Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
5000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9000 zł w 2021 roku. • 4000 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
383 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -337 zł w 2024 roku. • -300 zł w 2023 roku. • -1104 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Ventilaid wynosi 2876 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
235 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2876 zł w
2024 roku. • 3124 zł w
2023 roku. • 3346 zł w
2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Ventilaid wynosi -337 zł.
EBITDA Ventilaid wynosi -337 zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
383 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -337 zł w
2024 roku. • -300 zł w
2023 roku. • -1104 zł w
2022 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
383 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -337 zł w
2024 roku. • -300 zł w
2023 roku. • -1104 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Ventilaid.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji Ventilaid.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 kwietnia 2024 (MSiG nr 74/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 271924. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/591772/24/205]
MSiG 74/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 263821. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/591772/24/804]
MSiG 73/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 03.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.04.2024 okres OD
01.01.2022 DO 31.12.2022
Poz. 993993. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/440065/22/507]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 993992. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/440065/22/106]
MSiG 206/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 10.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 10.10.2022 okres OD
01.01.2021 DO 31.12.2021
Poz. 1025445. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/356591/21/686]
MSiG 212/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 04.05.2020 DO 31.12.2020
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 1013378. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SYSTEM, wpis do rejestru: 04.05.2020.
[RDF/356591/21/285]
MSiG 211/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.10.2021 okres OD
04.05.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1126011. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.05.2020.
[KR.XII NS-REJ.KRS/16728/20/992]
Rzuć okiemMSiG 240/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 04.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 5 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat KRAKOWSKI gmina ZIELONKI miejscowość
ZIELONKI wpisać: 1. kraj POLSKA województwo
MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW
miejscowość KRAKÓW wykreślić: 2. miejscowość
ZIELONKI ulica UL. DŁUGOPOLSKA nr domu 64
kod pocztowy 32-087 poczta ZIELONKI kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość KRAKÓW ulica ALEJA
29 LISTOPADA nr domu 94 kod pocztowy 31-406
poczta KRAKÓW kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 19.11.2020R. - ZMIANA UMOWY W PAR. 3
Poz. 806734. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.05.2020.
[KR.XI NS-REJ.KRS/23712/20/59]
Rzuć okiemMSiG 194/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE
powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość
KRAKÓW wpisać: 1. kraj POLSKA województwo
MAŁOPOLSKIE powiat KRAKOWSKI gmina ZIELONKI miejscowość ZIELONKI wykreślić: 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. CIESZYŃSKA nr domu
9 nr lokalu 339 kod pocztowy 30-015 poczta KRAKÓW kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość ZIELONKI ulica UL. DŁUGOPOLSKA nr domu 64 kod
pocztowy 32-087 poczta ZIELONKI kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 22.09.2020R., ZMIANA § 3 UMOWY SPÓŁKI
Poz. 230922. VENTILAID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000839966. SĄD
REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA
W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
04.05.2020.
[KR.XI NS-REJ.KRS/11068/20/214]
MSiG 93/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 04.05.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. VENTILAID
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio
1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat
KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW
2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. CIESZYŃSKA
nr domu 9 nr lokalu 339 kod pocztowy 30-015 poczta
KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 15.04.2020 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. CHRUPCZALSKI 2. SZYMON MIKOŁAJ
3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00 PLN 6. NIE 2 1. JANOWSKI 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WYSOKOŚCI 1.000,00 PLN 6. NIE 3 1. LODOWSKI
2. MIŁOSZ ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00 PLN 6. NIE
4 1. WILK 2. BARTOSZ 3. [ukryto] 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00 PLN 6. NIE
5 1. BACHER 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. 10
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 1.000,00 PLN
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA
OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących
w skład organu 1 1. CHRUPCZALSKI 2. SZYMON
MIKOŁAJ 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU
6. NIE 2 1. JANOWSKI 2. MATEUSZ 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. LODOWSKI
2. MIŁOSZ ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 4 1. WILK 2. BARTOSZ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
5 1. BACHER 2. SZYMON 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 72 19
Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE
W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH 1 2. 22 2 PRODUKCJA
WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH 2 2. 25 62
OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH 3 2. 27 9 PRODUKCJA POZOSTAŁEGO
SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO 4 2. 46 69 SPRZEDAŻ
HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
5 2. 62 0 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM I DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI ORAZ DZIAŁALNOŚĆ POWIĄZANA 6 2. 47
91 SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ
DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET 7 2. 73 REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII
PUBLICZNEJ 8 2. 70 2 DORADZTWO ZWIĄZANE
Z ZARZĄDZANIEM 9 2. 63 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Ventilaid nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ventilaid wynosi 0,32%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,32% w 2024 roku. • 0,33% w 2023 roku. • 0,33% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Ventilaid charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Ventilaid wynosi 337 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
7 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 337 zł w 2024 roku. • 370 zł w 2023 roku. • 350 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 136 zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 2 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Ventilaid wyniosły
337
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Ventilaid wyniosła 7380 zł.
a
ktywa obrotowe to 7380 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7380 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 3888 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3492 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 319 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 319 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 7380 zł sumy bilansowej i 3888 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 7717 zł sumy bilansowej i 4225 zł kapitału własnego w 2023 roku. • 8017 zł sumy bilansowej i 4525 zł kapitału własnego w 2022 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -8,67%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
4,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
7,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
15 punktów procentowych rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
14 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Ventilaid wyniosły 3492 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7380 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 47,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3492 zł w 2024 roku • 3492 zł w 2023 roku • 3492 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 47% w 2024 roku • 45% w 2023 roku • 44% w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Ventilaid wynosi 2,11 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 2,11 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (7380 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (3492 zł) o 3888 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
7 tys. zł
3 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
należności i inne: 7 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 2,11 zł, z czego 0,00 zł w gotówce.
2,11
płynność bieżąca
2,11
płynność szybka
0
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika wynosi 0,09 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 2,11 w 2024 roku • 2,21 w 2023 roku • 2,3 w 2022 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza
o ile dni wcześniej firma płaci dostawcom, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja zobowiązań (DPO) - po ilu dniach firma płaci dostawcom: 0 dni
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 268 dni w 2021 roku • 0 dni w 2020 roku
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem: • rotacja zobowiązań (DPO): 1155 dni w 2022 roku Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Ventilaid wynoszą 337 zł.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem337 zł
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Usługi obce0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 337 zł w 2024 roku • 300 zł w 2023 roku • 1 tys. zł w 2022 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 82 zł w 2021 roku
Organizacja Ventilaid wykazała zysk netto większy niż 45% organizacji z branży "Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 1% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 45% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 1% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 68% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej337,20
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)337,20
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-337,20
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)-337,20
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)-337,20
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Ventilaid składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 4 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 270 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 183 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+270
dni względem terminu
1
w terminie
4
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+6 mies. 3 dni14-01-2026
2023
+18 mies. 8 dni14-01-2026
2022
+8 mies. 23 dni03-04-2024
2021
−5 dni10-10-2022
2020
+12 mies.10-10-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wilk Bartosz posiada 10 udziałów, które stanowią 20% firmy.