TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000828665 NIP 9820383128 REGON 385629797

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
3 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
b.d.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2 tys.
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
UL. GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, 225/243
Kod pocztowy
93-231
Rejestracja
2020-02-24
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynikach finansowych organizacji TZA Travel.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 12 041 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 41 123 zł w 2023 roku.
• 41 123 zł w 2021 roku.
• 5000 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9252 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 12 870 zł w 2023 roku.
• 12 870 zł w 2021 roku.
• -14 885 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji TZA Travel wynosi 2230 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 26 206 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2230 zł w 2024 roku.
• 80 362 zł w 2023 roku.
• 80 847 zł w 2021 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 9252 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 12 873 zł w 2023 roku.
• 12 873 zł w 2021 roku.
• -14 883 zł w 2020 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Brak zatrudnionych osób odnotowano w TZA Travel.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji TZA Travel. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 10 maja 2021.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 26 lipca 2022 (MSiG nr 143/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 276557. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.02.2020. [LD.XX NS-REJ.KRS/11836/21/260]
    UWAGA MSiG 88/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/11836/21/260 Nr ogłoszenia: 276557
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 30.04.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2021-05-01
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 574653. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2020. [RDF/405024/22/933]
    MSiG 143/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/405024/22/933 Nr ogłoszenia: 574653
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 X V. W P I S Y D O
  2. Poz. 574652. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2020. [RDF/405024/22/532]
    MSiG 143/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/405024/22/532 Nr ogłoszenia: 574652
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.07.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.07.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  3. Poz. 1108904. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2020. [RDF/359605/21/955]
    MSiG 219/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/359605/21/955 Nr ogłoszenia: 1108904
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 24.02.2020 DO 31.12.2020
  4. Poz. 1108903. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SYSTEM, wpis do rejestru: 24.02.2020. [RDF/359605/21/554]
    MSiG 219/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/359605/21/554 Nr ogłoszenia: 1108903
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 29.10.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 29.10.2021 okres OD 24.02.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 93661. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000828665. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI SĄD GOSPODARCZY XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 24.02.2020. [LD.XX NS-REJ.KRS/3554/20/929]
    MSiG 42/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/3554/20/929 Nr ogłoszenia: 93661
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 24.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. TZA TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat ŁÓDŹ gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ 2. miejscowość ŁÓDŹ ulica UL. GEN. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO nr domu 225/243 nr lokalu 121 kod pocztowy 93-231 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA 30 STYCZNIA 2020 R. REPERTORIUM A NR 438/2020 SPORZĄDZONY W KANCELARII NOTARIALNEJ W ŁODZI PRZED NOTARIUSZEM JAKUBEM SKONECZNYM Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MUSIAŁ 2. ANNA ZOFIA 3. [ukryto] 5. 70 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3.500,00 ZŁ. 6. NIE 2 1. PAJSZCZYK 2. DOMINIK MACIEJ 3. [ukryto] 5. 30 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.500,00 ZŁ. 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MUSIAŁ 2. ANNA ZOFIA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 79 11 A DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW TURYSTYCZNYCH 1 2. 79 11 B DZIAŁALNOŚĆ POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH 2 2. 79 12 Z DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI 3 2. 79 90 A DZIAŁALNOŚĆ PILOTÓW WYCIECZEK I PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH 4 2. 79 90 B DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ 5 2. 79 90 C POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE REZERWACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
TZA Travel nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji TZA Travel wynosi 0,09%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,09% w 2024 roku.
• 0,23% w 2023 roku.
• 0,08% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
TZA Travel charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 3 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla TZA Travel wynosi 274 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 410 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 274 zł w 2024 roku.
• 2 tys. zł w 2023 roku.
• 2 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 597 zł w 2023 roku.
• 597 zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2024 roku.
• 3 tys. zł w 2023 roku.
• 3 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji TZA Travel za wybrany rok.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi 251 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 422 zł w 2023 roku
• 422 zł w 2021 roku
• 1175 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 1,5% w 2023 roku
• 1,5% w 2021 roku
• 5,9% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów TZA Travel wyniosła 2985 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 2985 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2985 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 2985 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja utrzymuje stałą całkowitą wartość aktywów w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 2985 zł sumy bilansowej i 2985 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 2985 zł sumy bilansowej i 2985 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 2985 zł sumy bilansowej i 2985 zł kapitału własnego w 2021 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 143,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 143,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 109,7 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 109,7 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2985 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 12 178 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku
• 0% w 2021 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (2985 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 2985 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 0,19 w 2020 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 0 dni w 2023 roku
• 0 dni w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Organizacja TZA Travel wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 0 zł w 2024 roku
• 21 tys. zł w 2023 roku
• 21 tys. zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy


icon custom:bullet-chevron
Organizacja TZA Travel wykazała zysk netto większy niż 24% organizacji z branży "Działalność agentów turystycznych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 14% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 26% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 16% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 14% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 79% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 17 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Usługi obce 0,00
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
II. Odsetki, w tym: 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 0,00
I. Podatek dochodowy 0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 0,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji TZA Travel składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 91 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 353 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+11 mies. 23 dni
2021
−3 mies. 5 dni
2020
+14 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Musiał Anna posiada 70 udziałów, które stanowią 70% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pajszczyk Dominik posiada 30 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 24.02.2020 jest Musiał Anna kontrolująca 70% udziałów.

Reprezentacja