Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Pharmevent wynosi 41 929 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
41 928 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 41 929 zł w
2019 roku. • 0,90 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Pharmevent wynosi -69 tys. zł.
EBITDA Pharmevent wynosi -69 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
20 162 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -68 933 zł w
2019 roku. • -48 771 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
20 162 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -68 933 zł w
2019 roku. • -48 771 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Pharmevent mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 10 obwieszczeń
dotyczących organizacji Pharmevent. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 24 grudnia 2020.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 grudnia 2020 (MSiG nr 251/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
10
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1147892. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI.
KRS 0000719895. SĄD REJONOWY DLA M. ST.
WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 20.02.2018.
[WA.XII NS-REJ.KRS/71859/20/144]
UWAGAMSiG 251/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 16.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KR
nr 12 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. PHAR
MEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisać: 3. PHARMEVENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
W LIKWIDACJI
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacj
podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST
UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU
SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. JĘDRA 2. ARTUR MARCIN 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE 2 1. SAWICKI 2. KRZYSZTOF ANDRZEJ
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. DATA SPO
RZĄDZENIA AKTU NOTARIALNEGO: 24.11.2020R.
NOTARIUSZ MAGDALENA UŁANOWSKA, KANCELARIA NOTARIALNA UL. ŻURAWIA 26 LOK.
16A, 00-515 WARSZAWA, REP. A NR 2574/2020,
24.11.2020 3. LIKWIDATOR MA PRAWO REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ SAMODZIELNIE PRub. Dane likwidatorów 1 1. BARAN 2. WOJCIECH 3. [ukryto]
Rub. 2. Informacje o rozwiązaniu lub unieważnie
niu spółki wpisać: 1. AKT NOTARIALNY Z DNIA
24.11.2020R., REP A NR 2574/2020, NOTARIUSZ
MAGDALENA UŁANOWSKA, KANCELARIA NOTARIALNA UL. ŻURAWIA 26 LOK. 16A, 00-515 WARSZAWA, 24.11.2020 2. ROZWIĄZANIE
Poz. 71223. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie. KRS 0000719895. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20 lutego 2018 r.
[BMSiG-71874/2020]
UWAGAMSiG 243/2020I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH/2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Likwidator Pharmevent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie informuje, iż 24.11.2020 r.
16 –
podjęto uchwałę o rozwiązaniu Spółki oraz wzywa wierzycieli
do zgłaszania wierzytelności w terminie 3 miesięcy od dnia
ogłoszenia.
Wierzytelności należy zgłaszać na adres siedziby Spółki.
Pozostałe obwieszczenia (8) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 804313. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/245092/20/877]
MSiG 194/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 804312. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/245092/20/476]
MSiG 194/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 804311. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/245092/20/75]
MSiG 194/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 29.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 29.09.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 845449. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/163233/19/978]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 20.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 845448. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/163233/19/577]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 20.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 845447. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SYSTEM, wpis do rejestru: 20.02.2018.
[RDF/163232/19/865]
MSiG 143/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 15.07.2019 okres OD
20.02.2018 DO 31.12.2018
Poz. 209093. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000719895.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru:
20.02.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/23446/18/346]
Rzuć okiemMSiG 121/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 24.05.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić
2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. KARPACKA
nr domu 14 kod pocztowy 04-541 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. CHMIELNA nr domu 85/87 kod
pocztowy 00-805 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 54356. PHARMEVENT SPÓŁKA
Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0000719895. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
wpis do rejestru: 20.02.2018.
[WA.XIII NS-REJ.KRS/9022/18/108]
MSiG 41/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 20.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PHARMEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość
WARSZAWA ulica UL. KARPACKA nr domu 14 kod
pocztowy 04-541 poczta WARSZAWA kraj POLSKA
Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 10.02.2018 R.
Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ
LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników
1 1. JĘDRA 2. ARTUR MARCIN 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00
ZŁ 6. NIE 2 1. SAWICKI 2. KRZYSZTOF ANDRZEJ
S 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2 500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. JĘDRA 2. ARTUR MARCIN 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. SAWICKI
2. KRZYSZTOF ANDRZEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 82 30
Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW 1 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
2 2. 74 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA
X V. W P I S Y D
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Pharmevent nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Pharmevent wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 42,40% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2019 roku. • 0,26% w 2018 roku. • 0,20% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Pharmevent charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Pharmevent wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 17 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 17 tys. zł w 2019 roku. • 0,05 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
59 550 zł.
Koszty operacyjne Pharmevent wyniosły
488 041 zł.
Wynagrodzenia stanowią
12,2%
kosztów operacyjnych.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 59 550 zł w 2019 roku
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
12,2% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Pharmevent wyniosła 35 477 zł.
Aktywa obrotowe to 35 477 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 35 477 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -121 925 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 157 402 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 85 319 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 73 449 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 35 477 zł sumy bilansowej i -121 925 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 120 796 zł sumy bilansowej i -48 476 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Nie jest winna nic (0 zł): pracownikom. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Z całości 151 672 zł (96%) ma termin spłaty ponad rok.
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
157 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
96%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
2 tys. zł
1%
Państwo
podatki, cła i ZUS
2 tys. zł
1%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
152 tys. zł
96%
Klienci
zaliczki, klienci spoza grupy kapitałowej
1 tys. zł
<1%
W roku 2019 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 96% (w 2018 największa część, 87%, była bez podziału na wierzycieli).
W roku 2017 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Pharmevent wynosi 6,19 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 6,19.
Płynność gotówkowa wynosi 1,21 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,17 miesiąca.
Aktywa obrotowe (35 477 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (5730 zł) o 29 747 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
35 tys. zł
6 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 7 tys. zł należności i inne: 29 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 6,19 zł, z czego 1,21 zł w gotówce.
6,19
płynność bieżąca
1,21
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji obniża się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 6,19 w 2019 roku • 16,65 w 2018 roku
Obsługa długu
Dług organizacji Pharmevent wobec banków i pożyczkodawców: 151 672 zł, gotówka: 6910 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 144 763 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 4388 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
EBITDA (zysk operacyjny przed amortyzacją) jest ujemna - nie ma z czego spłacać długu netto.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 157 402 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 145 tys. zł
0 zł152 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców152 tys. zł
gotówka7 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 4 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
Strata EBITDA - nie ma z czego spłacać długu netto.
W roku 2018 organizacja miała też 147 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
Dług rośnie w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2019: 145 tys. zł • 2017: bez długu, gotówka 0 zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2019: strata operacyjna • 2018: strata operacyjna • 2017: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Pharmevent wynosi 8 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 2 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 6 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 9021 zł, z czego 9021 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza6 dni
firma płaci dostawcom 6 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
8 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 8 dni
2 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 2 dniach
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 8 dni w 2019 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji Pharmevent wynoszą 488 039 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 412 171 zł, czyli 84% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 59 550 zł, czyli 12% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 10 471 zł, czyli 2% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej488 tys. zł
Usługi obce412 tys. zł · 84%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)60 tys. zł · 12%
Pozostałe koszty rodzajowe10 tys. zł · 2%
Zużycie materiałów i energii6 tys. zł · 1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 488 tys. zł w 2019 roku • 49 tys. zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2019 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja Pharmevent wykazała przychody na poziomie 419 108 zł.
Organizacja Pharmevent wykazała zysk netto większy niż 8% organizacji z branży "Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 61% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 8% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 61% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:418 647,05
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów418 647,05
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej488 039,02
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii5 846,67
III. Usługi obce412 171,29
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia59 550,38
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe10 470,68
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-69 391,97
D. Pozostałe przychody operacyjne461,18
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne461,18
E. Pozostałe koszty operacyjne2,14
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2,14
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-68 932,93
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe4 516,06
I. Odsetki, w tym: (+1)4 388,05
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne128,01
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-73 448,99
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-73 448,99
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Pharmevent składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 8 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 16 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-8
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
−16 dni29-09-2020
2018
w terminie15-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Jędra Artur posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.