PROJECT EXECUTION I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000705095NIP 5223105649REGON 368809185
Podmiot wykreślony z KRS: 11.12.2019
Podsumowanie
aktywa
273 tys.
przychód
1,4 mln
zysk
-59 tys.
wartość firmy
952 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
AL. ALEJE JEROZOLIMSKIE, 155
Kod pocztowy
02-326
Rejestracja
2017-11-23
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE CO NAJMNIEJ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU SPÓŁKI LUB CZŁONKA ZARZĄDU SPÓŁKI I PROKURENTA. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE JEDYNY CZŁONEK ZARZĄDU SPÓŁKI
Organizacja Project Execution I osiągnęła 1 427 651 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 427 651 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 486 507 zł.
Strata netto wyniosła 58 856 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 402 651 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 427 651 zł w 2018 roku. • 25 000 zł w 2017 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -68 677 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -58 856 zł w 2018 roku. • 9821 zł w 2017 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Project Execution I wynosi 951 768 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 3 569 129 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 884 701 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 951 768 zł w 2018 roku. • 67 066 zł w 2017 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Project Execution I wynosi -56 tys. zł.
EBITDA Project Execution I wynosi -56 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
67 361 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -55 807 zł w
2018 roku. • 11 554 zł w
2017 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
67 361 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -55 807 zł w
2018 roku. • 11 554 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Project Execution I.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Project Execution I wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2018 roku. • 2,91% w 2017 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Project Execution I wynosi 0,13%. To oznacza, że firma ma szansę 0,13% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,13% w 2018 roku. • 0,01% w 2017 roku.
Wiarygodność firmy
Project Execution I charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2017 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Project Execution I wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 57 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 57 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2017 a 2018 rokiem. Zmiana wynosi 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 9 tys. zł w 2018 roku. • 2 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 57 tys. zł w 2018 roku. • 5 tys. zł w 2017 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
406 162
zł.
Koszty operacyjne Project Execution I wyniosły
1 483 458
zł.
Wynagrodzenia stanowią
27%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
406 162 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 406 162 zł w 2018 roku • 0 zł w 2017 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
27.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
27% w 2018 roku •
0% w 2017 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Project Execution I wyniosła 273 148 zł.
a
ktywa obrotowe to 273 148 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 273 148 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 317 183 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -44 035 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 241 835 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 273 148 zł w 2018 roku. • 31 313 zł w 2017 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -22%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 134%.
Marża operacyjna wyniosła -4%.
Marża netto wyniosła -4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -53 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 68 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -50 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -43 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Project Execution I wyniosły 317 183 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 273 148 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 116%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 300 691 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 317 183 zł w 2018 roku • 16 492 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 63 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 116% w 2018 roku • 53% w 2017 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Project Execution I wykazała przychody na poziomie 1 427 651 zł.
Organizacja zarobiła -58 856 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -58 856 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -1733 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2018 roku • 1733 zł w 2017 roku
Organizacja Project Execution I wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 46 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 34 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-46
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2018
−1 mies. 4 dni11-06-2019
2017
−1 mies. 28 dni18-05-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Puławski Rafał posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 26.07.2019 jest Puławski Rafał kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 23.11.2017 do 26.07.2019
był Bagniuk Kajetan kontrolując 100% udziałów.