Organizacja Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna osiągnęła 1 650 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 1 650 000 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8 986 439 zł.
Strata netto wyniosła 8 986 439 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 275 000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 650 000 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 1 043 334 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1 497 740 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -8 986 439 zł w 2024 roku. • -9 131 894 zł w 2023 roku. • -643 678 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi 11 333 681 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 54 579 634 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 888 947 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 11 333 681 zł w 2024 roku. • 18 181 010 zł w 2023 roku. • 15 600 487 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi -300 tys. zł.
EBITDA Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi -300 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi 0,26%. To oznacza, że firma ma szansę 0,26% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,033% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 0,31% w 2023 roku. • 0,13% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wynosi 353 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2,73 mln zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2,73 mln zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
59 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 353 tys. zł w 2024 roku. • 668 tys. zł w 2023 roku. • 919 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2,73 mln zł w 2024 roku. • 4,85 mln zł w 2023 roku. • 3,97 mln zł w 2022 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wyniosła 13 934 077 zł.
a
ktywa obrotowe to 3 659 077 zł.
a
ktywa trwałe to 10 275 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 13 934 077 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 289 168 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 13 644 909 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2 322 346 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 13 934 077 zł w 2024 roku. • 24 439 307 zł w 2023 roku. • 19 943 559 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -64%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -66%.
Marża netto wyniosła -545%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -11 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -90.8 punktu procentowego rocznie.
Organizacja Netrix Ventures'' It/energo Alternatywna Spółka Inwestycyjna wykazała zysk netto większy niż 4% organizacji z branży "Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 82% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 4% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 82% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 69% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 38% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 32% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 6 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 180 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 269 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+180
dni względem terminu
0
w terminie
6
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 29 dni10-04-2026
2023
+7 mies. 22 dni04-03-2025
2022
+10 mies. 10 dni20-05-2024
2021
+3 dni18-10-2022
2020
+1 mies. 12 dni26-11-2021
2019
+7 mies. 14 dni27-05-2021
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki