SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Usługi krawieckie i szycie odzieży dziecięcej|Haftowanie oraz szycie zasłon|Działalność w województwach Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie|Pozytywne opinie i certyfikat 'Polecają Nas Klienci'
Firma Malko Team Sp. z o.o. z siedzibą w Szałe, specjalizuje się w branży odzieżowej, oferując szeroki zakres usług krawieckich i szycia. Oferuje zarówno szycie odzieży dziecięcej, jak i haftowanie oraz szycie zasłon, co wyróżnia ją na tle innych firm w tej branży. Malko Team zrealizowała zlecenia dla klientów z różnych województw, takich jak Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie i Wielkopolskie, co świadczy o jej solidności i zasięgu działania. Firma może pochwalić się pozytywnymi opiniami oraz certyfikatem „Polecają Nas Klienci”, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Istnieje na rynku od 2017 roku, co świadczy o jej doświadczeniu oraz stabilności na konkurencyjnym rynku usług krawieckich.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Malko Team osiągnęła 642 584 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 642 562 zł. Pozostałe przychody to 22 zł.
Całkowite koszty wyniosły 630 903 zł.
Zysk netto wyniósł 11 659 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 79 180 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 642 584 zł w 2025 roku. • 697 030 zł w 2024 roku. • 531 589 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 1222 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 11 659 zł w 2025 roku. • 1070 zł w 2024 roku. • 1026 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Malko Team wynosi 475 024 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 1 606 460 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 57 031 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 475 024 zł w 2025 roku. • 468 966 zł w 2024 roku. • 358 497 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Malko Team wynosi 15 tys. zł.
EBITDA Malko Team wynosi 15 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Malko Team mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Malko Team wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malko Team wynosi 0,08%. To oznacza, że firma ma szansę 0,08% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,08% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Malko Team charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Malko Team wynosi 8 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 26 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 28 tys. zł w 2024 roku. • 21 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2833
zł.
Koszty operacyjne Malko Team wyniosły
627 285
zł.
Wynagrodzenia stanowią
0%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
354 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2833 zł w 2025 roku • 2951 zł w 2024 roku • 3521 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
1% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Malko Team wyniosła 169 453 zł.
a
ktywa obrotowe to 169 453 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 169 453 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 172 242 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -2789 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 20 154 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 169 453 zł w 2025 roku. • 223 912 zł w 2024 roku. • 317 197 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -418%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -55.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -2.4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Malko Team wyniosły 172 242 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 169 453 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 102%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 21 363 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 172 242 zł w 2025 roku • 238 360 zł w 2024 roku • 332 715 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 102% w 2025 roku • 106% w 2024 roku • 105% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Malko Team wykazała przychody na poziomie 642 584 zł.
Organizacja zarobiła 15 299 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 3640 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 11 659 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 24% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 420 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 3640 zł w 2025 roku • 2518 zł w 2024 roku • 1478 zł w 2023 roku
Organizacja Malko Team wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 27% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 50% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 53% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.9%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 27% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 50% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 53% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.9%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 93 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-7
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 3 dni13-04-2026
2024
−2 mies. 18 dni28-04-2025
2023
−2 mies. 28 dni18-04-2024
2022
−20 dni25-06-2023
2021
−2 mies. 22 dni25-07-2022
2020
+9 mies. 19 dni31-07-2022
2019
−3 mies.17-07-2020
2018
+3 mies. 16 dni29-10-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kowalski Łukasz posiada 78
udziałów,
które stanowią
78.0% firmy.