Organizacja Nuclear Zeus osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 0 zł.
Zysk netto wyniósł 0 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -181 391 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 362 781 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -3202 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 6403 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Nuclear Zeus wynosi 739 674 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 944 928 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 234 228 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 739 674 zł w 2021 roku. • 8553 zł w 2020 roku. • 271 218 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Nuclear Zeus mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Nuclear Zeus wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,720% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nuclear Zeus wynosi 0,39%. To oznacza, że firma ma szansę 0,39% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,190% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,39% w 2021 roku. • 0,02% w 2020 roku. • 0,01% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Nuclear Zeus charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Nuclear Zeus wynosi 90 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 345 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 345 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
43 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 90 tys. zł w 2021 roku. • 1 tys. zł w 2020 roku. • 5 tys. zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 345 tys. zł w 2021 roku. • 4 tys. zł w 2020 roku. • 14 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2021 roku •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Nuclear Zeus wyniosła 1 765 236 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 765 236 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 765 236 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 779 004 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 986 232 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 880 118 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 765 236 zł w 2021 roku. • 36 003 zł w 2020 roku. • 5000 zł w 2019 roku.
Rentowność
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -64 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -64 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Nuclear Zeus wyniosły 779 004 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 765 236 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 44%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 389 502 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 779 004 zł w 2021 roku • 24 600 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 22 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 44% w 2021 roku • 68% w 2020 roku • 0% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Nuclear Zeus wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła 0 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 0 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za NaN% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -70 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 139 zł w 2019 roku
Organizacja Nuclear Zeus wykazała zysk netto większy niż 36% organizacji z branży "Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 36% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 70% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był wyższy niż 42% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 58 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 11 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-58
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−11 dni04-10-2022
2020
−3 mies. 16 dni01-07-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Golden Pyramid posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 28.06.2024 jest Golden Pyramid kontrolujący 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 11.09.2019 do 28.06.2024: • Bizhyk Kyrylo (50% udziałów) • Kudintsev Mykola (50% udziałów)