POLKOWICE miejscowość
POLKOWICE wpisać: 1. kraj POLSKA województwo LUBUSKIE powiat ZIELONA GÓRA gmina
ZIELONA GÓRA miejscowość ZIELONA GÓRA
wykreślić: 2. miejscowość POLKOWICE ulica UL.
BORÓWKOWA nr domu 3 nr lokalu 2 kod pocztowy
59-100 poczta POLKOWICE kraj POLSKA wpisać:
2. miejscowość ZIELONA GÓRA ulica UL. OSIEDLE
POMORSKIE nr domu 21D nr lokalu 7 kod pocztowy
65-547 poczta ZIELONA GÓRA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 14.06.2022
R., ZMIENIONO § 2, §3, §4, §5, §15
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. HEINZE
2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 99 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950,00 ZŁ (CZTERY
TYSIĄCE DZIEWIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) 6. NIE wpisać: 2 1. LEŚNIAK 2. MARIUSZ
3. [ukryto] 5. 95 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.750,00 ZŁ (CZTERY TYSIĄCE SIEDEMSET
PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. HEINZE 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 2 1. ŚREDZIŃSKI 2. BOGUSŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE
Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. LASZCZYK 2. MAGDALENA 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
1 1. 82 99 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
wpisać: 2 1. 45 32 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
Poz. 760783. HANSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000861399. SĄD
REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE
WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
23.09.2020.
[WR.IX NS-REJ.KRS/17931/20/779]
MSiG 191/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 23.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. HANSA SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE
6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj
POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat
POLKOWICKI gmina POLKOWICE miejscowość
POLKOWICE 2. miejscowość POLKOWICE ulica UL.
BORÓWKOWA nr domu 3 nr lokalu 2 kod pocztowy
59-100 poczta POLKOWICE kraj POLSKA 3. Adres
poczty elektronicznej MEATEO@O2.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 18.09.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. HEINZE 2. MATEUSZ
3. [ukryto] 5. 99 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.950,00 ZŁ (CZTERY TYSIĄCE DZIEWIĘĆSET PIĘĆDZIESIĄT ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. HEINZE 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 82 99
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA
PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ,
GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 1 2. 49
TRANSPORT LĄDOWY ORAZ TRANSPORT RUROCIĄGOWY 2 2. 33 NAPRAWA, KONSERWACJA
I INSTALOWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ 3 2. 41
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZEtu NIEM BUDYNKÓW 4 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE
SPECJALISTYCZNE 5 2. 47 HANDEL DETALICZNY,
Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO
POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 6 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 7 2. 62 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM
W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ
POWIĄZANA 8 2. 66 DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE ORAZ UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE 9 2. 77 WYNAJEM
I DZIERŻAWA
X V. W P I S Y D
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Carparts 24 nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Carparts 24 wynosi 1,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,875% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 1,90% w 2022 roku. • 0,29% w 2021 roku. • 0,15% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Carparts 24 charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Carparts 24 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 398 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 4 tys. zł w 2022 roku. • 8 zł w 2021 roku. • 2 tys. zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Carparts 24 wyniosły
162 842
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Carparts 24 wyniosła 102 123 zł.
a
ktywa obrotowe to 102 123 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 102 123 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -51 458 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 153 581 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 48 378 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 28 026 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 102 123 zł sumy bilansowej i -51 458 zł kapitału własnego w 2022 roku. • 3539 zł sumy bilansowej i -1303 zł kapitału własnego w 2021 roku. • 5368 zł sumy bilansowej i 4595 zł kapitału własnego w 2020 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
24 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
60 punktów procentowych rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2796 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
2488 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Carparts 24 wyniosły 153 581 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 102 123 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 150,4%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 76 404 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 153 581 zł w 2022 roku • 4843 zł w 2021 roku • 773 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
68 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 150% w 2022 roku • 137% w 2021 roku • 14% w 2020 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Carparts 24 wynosi 0,67 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,64 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0,39, czyli same środki pieniężne pokrywają 39% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (102 123 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (153 181 zł) o 51 058 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
102 tys. zł
153 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 60 tys. zł należności i inne: 37 tys. zł zapasy do sprzedania: 5 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,67 zł, z czego 0,39 zł w gotówce.
0,67
płynność bieżąca
0,64
płynność szybka
0,39
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 6,86 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0,67 w 2022 roku • 0,88 w 2021 roku • 14,39 w 2020 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Carparts 24 wynosi 125 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 332 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 337 dni.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -207 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -213 dni.
Rotacja zapasów wynosi 16 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
Należności handlowe organizacji wynoszą 36 248 zł, z czego 36 248 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza-207 dni
firma płaci dostawcom 207 dni później, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
125 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 125 dni
332 dni
bez amortyzacji337 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 332 dniach
Rotacja zapasów16 dni
towar leży w magazynie 16 dni, zanim firma go sprzeda
16 dni
Należności handlowe36 tys. zł
klienci są winni firmie 36 tys. zł
do 12 miesięcy36 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 125 dni w 2022 roku • 0 dni w 2021 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Carparts 24 wynoszą 162 842 zł.
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 25 086 zł, czyli 15% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 12 462 zł, czyli 8% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 2577 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem163 tys. zł
Usługi obce25 tys. zł · 15%
Zużycie materiałów i energii12 tys. zł · 8%
Amortyzacja3 tys. zł · 2%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 163 tys. zł w 2022 roku • 6 tys. zł w 2021 roku • 405 zł w 2020 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, zużycie materiałów i energii, amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Carparts 24 wykazała przychody na poziomie 106 485 zł.
Organizacja Carparts 24 wykazała zysk netto większy niż 7% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 7% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 42% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi106 246,30
I. Przychody netto ze sprzedaży106 246,30
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej162 842,46
I. Amortyzacja2 577,20
II. Zużycie materiałów i energii12 461,77
III. Usługi obce25 086,40
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)122 717,09
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-56 596,16
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:238,50
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:772,68
I. Odsetki, w tym: (+1)427,52
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)-57 130,34
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)-57 130,34
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Carparts 24 składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 326 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 180 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+326
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2022
+6 mies.11-01-2024
2021
+15 mies. 22 dni30-01-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Leśniak Mariusz posiada 95 udziałów, które stanowią 95% firmy.
Pozostałe 5% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
Największym udziałowcem od 01.08.2022 jest Leśniak Mariusz kontrolujący
95% udziałów.
W okresie od 23.09.2020 do 01.08.2022 najwięcej udziałów posiadał
Heinze Mateusz (99%).