Organizacja Apteka POD Lwem - Rezner osiągnęła 19 048 952 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 19 015 632 zł. Pozostałe przychody to 33 320 zł.
Całkowite koszty wyniosły 18 738 949 zł.
Zysk netto wyniósł 276 683 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3 670 367 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 19 048 952 zł w 2024 roku. • 14 432 238 zł w 2023 roku. • 11 708 218 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -183 697 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 276 683 zł w 2024 roku. • 820 530 zł w 2023 roku. • 644 076 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 13 847 352 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
41 318 zł a 47 622 380 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 732 784 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 13 847 352 zł w 2024 roku. • 13 221 778 zł w 2023 roku. • 10 381 784 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 296 tys. zł.
EBITDA Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 451 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
233 205 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 296 181 zł w
2024 roku. • 849 340 zł w
2023 roku. • 762 591 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
198 052 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 451 223 zł w
2024 roku. • 927 796 zł w
2023 roku. • 847 326 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Apteka POD Lwem - Rezner mieści się w przedziale 10 — 50 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 10 — 50 os. (szac.) w 2024 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2023 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 2,84%. To oznacza, że firma ma szansę 2,84% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,84% w 2024 roku. • 2,86% w 2023 roku. • 2,87% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 0,27%. To oznacza, że firma ma szansę 0,27% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,27% w 2024 roku. • 0,24% w 2023 roku. • 0,33% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Apteka POD Lwem - Rezner charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Apteka POD Lwem - Rezner wynosi 165 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 761 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 761 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 165 tys. zł w 2024 roku. • 201 tys. zł w 2023 roku. • 147 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 761 tys. zł w 2024 roku. • 577 tys. zł w 2023 roku. • 468 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2 234 110
zł.
Koszty operacyjne Apteka POD Lwem - Rezner wyniosły
18 719 451
zł.
Wynagrodzenia stanowią
12%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
679 419 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2 234 110 zł w 2024 roku • 1 301 763 zł w 2023 roku • 875 272 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12% w 2024 roku •
10% w 2023 roku •
8% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Apteka POD Lwem - Rezner wyniosła 5 575 668 zł.
a
ktywa obrotowe to 4 229 956 zł.
a
ktywa trwałe to 1 345 712 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5 575 668 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5 520 578 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 55 090 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 401 824 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5 575 668 zł w 2024 roku. • 3 300 747 zł w 2023 roku. • 2 772 020 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 5%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 502%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2428 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Apteka POD Lwem - Rezner wyniosły 5 520 578 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5 575 668 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 99%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 366 882 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5 520 578 zł w 2024 roku • 2 876 528 zł w 2023 roku • 2 786 814 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 99% w 2024 roku • 87% w 2023 roku • 101% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Apteka POD Lwem - Rezner wykazała przychody na poziomie 19 048 952 zł.
Organizacja zarobiła 276 683 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 276 683 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Apteka POD Lwem - Rezner wykazała zysk netto większy niż 66% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 76% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 78% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 71% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 66% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 76% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 78% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 71% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 48% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 99 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 103 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-99
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
−3 mies. 5 dni11-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki