Organizacja Homelike osiągnęła 8081 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 8081 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 67 746 zł.
Strata netto wyniosła 59 665 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -8737 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 8081 zł w 2024 roku. • 9634 zł w 2023 roku. • 27 399 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -9348 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -59 665 zł w 2024 roku. • -41 374 zł w 2023 roku. • -31 742 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Homelike wynosi 5388 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 20 203 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 10 278 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 5388 zł w 2024 roku. • 6422 zł w 2023 roku. • 18 266 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Homelike wynosi -60 tys. zł.
EBITDA Homelike wynosi -60 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
9345 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -59 665 zł w
2024 roku. • -41 374 zł w
2023 roku. • -31 742 zł w
2022 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
9392 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -59 665 zł w
2024 roku. • -41 374 zł w
2023 roku. • -31 742 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Homelike mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Homelike wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Homelike wynosi 0,71%. To oznacza, że firma ma szansę 0,71% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,099% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,71% w 2024 roku. • 0,34% w 2023 roku. • 0,13% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Homelike charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Homelike wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2024 roku. • 0 tys. zł w 2023 roku. • 1 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
59 034
zł.
Koszty operacyjne Homelike wyniosły
67 746
zł.
Wynagrodzenia stanowią
87%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
8433 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 59 034 zł w 2024 roku • 37 843 zł w 2023 roku • 38 906 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
87% w 2024 roku •
74% w 2023 roku •
66% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Homelike wyniosła 52 347 zł.
a
ktywa obrotowe to 52 347 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 52 347 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 261 059 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -208 713 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5946 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 52 347 zł w 2024 roku. • -654 zł w 2023 roku. • 881 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -114%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła -738%.
Marża netto wyniosła -738%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -24 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -106.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -106.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Homelike wyniosły 261 059 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 52 347 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 499%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 37 302 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 261 059 zł w 2024 roku • 148 394 zł w 2023 roku • 108 554 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 71.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 499% w 2024 roku • -22695% w 2023 roku • 12328% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Homelike wykazała przychody na poziomie 8081 zł.
Organizacja zarobiła -59 665 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -59 665 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Homelike wykazała zysk netto większy niż 10% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet".
Organizacja wykazała przychód większy niż 28% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 41% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 6% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 5% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 10% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 28% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 41% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 8% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 47 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 89 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+47
dni względem terminu
3
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+2 mies. 29 dni12-10-2025
2023
+1 mies. 8 dni22-08-2024
2022
+1 mies. 20 dni03-09-2023
2021
+1 mies. 3 dni17-11-2022
2020
w terminie15-10-2021
2019
−9 dni06-10-2020
2018
−3 mies. 5 dni11-04-2019
2017
+9 mies.11-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Smoliarchuk Ihor posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Shkuro Diana posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Shkuro Diana (50% udziałów) • Smoliarchuk Ihor (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 31.07.2025 do 13.02.2026: • Shkuro Diana (50% udziałów) • Smoliarchuk Alina (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 28.08.2024 do 31.07.2025: • Kramarchuk Oleksii (50% udziałów) • Shkuro Diana (50% udziałów)