SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Vas-Art osiągnęła 60 285 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 60 285 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 46 210 zł.
Zysk netto wyniósł 14 075 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 60 285 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 60 285 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 075 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 14 075 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Vas-Art wynosi 110 798 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
14 307 zł a 197 055 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 110 798 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 110 798 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Vas-Art wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Vas-Art wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,040% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2020 roku. • 0,06% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Vas-Art charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Vas-Art wynosi 3 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 3 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 3 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
17 617
zł.
Koszty operacyjne Vas-Art wyniosły
44 015
zł.
Wynagrodzenia stanowią
40%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
17 617 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 17 617 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
40 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
40% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Vas-Art wyniosła 44 897 zł.
a
ktywa obrotowe to 44 897 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 44 897 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 19 075 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 25 822 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 44 897 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 44 897 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 31%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 74%.
Marża operacyjna wyniosła 27%.
Marża netto wyniosła 23%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 31 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 74 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 23 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Vas-Art wyniosły 25 822 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 44 897 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 58%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 25 822 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 25 822 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 58% w 2020 roku • 0% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Vas-Art wykazała przychody na poziomie 60 285 zł.
Organizacja zarobiła 15 569 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1494 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 14 075 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1494 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1494 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja Vas-Art wykazała zysk netto większy niż 57% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 78% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 63% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 57% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 38% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 60% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 77% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 78% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 63% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 251 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 251 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 251 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+251
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+8 mies. 11 dni23-06-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Artyshuk Vasyl posiada 91
udziałów,
które stanowią
91.0% firmy.
Największym udziałowcem od 12.09.2023 jest Artyshuk Vasyl kontrolujący 91% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 19.02.2020 do 12.09.2023
był Artyshuk Vasyl kontrolując 100% udziałów.