SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Raaks osiągnęła 4 285 924 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 4 285 924 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3 045 252 zł.
Zysk netto wyniósł 1 240 672 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 612 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 4 285 924 zł w 2025 roku. • 4 274 985 zł w 2024 roku. • 4 053 097 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 177 239 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1 240 672 zł w 2025 roku. • 1 247 231 zł w 2024 roku. • 1 380 111 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Raaks wynosi 9 187 234 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
1 367 261 zł a 17 369 414 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 312 462 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 9 187 234 zł w 2025 roku. • 9 100 672 zł w 2024 roku. • 9 486 344 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Raaks wynosi 1,36 mln zł.
EBITDA Raaks wynosi 1,36 mln zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Raaks wynosi 11 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 11 os. w 2025 roku. • 11 os. w 2024 roku. • 11 os. w 2023 roku.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Raaks wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,207% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Raaks wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,006% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,02% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Raaks charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Raaks wynosi 292 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 129 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 633 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 129 tys. zł a 633 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
42 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 292 tys. zł w 2025 roku. • 280 tys. zł w 2024 roku. • 286 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 129 tys. zł w 2025 roku. • 128 tys. zł w 2024 roku. • 122 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 633 tys. zł w 2025 roku. • 589 tys. zł w 2024 roku. • 590 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 935 549
zł.
Koszty operacyjne Raaks wyniosły
2 921 870
zł.
Wynagrodzenia stanowią
66%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
276 507 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 935 549 zł w 2025 roku • 1 988 260 zł w 2024 roku • 1 621 187 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
66% w 2025 roku •
68% w 2024 roku •
64% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Raaks wyniosła 1 974 566 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 960 057 zł.
a
ktywa trwałe to 14 509 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 974 566 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 151 551 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 823 015 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 282 081 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 974 566 zł w 2025 roku. • 1 832 321 zł w 2024 roku. • 1 828 688 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 63%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 68%.
Marża operacyjna wyniosła 32%.
Marża netto wyniosła 29%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Raaks wyniosły 151 551 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 974 566 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 21 650 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 151 551 zł w 2025 roku • 149 978 zł w 2024 roku • 143 576 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2025 roku • 8% w 2024 roku • 8% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Raaks wykazała przychody na poziomie 4 285 924 zł.
Organizacja zarobiła 1 363 613 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 122 941 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1 240 672 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 17 563 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 122 941 zł w 2025 roku • 123 570 zł w 2024 roku • 136 525 zł w 2023 roku