SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
OŚWIADCZENIA WOLI ZA SPÓŁDZIELNIĘ SKŁADAJĄ PRZYNAJMNIEJ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU I OSOBA PRZEZ ZARZĄD DO TEGO UPOWAŻNIONA (PEŁNOMOCNIK).
Organizacja Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek osiągnęła 2 617 056 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 2 617 056 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 628 401 zł.
Strata netto wyniosła 11 345 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 327 132 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2 617 056 zł w 2025 roku. • 4 219 180 zł w 2024 roku. • 4 495 318 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -669 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 345 zł w 2025 roku. • -5642 zł w 2024 roku. • 11 122 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi 1 769 051 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 6 542 640 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 220 868 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 769 051 zł w 2025 roku. • 2 845 643 zł w 2024 roku. • 3 078 455 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi -11 tys. zł.
EBITDA Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi -11 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
669 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -11 345 zł w
2025 roku. • -5642 zł w
2024 roku. • 11 122 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
669 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -11 345 zł w
2025 roku. • -5642 zł w
2024 roku. • 11 122 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,181% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi 0,10%. To oznacza, że firma ma szansę 0,10% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,10% w 2025 roku. • 0,09% w 2024 roku. • 0,10% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wynosi 33 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 105 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 105 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 33 tys. zł w 2025 roku. • 53 tys. zł w 2024 roku. • 58 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 105 tys. zł w 2025 roku. • 169 tys. zł w 2024 roku. • 180 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wyniosły
2 628 401
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wyniosła 32 463 zł.
a
ktywa obrotowe to 32 463 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 32 463 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 32 463 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 3707 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 32 463 zł w 2025 roku. • 365 450 zł w 2024 roku. • 438 271 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -35%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -35%.
Marża operacyjna wyniosła -0%.
Marża netto wyniosła -0%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 22.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 32 463 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2025 roku • 321 641 zł w 2024 roku • 388 819 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2025 roku • 88% w 2024 roku • 89% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wykazała przychody na poziomie 2 617 056 zł.
Organizacja zarobiła -11 345 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -11 345 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Szel-Mlek wykazała zysk netto większy niż 18% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 17% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 10% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 18% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 19% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 17% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 10% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 147 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 109 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-147
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 19 dni28-03-2026
2024
−3 mies. 22 dni25-03-2025
2023
−3 mies. 27 dni20-03-2024
2022
−3 mies. 21 dni26-03-2023
2021
−7 mies. 2 dni17-03-2022
2020
−6 mies. 29 dni20-03-2021
2019
−6 mies. 20 dni29-03-2020
2018
−3 mies. 18 dni29-03-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki