Organizacja Draperia osiągnęła 23 725 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 23 725 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 35 143 zł.
Strata netto wyniosła 11 418 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3389 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 23 725 zł w 2024 roku. • 19 957 zł w 2023 roku. • 19 921 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1631 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 418 zł w 2024 roku. • -14 562 zł w 2023 roku. • -3029 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Draperia wynosi 15 817 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 59 313 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1724 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 15 817 zł w 2024 roku. • 13 305 zł w 2023 roku. • 23 340 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Draperia mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Draperia wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,206% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Draperia wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Draperia charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Draperia wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 1 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku. • 5 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
22 936
zł.
Koszty operacyjne Draperia wyniosły
35 143
zł.
Wynagrodzenia stanowią
65%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3277 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 22 936 zł w 2024 roku • 24 328 zł w 2023 roku • 15 001 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
65% w 2024 roku •
70% w 2023 roku •
65% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Draperia wyniosła 5730 zł.
a
ktywa obrotowe to 5730 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5730 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -12 568 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 18 298 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 104 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 5730 zł w 2024 roku. • 2236 zł w 2023 roku. • 13 455 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -199%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 91%.
Marża operacyjna wyniosła -48%.
Marża netto wyniosła -48%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -28.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.9 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.9 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Draperia wyniosły 18 298 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5730 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 319%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2614 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 18 298 zł w 2024 roku • 3387 zł w 2023 roku • 43 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 45.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 319% w 2024 roku • 151% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Draperia wykazała przychody na poziomie 23 725 zł.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Draperia wykazała zysk netto większy niż 23% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 23% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 4% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 23% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 23% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 12% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 93% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 4% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż NaN% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 7 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 122 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 103 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+122
dni względem terminu
2
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−3 mies. 13 dni03-04-2025
2023
+8 mies. 22 dni03-04-2025
2022
+4 mies. 25 dni07-12-2023
2021
−3 mies. 20 dni27-06-2022
2020
+8 mies. 15 dni27-06-2022
2019
+20 dni04-11-2020
2018
+12 mies. 27 dni05-08-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Wołosik Józef posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Yuriychuk Igor posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.