Organizacja Invoice AR osiągnęła 54 107 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 54 107 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 6927 zł.
Zysk netto wyniósł 47 179 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -20 643 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 54 107 zł w 2020 roku. • 4500 zł w 2019 roku. • 150 000 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 231 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 47 179 zł w 2020 roku. • 2983 zł w 2019 roku. • 1059 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Invoice AR wynosi 270 321 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
45 532 zł a 660 512 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 55 966 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 270 321 zł w 2020 roku. • 25 079 zł w 2019 roku. • 112 148 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Invoice AR wynosi 52 tys. zł.
EBITDA Invoice AR wynosi 52 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
15 522 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 51 845 zł w
2020 roku. • 3278 zł w
2019 roku. • 1246 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
15 522 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 51 845 zł w
2020 roku. • 3278 zł w
2019 roku. • 1246 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Invoice AR mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Invoice AR wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Invoice AR wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2020 roku. • 0,01% w 2019 roku. • 0,01% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Invoice AR charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Invoice AR wynosi 9 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 21 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 21 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 9 tys. zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku. • 0 tys. zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 21 tys. zł w 2020 roku. • 5 tys. zł w 2019 roku. • 6 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Invoice AR wyniosły
2261
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 15 800 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
11% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Invoice AR wyniosła 67 835 zł.
a
ktywa obrotowe to 67 835 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 67 835 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7126 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 60 709 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 068 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 67 835 zł w 2020 roku. • 13 690 zł w 2019 roku. • 10 547 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 70%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 78%.
Marża operacyjna wyniosła 96%.
Marża netto wyniosła 87%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 30.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 27.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Invoice AR wyniosły 7126 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 67 835 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 11%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 994 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7126 zł w 2020 roku • 160 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 6.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 10% w 2020 roku • 1% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Invoice AR wykazała przychody na poziomie 54 107 zł.
Organizacja zarobiła 51 845 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4666 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 47 179 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1291 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4666 zł w 2020 roku • 295 zł w 2019 roku • 187 zł w 2018 roku