STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW
KRS 0000849695 NIP 9241915674 REGON 386507820

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
8 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
83 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-2 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
54 tys.
Info
Województwo
LUBUSKIE
Miejscowość
WRZESINY
Adres
UL. SZKOLNA, 18
Kod pocztowy
68-113
Rejestracja
2020-07-10
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
stowarzyszeniesls@vp.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU STOWARZYSZENIA WYMAGANE JEST ŁĄCZNE DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU. DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW, PODEJMOWANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH ORAZ UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA LUB WICEPREZESA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Łowcy Smaków osiągnęła 83 450 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 83 450 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 85 325 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 1875 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 6142 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 83 450 zł w 2023 roku.
• 94 805 zł w 2022 roku.
• 95 734 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 77 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -1875 zł w 2023 roku.
• 2870 zł w 2022 roku.
• -1722 zł w 2021 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stowarzyszenie Łowcy Smaków wynosi 53 549 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 4261 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 53 549 zł w 2023 roku.
• 75 074 zł w 2022 roku.
• 62 070 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Stowarzyszenie Łowcy Smaków wynosi -2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 61 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -1599 zł w 2023 roku.
• 2940 zł w 2022 roku.
• -1722 zł w 2021 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Stowarzyszenie Łowcy Smaków mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń dotyczących organizacji Stowarzyszenie Łowcy Smaków.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 12 lipca 2024 (MSiG nr 135/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 712355. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW. KRS 0000849695. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.07.2020. [RDF/627446/24/626]
    MSiG 135/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/627446/24/626 Nr ogłoszenia: 712355
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 697449. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW. KRS 0000849695. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.07.2020. [RDF/627446/24/225]
    MSiG 134/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/627446/24/225 Nr ogłoszenia: 697449
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 40399. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW. KRS 0000849695. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.07.2020. [RDF/464996/23/738]
    MSiG 12/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/464996/23/738 Nr ogłoszenia: 40399
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 40398. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW. KRS 0000849695. SYSTEM, wpis do rejestru: 10.07.2020. [RDF/464996/23/337]
    MSiG 12/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/464996/23/337 Nr ogłoszenia: 40398
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.01.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 10.01.2023 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  5. Poz. 1116373. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW. KRS 0000849695. SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 10.07.2020. [ZG.VIII NS-REJ.KRS/11891/20/178]
    Rzuć okiem MSiG 236/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: ZG.VIII NS-REJ.KRS/11891/20/178 Nr ogłoszenia: 1116373
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wpisać: 1. STOWARZYSZENIE 2. REGON 386507820 NIP 9241915674 3. STOWARZYSZENIE ŁOWCY SMAKÓW 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wpisać: 1. kraj POLSKA województwo LUBUSKIE powiat ŻAGAŃSKI gmina BRZEŹNICA miejscowość WRZESINY 2. miejscowość WRZESINY ulica UL. SZKOLNA nr domu 18 kod pocztowy 68-113 poczta BRZEŹNICA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej STOWARZYSZENIESLS@VP.PL Rub. 4. Informacje o statucie wpisać: 1 1. 26.06.2 R. 2 1. 23.10.2020 R., ZMIENIONO: §2 Rub. 5. wpisać: 1. CZAS NIEOZNACZONY Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu wpisać: 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA DOKUMENTÓW W IMIENIU STOWARZYSZENIA WYMAGANE JEST ŁĄCZNE DZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU. DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW, PODEJMOWANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH ORAZ UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA LUB WICEPREZESA. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MOTYKA 2. ZBIGNIEW MIROSŁAW 3. [ukryto] 5. PREZES 2 1. KOZŁOWICZ 2. MICHAŁ PAWEŁ 3. [ukryto] 5. WICEPREZES 3 1. MOTYKA 2. MARTYNA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU Rub. 2. Organ nadzoru wpisać: 1 1. KOMISJA REWIZYJNA PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MOTYKA 2. STANISŁAW KRYSTIAN 3. [ukryto] 2 1. MOTYKA 2. EWA OLGA 3. [ukryto] Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wpisać: 1 1. 30 Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZAO K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O CJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW 1 2. 68 20 Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stowarzyszenie Łowcy Smaków nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stowarzyszenie Łowcy Smaków wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,90% w 2023 roku.
• 0,52% w 2022 roku.
• 0,92% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stowarzyszenie Łowcy Smaków charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stowarzyszenie Łowcy Smaków wynosi 830 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 127 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 830 zł w 2023 roku.
• 2 tys. zł w 2022 roku.
• 1 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 441 zł w 2022 roku.
• 401 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 3 tys. zł w 2023 roku.
• 4 tys. zł w 2022 roku.
• 4 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stowarzyszenie Łowcy Smaków wyniosła 7689 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 7689 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7689 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to -514 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8203 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 310 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 732 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 7689 zł sumy bilansowej i -514 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 6038 zł sumy bilansowej i 2776 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 7068 zł sumy bilansowej i 949 zł kapitału własnego w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -24,39%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -1,63%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -2,25%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 273 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stowarzyszenie Łowcy Smaków wyniosły 8203 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7689 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1042 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 8203 zł w 2023 roku
• 3262 zł w 2022 roku
• 6119 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 10 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 107% w 2023 roku
• 54% w 2022 roku
• 87% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Stowarzyszenie Łowcy Smaków wynosi 0,94 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,94 - najbardziej płynne aktywa niemal w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (7689 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (8203 zł) o 514 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,08 rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,94 w 2023 roku
• 1,85 w 2022 roku
• 1,1 w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Organizacja składa sprawozdanie dla organizacji pożytku publicznego, które wykazuje tu wyłącznie koszty ogólnego zarządu: 0 zł. Kosztów działalności statutowej ten druk nie rozbija, więc kwota nie mówi, jaką część wszystkich kosztów stanowi administracja.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Łowcy Smaków wykazała przychody na poziomie 83 450 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Łowcy Smaków wykazała zysk netto większy niż 25% organizacji z branży "Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 17% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 98% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 21 pozycji Szczegółowość
A. Przychody z działalności statutowej 83 450,00
I. Przychody z nieodpłatnej działalności pożytku publicznego 23 250,00
II. Przychody z odpłatnej działalności pożytku publicznego 60 200,00
III. Przychody z pozostałej działalności statutowej 0,00
B. Koszty działalności statutowej 79 594,42
I. Koszty nieodpłatnej działalności pożytku publicznego 32 202,39
II. Koszty odpłatnej działalności pożytku publicznego 43 490,33
III. Koszty pozostałej działalności statutowej 3 901,70
C. Zysk (strata) z działalności statutowej (A - B) 3 855,58
D. Przychody z działalności gospodarczej 0,00
E. Koszty działalności gospodarczej 5 215,00
F. Zysk (strata) z działalności gospodarczej (D - E) -5 215,00
G. Koszty ogólnego zarządu 0,00
H. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C + F - G) -1 359,42
I. Pozostałe przychody operacyjne 0,00
J. Pozostałe koszty operacyjne 239,44
K. Przychody finansowe 0,00
L. Koszty finansowe 276,14
M. Zysk (strata) brutto (H + I - J + K - L) -1 875,00
N. Podatek dochodowy 0,00
O. Zysk (strata) netto (M - N) -1 875,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stowarzyszenie Łowcy Smaków składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 35 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 18 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
−18 dni
2021
+2 mies. 27 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja